دسته‌ها
آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شهرک اکباتان | 44846592

u0628u0627u0631u0628u0631u06cc u0648 u0627u062au0648u0628u0627u0631 u0634u0647u0631u06a9 u0627u06a9u0628u0627u062au0627u0646

باربری شهرک اکباتان | اتوبار شهرک اکباتان | محدوده شهرک اکباتان

 

باربری و اتوبار شهرک اکباتان آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین به همشهریان ساکن منطقه شهرک اکباتان می باشد.

باربری شهرک اکباتان با داشتن سالها تجربه در عرصه باربری و حمل نقل یکی از باربری های برتر در سطح تهران به شمار می آید. 

یکی از مسائل و موضوعاتی که هر فردی و هر خانواده ای در طول سال یا هرچند وقت یک بار با آن مواجه می شود انجام کار جابجایی اثاثیه و اسباب کشی می باشد و اولین چیزی که درباره این موضوع بسیار مهم می باشد نحوه ی چگونگی بسته بندی کالاها و همچنین چگونگی جابجایی آن می باشد باید به شکلی تمامی این کارها انجام شود که به هیچ وجه آسیبی به هیچ کدام از وسایل شما وارد نشود هم در مرحله بسته بندی و هم در مرحله جابجایی.

باربری شهرک اکاتان یکی از آن باربری هایی می باشد که می توانید به آن اعتماد کنید و کار حمل بار خود را به آن بسپارید، تمامی فعالیت های انجام شده اتوبار شهرک اکباتان تحت پوشش و تحت نظارت مستقیم آسایش بار تهران می باشد.

اتوبار اکباتان به مشتریان خود توصیه می کنند که حتما نوع سرویس باری که انتخاب می کنید حتما متناسب با ظرفیت باری باشد که جابه جا می کنید. 

خدمات ارائه شده در باربری و اتوبار شهرک اکباتان :

اعزام به موقع نیرو، ارائه بیمه نامه رایگان، حمل بار به شهرستان، ارائه سرویس مناسب vip و….. می باشد.

باربری شهرک اکباتان با تجهیزات بروزی که در اختیار دارد آماده حمل بار از تهران به سایر شهرستان ها می باشد. 

بسته بندی تمامی لوازم و اثاثیه بر اساس نوع و جنس آن انجام می شود به عنوان مثال نحوه بسته بندی و تجهیزات و وسایل بسته بندی وسایل و ظروف شیشه ای و کریستالی با یک وسیله ی چوبی، فلزی و… کاملا متفاوت می باشد.

ویژگی هایی که باربری شهرک اکباتان را از سایر باربری ها جدا می کند به شرح ذیل می باشد :

– استفاده از بیمه حمل و نقل

– کارکنان مجرب و متعهد به کار

– حمل بار بین شهری

– حمل بار دفاتر و شرکت ها

باربری شهرک اکباتان

ارائه خدمات حمل بار به تمامی مراکز

شاید برخی از شما عزیزان فکر کنید که باربری شهرک اکباتان تنها کار حمل اثاثیه و جابجایی منازل را انجام دهد اما باید بگوییم که اتوبار شهرک اکباتان جدای از اینکه کار جابجایی وسایل منازل را انجام می دهد آماده ارائه خدمات حمل و جابجایی وسایل تمامی ادارات، شرکت ها و مراکز دولتی و غیر دولتی می باشد باربری شهرک اکباتان کار حمل بار را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌های شما جابه‌جا می نماید.

نحوه محاسبه هزینه در باربری شهرک اکباتان

حمل‌ و نقل، مقرون ‌به‌ صرفه را با باربری و اتوبار شهرک اکباتان تجربه کنید. 

باید این موضوع را به شما عزیزان بگوییم که نحوه چگونگی محاسبه هزینه ها در بیشتر باربری ها براساس یک سری قوانین و شرایط خاصی محاسبه می شود و هیچ شرکت باربری خارج از توابع و قوانین اتحادیه نمی تواند مبلغ و یا هزینه اضافی را از شما دریافت نماید.

میزان فاصله ی مسافتی که قرار است بار از مبدا به مقصد برده شود یکی از مهم ترین عواملی می باشد که در باربری شهرک اکباتان بر روی قیمت تاثیر می گذارد به عنوان مثال همانطور که می دانید شهرک اکباتان یکی از مناطقی می باشد که در غرب تهران واقع شده است میزان مبلغی که قرار است یک بار را از یک منطقه به منطقه دیگر برده شود با میزان مبلغی که بار در همان منطقه قرار است جابجا شود متفاوت می باشد.

یکی دیگر از عواملی که در میزان مبلغ پرداختی تفاوت به وجود می آورد درخواست های شما از باربری شهرک اکباتان می باشد به عنوان مثال فردی قصد دارد خودش به تنهایی کار بسته بندی وسایلش را انجام دهد و فقط جهت حمل بار از شرکت باربری درخواست کارگر بکند و یا بعضی افراد هستند که جدای از اینکه درخواست کارگر دارند جهت حمل اثاثیه ای که دارند برای بسته بندی نیز درخواست دارند تا افراد متخصص حاضر در شرکت بیایند و کار بسته بندی را هم برایشان انجام دهند، خوب مسلم است که تفاوتی در هزینه ها وجود دارد.

پیشنهاد آسایش بار تهران

چنانچه شما در خود منطقه شهرک اکباتان ساکن نمی باشید می توانید با تماس با باربری شهرک اکباتان و یا مشاهده منو دیگر باربری ها در صفحه اصلی سایت از سایر مناطقی که در محدوده شهرک اکباتان می باشند اطلاع پیدا نمایید.

 توصیه ای که ما به تمامی مشتریان خود داریم این می باشد که حتما و حتما چند روز قبل از اقدام به کار جابجایی و حمل اثاثیه اقدام به تماس با شرکت باربری موردنظرشان کنند تا یک روز و ساعت معینی برای شما عزیزان مشخص شود و با کارگران هماهنگی های لازم انجام شود تا کار جابجایی و حمل اثاثیه شما به بهترین نحو ممکن انجام شود. یکی از مواردی که باعث اختلال در به وجود آمدن کار شرکت باربری و همچنین کلافگی و آشفتگی مشتری می شود همین موضوع می باشد پس با آرامش و بدون داشتن دغدغه و نگرانی نوبت خود را از چند روز قبل تعیین نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *