باربری و اتوبار شهرزیبا

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شهرزیبا

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار شهرزیبا به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت باربری آسایش بار تهران در شمال تهران آماده انجام خدمات مختلف بسته بندی، حمل و جابجایی انواع مختلف بار، تخلیه و چینش بار در محل جدید می باشد. اگر در خیابان شهر زیبا تهران ساکن هستید و نیاز دارید تا شرکت باربری مطمئن و باتجربه ای کار اثاث کشی را برای شما انجام دهد باربری شهرزیبا در تهران بهترین انتخاب می باشد.

مجموعه باربری شهرزیبا در تهران آماده می باشند تا انواع مختلف و متنوع اثاثیه و وسایل مختلف شما را به تمامی نقاط مختلف در شهر تهران و همچنین به سایر شهرستان ها ارسال نمایند اما انجام اصولی و درست این کار حساس نیازمند ماشین های حمل بار مجهز، رانندگان ماهر و نیروهای کاربلد و زبده دارد تا در نهایت تمامی اثاثیه و وسایل شما را در نهایت صحت و سلامت به مقصد برسانند. باربری و اتوبار آسایش بار در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه شهر زیبا می‌ باشد. باربری شهر زیبا با تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل با از تهران به شهرستان در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت ایمنی و سلامت است. 

توضیحی درباره منطقه شهر زیبا تهران

شهر زیبا نام یکی از محله‌ های خوش آب و هوا بسیار زیبای شهر تهران می باشد که در بخش شمال غرب تهران که منطقه ۵ شهرداری تهران می باشد قرار گرفته است و افراد زیادی در آن منطقه ساکن می باشند. اگر بخواهیم به چندتا از خیابان های اطراف منطقه شهرزیبا اشاره کنیم می توانیم به خیابان های تعاون، آلاله، سرو، نیلوفر و…. اشاره کرد. به دلیل نزدیک بودن منطقه شهرزیبا به شمال و ارتفاعات شهران و کن آب و هوای خنک و بسیار دلچسبی دارد و به همین دلیل افرادی که نارحتی و مشکلات ریه ای دارند این منطقه را برای زندگی انتخاب می کنند. از مراکز خرید بزرگ و مجتمع های تجاری نزدیک به این منطقه و اطراف آن می توان به مرکز خرید سمرقند، گلدیس، تیراژه، بوستان و….. اشاره کرد.

باربری و اتوبار شهرزیبا برای داشتن اثاث کشی راحت به شما توصیه هایی دارد

1- حدالامکان در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی و خوراکی به مقدار زیاد خودداری کنید. 

2- قبل از جابجایی باید ماشین مورد نیاز با وسیله ای که قرار است جابجا نمایید را درست انتخاب کنید. در اینجا باید به دو نکته توجه داشته باشید. 

ابتدا باید حجم بارهایتان را به دقت محاسبه کنید و متناسب با آن ماشین حمل بار را اجاره کنید تا بتوانید به راحتی طی یک مرحله جابجا شوید. مواقعی هست که مقدار اثاثیه و لوازمی که قرار است جابجا کنید کم است در این زمان می توانید از سرویس وانت تلفنی شهرزیبا در تهران استفاده کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

3- بهتر است به مرحله بسته بندی دقت زیادی داشته باشید باربری شهرزیبا آماده می باشد تا این مرحله از کار را با بهترین وسایل، امکانات و تجهیزات انجام دهد. اما اگر خودتان می خواهید این کار را انجام دهید پیشنهاد می کنیم که بخش بسته بندی اثاثیه را مطالع کنید تا از موارد و نکاتی که در آن جا گفته شده است استفاده کنید.

سایر خدمات باریری و اتوبار شهرزیبا 

باربری شهرزیبا آماده می باشد تا تمامی وسایل، اثاثیه و بارهای مختلف مشتریان خود را بیمه کند. با استفاده از بیمه باربری این اطمینان خاطر  در ذهن مشتری به وجود می آید که در صورت بروز هرگونه حادثه و یا اتفاقی خسارت ناخواسته به وجود آمده از سوی اتوبار شهرزیبا برای شما جبران خواهد شد.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار بارز و اصلی باربری شهر زیبا که باعث محبوبیت این باربری در شهر تهران شده است ارائه قیمت های منصفانه می باشد قیمت های محاسبه شده در باربری و اتوبار شهر زیبا طبق نرخ مصوب اتحادیه باربری در تهران محاسبه می شود و به همین دلیل هیچگونه تخلفی صورت نخواهد نگرفت.

از جمله خدمات ویژه ای که باربری و اتوبار شهرزیبا برای مشتریان خود در نظر گرفته است ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و 24 ساعته می باشد که در ایام تعطیل هم می توانید از خدمات باربری شهرزیبا استفاده کنید.

باربری به روش آنلاین همراه با تخفیف

یکی از مواردی که این روزه ا هر فردی برای انحام کارهای خود به آن نیاز دارد استفاده از خدمات اینترنتی برای انجام کارها می باشد. باربری آسایش بار تهران به عنوان یکی از اولین باربری ها در شهر تهران خدمات باربری اسنپ، اسنپپ بار در تهران را به وجود آورده است تا در صورتی که شما عزیزان نیاز به خدمات حمل بار در تهران داشته باشید بدون هیچ مشکلی و در مدت زمان کوتاهی به خدمات باربری شهرزیبا دسترسی داشته باشید.

با استفاده از اپلیکیشن مخصوص اسنپ می توانید از طریق تلفن همراه هوشمندی که دارید خدمات موردنیاز خود را مانند نوع ماشین حمل بار، تعداد کارگران موردنیاز، نوع خدمات درخواستی، تاریخ و روز جابجایی را تعیین نمایید. باتوجه به استفاده از باربری اسنپ می توانید طول مسافت جابجایی را از محل مبدا تا مقصد دنبال کنید و در صورت بروز اتفاق و مشکلی از اتفاقا مربوطه باخبر شوید. با استفاده از تخفیفات 25% که باربری شهرزیبا برای مشتریان خود در نظر گرفته است شما می توانید اثاث کشی لذت بخشی را با باربری ارزان، ایمن، سریع و مطمئن تجربه کنید تا به عنوان یک خاطره خوش از آن یاد کنید.