باربری و اتوبار شادمان

باربری شادمان

باربری شادمان | اتوبار شادمان | وانت تلفنی شادمان

 باربری و اتوبار شادمان از بهترین و مطمئن ترین باربری ها در تهران می باشد که آماده می باشد خدمات متنوعی در زمینه ی اثاث کشی، حمل و جابجایی بار و انواع اثاثیه ی بزرگ و کوچک را به مشتریان خود ارائه نماید اگر نیازمند کار باربری می باشید و یا قصد دارید اثاثیه و وسایل خود را از یک منطقه در تهران به منطقه ی دیگری ببرید و یا از شهر تهران به شهرستان دیگری بفرستید می توانید از خدمات شرکت آسایش بار تهران استفاده کنید تا وسایل و اثاثیه ی شما در کوتاه ترین زمان ممکن در نهایت دقت و سلامت جابجا شود.

ارائه خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای 

باربری های زیادی در تهران وجود دارند که تنها فعالیت و تنها خدماتی که ارائه می دهند در اختیار گذاشتن ماشین حمل بار جهت جابجایی اثاثیه و وسایل می باشد اما باربری شادمان در تهران آماده می باشد تا خدمات متنوع و مختلف خود را باکیفیت بسیار خوبی به مشتریان خود ارائه دهد. یکی از این خدمات مربوط به خدمات بسته بندی می باشد این مرحله مهم ترین مرحله در یک اثاث کشی و جابجایی می باشد.

ارائه ی خدمات تخصصی و حرفه ای توسط باربری شادمان بیشتر از سایر خدمات دیده شده است افرادی که قصد دارند اثاث کشی کنند و فرصت یا تایم کافی و مناسب برای انجام این کار دشوار و سخت را ندارند و یا تجربه کافی برای بسته بندی انواع وسایل را ندارند این بخش از کا را به پرسنل باتجربه و حرفه ای باربری شادمان بسپارند. در باربری شادمان بسته بندی به صورت کاملا استاندار و با استفاده از بهترین روش های روز دنیا مانند استرچ رپ و بابل رپ انجام می شود.

درباربری و اتوبار شادمان یک تیم کاملا حرفه ای جهت انجام بسته بندی صحیح وسایل و اثاثیه به خدمت گرفته شده اند، شما می تونید با خیال راحت صفر تا صد تمامی مراحل کار اسباب کشی خود را به باربری شادمان بسپارید. باربری شادمان با استفاده از بهترین و مجهزترین وسایل و تجهیزات که شامل کارتن ها و جعبه های محکم، نوار چسب، فوم، نایلون و……. می شود اثاثیه ی شما را بسته بندی و دسته بندی کند برای جلوگیری از آشفتگی و بهم ریختگی در مقصد و مکان جدید اثاثیه ای که قرار است بسته بندی شود جدا ازهم دسته بندی خواهند شد تا مشکلی به وجود نیاید این دسته بندی شامل این می شود که وسایل اتاق خواب کاملا جدا از وسایل سالن پذیرایی و آشپزخانه بسته بندی خواهند شد.

زمانی که شما مشتریان گرامی با باربری و اتوبار شادمان تماس می گیرید در طول مشاوره رایگانی که باربری ما به شما ارائه می دهد، کارشناسان ما پیشنهاد استفاده از سایر خدمات را نیز به شما کامل توضیح می دهند و در صورت تمایل شما سایر خدمات به شما ارائه داده خواهد شد.

سایر خدمات باربری و اتوبار شادمان

3 مورد از خدماتی که باعث شده است باربری شادمان در بین سایر باربری ها در تهران متمایز شناخته شود شامل این موارد می باشند که شما این خدمات را نمی توانید در هر باربری پیدا کنید. یکی از این خدمات ارائه ی بیمه نامه به مشتری می باشد با در دست داشتن بیمه نامه شما می توانید در صورت بروز هرگونه حادثه و یا اتفاقی خسارت به وجود آمده را از بیمه پس بگیرید.

یکی دیگر از این خدمات تحت نظارت بودن باربری شادمان توسط اتحادیه ی باربری در تهران می باشد باتوجه به اینکه تمامی عملکرد و خدمات باربری و اتوبار شادمان توسط اتحادیه بررسی می شود پس به هیچ وجه خطایی که به ضرر مشتری تمام شود در این باربری اتفاق نخواهد افتاد حتی در دریافت مبلغ و هزینه های باربری.

یکی دیگر از این خدمات ارائه تخفیفات 25% به مشتریان می باشد یکی از دلایلی که باربری شادمان به عنوان یک باربری ارزان در تهران شناخته شده است همین تخفیفات می باشد شما این میزان از تخفیف را نمی توانید از هر باربری در تهران پیدا کنید پس زمانی که می گوییم خدمات باربری و اتوبار شادمان منحصر به فرد می باشد به همین دلیل است.

” باربری و اتوبار آسایش بار نامی آشنا در عرصه باربری و اتوبار “

تنوع در خودروهای حمل بار

باربری شادمان این اطمینان را به شما می دهد که خودروهای حمل بار اثاثیه و وسایل شما کاملا ایمن و استاندارد می باشد. از میان ماشین های باربری و اتوبار شادمان می توان به سرویس وانت بار و نیسان بار اشاره کرد، در صورت نیاز شما به خودروهای حمل بار کوچکتر می توانید از این سرویس ها استفاده نمایید. استفاده از خودروهای حمل بار کوچک تر می تواند در پرداخت هزینه ها هم به شما کمک کن تا مبلغ کمتری اثاث کشی خود را انجام دهید وانت تلفنی شادمان آماده می باشد تا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در خدمت مشتریان باشد و خدمات خود را به آن ها ارائه نماید.

تمامی خودروهای موجود در باربری شادمان توسط تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص در باربری آسایش بار در تهران به صورت مرتب بررسی خواهند شد تا در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نقصی از حرکت آن ها جلوگیری شود رانندگان حاضر به کار در باربری و اتوبار شادمان از بهترین و باتجربه ترین ها می باشند که به سلامت رسیدن اثاثیه مشتریان تا مقصد بسیار اهمیت خواهند داد به همین دلیل بهترین جاده ها و ایمن ترین مسیرها را جهت حمل بار و اثاثیه ی مشتریان باربری در تهران انتخاب می نمایند.

ارائه ی خدمات باربری نوین در باربری و اتوبار شادمان

 باربری شادمان خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد که باتوجه به احترامی که برای مشتریان خود قائل می باشد روزانه به این فکر می باشد تا بهترین و جدیدترین خدمات را در زمینه باربری و حمل بار به مشتریان خود ارائه نماید که شما این خدمات را شاید در هیچ باربری دیگری در تهران مشاهده نکنید.

یکی از خدمات جدید و تازه ای که به سایر خدمات باربری و اتوبار شادمان اضافه شده است ارائه ی خدمات باربری به روش اینترنتی و آنلاین می باشد این خدمات با عنوان باربری اسنپ، اسنپ بار ارزان و اسنپ بار تهران در اختیار مشتریان قرار داده شده است هدف از این خدمت نوین و جدید چند مورد بوده است قبل از هر چیزی باید بگوییم که بیشتر خدمات و بیشتر کارهای انجام شده در این روزها که شرایط کرونایی وجود دارد به صورت آنلاین انجام می شود.

با استفاده از خدمات باربری اسنپ و نصب اپلیکیشن آن بر روی تلفن همراه هوشمند شما می توانید نمونه کارهای انجام شده توسط باربری شادمان را مشاهده کنید به علاوه از طریق باربری اسنپ شم می توانید تاریخ و روز جابجایی، نوع خدمات درخواستی، تعداد کارگران درخواستی، جنسیت کارگران (خانم یا آقا)، نوع ماشین حمل بار و….. را از این طریق مشاهده کنید البته باید بگوییم که از طربق اسنپ بار شما می توانید طول مسافت جابجایی از مبدا تا مقصد را رصد کنید تا در صورت به وجود آمدن مشکل و یا حادثه ای از اتفاقات به وجود آمده مطلع شوید.