باربری و اتوبار شیخ بهایی

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شیخ بهایی
22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار شیخ بهایی در تهران آماده ارائه هرگونه خدمات باربری و حمل اثاثیه در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه شیخ بهایی می‌ باشد. 

باربری شیخ بهایی دارای انواع وسایل نقلیه بزرگ و کوچک می باشد تا اگر زمانی شما حجم بار و وسایلتان کم بود بتوانید به راحتی از سرویس وانت بار و نیسان بار این باربری استفاده نمایید.

کیفیت خدمات ارائه شده باربری و اتوبار شیخ بهایی توسط اتحادیه تایید و به رسمیت شناخته شده است. این باربری تمام هزینه های بسته بندی، جابه جایی، تخلیه بار و چینش لوازم را براساس نرخ مصوب شده اتحادیه باربری حساب می کند.

چنانچه شما نیاز به جایجایی و یا حرکت وسایل سنگین را داشتید می توانید از کارکنان و نیروهای آماده به کار در باربری شیخ بهایی کمک بخواهید. کارکنان متعهد به کار و آموزش دیده اتوبار شیخ بهایی به بهترین شکل ممکن در این زمینه شما را یاری می کنند.

یکی از مواردی که باربری آسایش بار به سایر باربری های خود اضافه کرده است باربری اینترنتی، باربری اسنپ و اسنپ بار می باشد از این طریق شما می توانید در هر جا و هر محل که باشید نوبت های خود را رزرو کرده و طول مسیر انتقال وسایل را از مبدا به مقصد مورد نظر مشاهده نمایید.

توضیحی درباره منطقه شیخ بهایی

نمی توانیم بگوییم که شیخ بهایی یک منطقه در تهران می باشد بلکه نام یکی از میدان های شهر تهران می باشد که در منطقه ونک شهر تهران قرار گرفته است. در سال های اخیر در نزدیکی میدان شیخ بهایی مراکز خرید و مجتمع های تجاری بسیار لوکس و زیبایی ساخته شده است که باعث شده است این منطقه به یک جای پر رفت و آمد تبدیل شود. میدان شیخ بهایی در منطقه 3 شهرداری تهران واقع شده است که جز مناطق شمالی شهر تهران می باشد.

از امکان و جاهای مهمی که در نزدیکی میدان شیخ بهایی قرار گرفته اند می توان به دانشگاه دخترانه الزهرا اشاره کرد به علاوه در نزدیکی های میدان، نمایشگاه ها و مغازه های مختلف و متنوعی وجود دارد که افراد زیادی روزانه از آنجا دیدن می کنند.    

اثاثیه در باربری شیخ بهایی با چه خودروهایی حمل می شود ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم باربری و اتوبار شیخ بهایی مجهز به انواع مختلف خودروهای متنوع می باشد که جهت حمل انواع و اقسام اثاثیه مختلف از جمله وسایل بزرگ و کوچک می باشد. نکته ای که جالب است درباره خودروهای حمل بار در باربری شیخ بهایی به آن اشاره داشته باشیم مجهز بودن خودروها به پوشش های داخلی بسیار محکم می باشد پوشش داخلی ماشین های حمل بار باربری و اتوبار شیخ بهایی از موکت می باشد.

دلیل انجام این کار این می باشد که در زمان حمل بار آسیبی به وسایل نرسد. شما می توانید باتوجه به نوع بار و یا وسیله ای که دارید ماشین حمل بار را انتخاب کنید. در صورتی که اندازه وسایل بزرگ می باشد و جای زیادی را به خود اختصاص می دهند پیشنهاد می کنیم که از سرویس کامیون استفاده کنید و برای حمل وسایل کمتر از سرویس وانت بار استفاده کنید با انجام این کار در هزینه ها هم صرفه جویی می شود.

باربری و اتوبار شیخ بهایی توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید :

1- تعداد موارد حمل شده     2- خدمات درخواست شده        3- نوع وسیله نقلیه

در صورت درست نبودن هر کدام از موارد بالا می توانید به کارکنان باربری شیخ بهایی اطلاع دهید تا آن را بررسی نمایند تا در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی آن را به سرعت برطرف نمایند.

باربری شیخ بهایی برنامه نظارت بر امنیت حمل و نقل را در جهت پیشبرد خدمات حمل و نقل امن، قابل اعتماد و عادلانه از طریق پیروی از قانون و مقرراتی که توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین شده است را اجرا می کند.

باربری شیخ بهایی هر روز ایمنی و سلامت وسایل نقلیه ی خود را بررسی می کند تا از سالم بودن آنها مطمئن شود، یکی از مواردی که اتوبار شیخ بهایی به آن اهمیت می دهد سالم رسیدن اثاثیه و وسایل مشتریان به مقصد می باشد به هیچ وجه امنیت را فدای برخی موارد نمی کند.

اهمیت بسته بندی در باربری و اتوبار شیخ بهایی

یکی از مواردی که در زمان حمل و جابجایی اثاثیه اهمیت بسیار زیادی دارد نحوه بسته بندی اثاثیه می باشد رعایت اصول و قوانین صحیح در انجام کار بسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد. هر وسیله ای بسته بندی مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال ظروفی کریستالی و ظروف حساس و شیشه ای باید به بهترین شکل ممکن بسته بندی شوند یا مثلا وسایلی مانند وسایل آشپزخانه که شامل یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و… می شوند بسته بندی مخصوص به خود را دارند. اگر می خواهید که به وسایلی که دارید به هیچ وجه آسیبی نرسد پیشنهاد می کنیم که حتما از تجربیات کارگران باربری شیخ بهایی کمک بگیرید تا شما را در این زمینه به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

یکی از موارد بسیار مهم در بحث بسته بندی استفاده از تجهیزات و وسایل مخصوص بسته بندی می باشد باربری و اتوبار شیخ بهایی از بهترین تجهیزات برای کار بسته بندی وسایل استفاده می کند این وسایل شامل : انواع کارتن ها و جعبه های بسیار ضخیم و محکم، چسب های بسیار قوی، نایلون، فوم و موکت می باشد. در صورتی که مرحله بسته بندی به شکل درست و صحیحی انجام شود در زمان حمل بار هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد و هیچ مشکلی پیش نمی آید.

پیشنهاد آسایش بار 

یکی از مواردی که برای باربری آسایش بار تهران اهمیت بسیار زیادی دارد برقراری نظم می باشد به همین دلیل به صورت مکرر و پی در پی به مشتریان خود پیشنهاد می کند که از چند روز قبل از اقدام به حمل بار حتما تاریخ حمل بار را تعیین کنند تا در روز مشخص شده کارگران و کارکنان ما به سراغشان بروند و کار حمل و جابجایی را در نهایت دقت و سرعت انجام دهند. با انجام این کار به هیچ وجه بی نظمی اتفاق نمی افتد.