باربری و اتوبار صادقیه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار صادقیه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار صادقیه یکی از بهترین باربری های موجود در منطقه صادقیه تهران می باشد که باربری آسایش بار تهران آن را به دلایل مختلفی از جمله راحتی حال شهروندان ساکن در این منطقه تاسیس کرده است. بعضی از افراد به دلایل مختلف در طول زندگی خود چندین بار مجبور به نقل مکان و اثاث کشی می شوند حرکت به مکان جدید همواره چالش برانگیز می باشد و سختی ها و دشواری های مخصوص به خود را دارد. 

باربری صادقیه با دارا بودن تجهیزات و وسایل بروز باربری و اثاث کشی آماده حمل و جابجایی انواع و اقسام وسایل مختلف در داخل شهر تهران و از تهران به سایر شهرستان ها می باشد. 

باربری و اتوبار صادقیه دارای کادری مجرب و متعهد به کار می باشد که کارهای بسته بندی، بار زدن، تخلیه بار و چینش لوازم را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.

منطقه صادقیه در کجا واقع شده است ؟ 

صادقیه نام یکی از محله های شهر تهران می باشد که در غرب تهران واقع شده است که در حال حاضر محله‌هایی از جمله صادقیه ،صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس در آن واقع شده اند.

قسمتی از محله صادقیه در منطقه ۲ شهرداری تهران و سایر قسمت های آن در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار گرفته‌ است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه جناح خط مرزی بین این دو منطقه را تشکیل داده اند. فلکه دوم صادقیه در این محله می باشد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح را از سمت جنوب، بزرگراه اشرفی اصفهانی را از سمت شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی را از سمت غرب و خیابان ستارخان را از شرق را به یکدیگر متصل می کند. محله ی صادقیه یکی از بهترین محله های شهر تهران می باشد که افراد زیادی در آن ساکن می باشند.

چه مواردی باید در باربری راعایت شود ؟

همانطور که می دانید کار باربری و اثاث کشی نیازمند دقت می باشد و انجام آن کاری نیست که به سادگی و بدون در نظرگرفتن و رعایت یک سری نکات انجام شود به همین دلیل اگر قصد دارید که کار باربری و اثاث کشی و حمل وسایل خود را به یک جای مطمئن بسپارید بهتر است در انتخاب جایی که انتخاب می کنید دقت داشته باشید.

باربری صادقیه یکی از باربری های مطمئنی می باشد که می توانید به آن اعتماد داشته باشید و با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی کار حمل بار و جابجایی وسایل خود را به آن بسپارید. باربری و اتوبار صادقیه تمامی قوانین و کارهایی که در یک جابجایی باید انجام شود را کاملا رعایت می کند. 

مهم ترین بخش یا بهتر است بگوییم که مهم ترین مرحله در زمان اثاث کشی مرحله بسته بندی وسایل می باشد باربری صادقیه تمامی پرسنل مربوط به بخش بسته بندی را آموزش داده است، این افراد با استفاده از وسایل مخصوصی که برای انجام یک بسته بندی به روش اصولی و صحیح نیاز است را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. توجه داشته باشید که برای انجام کار بسته بندی به وسایلی مانند چسب، جعبه مقاوم و محکم، انواع نایلون ها و فوم های مخصوصی نیاز است تا اثاثیه های مختلف مانند لوازم کریستالی، بلوریجایت، میز و صندلی و … با آن بسته بندی شود.

یکی از مواردی که در زمان بسته بندی باید به آن توجه داشت میزان حجم کارتن مورد استفاده می باشد. برای بسته بندی به هیچ وجه بیشتر و یا کمتر از ظرفیت و اندازه کارتن در آن وسیله قرار ندهید چون در این حالت قطعا به وسایل داخل جعبه آسیب می رسد. 

چه مراحلی در یک جابجایی و اثاث کشی وجود دارد ؟

کار جابجایی و اثاث کشی مراحل مختلفی دارد که اگر این مراحل با ترتیب و نظم به جلو برود هیچ اتفاقی در آن رخ نمی دهد و در پایان در نهایت صحت و سلامت به مقصد نهایی خواهید رسید. اولین مرحله ای که در اثاث کشی بسیار مهم می باشد انتخاب باربری می باشد سپس مرحله بسته بندی وسایل یکی از مهم ترین مرحله ها می باشد و بعد از آن مرحله حمل بار و در نهایت تخلیه و چینش وسایل در محل جدید می باشد.

باربری صادقیه آماده می باشد که از صفر تا صد مراحل یک اثاث کشی را با رعایت تمامی اصول و استاندارد ها برای مشتریان باربری و اتوبار صادقیه انجام دهد.

نکته ای که بد نیست در این جا به آن اشاره داشته باشیم این می باشد که در صورت تمایل شما کارکنان باربری صادقیه کار بسته بندی را برای شما انجام خواهند داد در غیر این صورت شما می توانید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید و تنها بخش حمل بار و تخلیه ی بار را به آن ها بسپارید. 

پیشنهاد آسایش بار

یکی از مواردی که باربری آسایش بار تهران و به ویژه باربری و اتوبار صادقیه بر آن تاکید دارد رزرو نوبت ها برای تاریخی می باشد که شما به کار باربری نیاز دارید باربری صادقیه همواره پیشنهاد می کند که حتما از چند روز قبل از تصمیم به جابجایی با باربری موردنظر منطقه ای که در آن قرار دارید تماس گرفته و نوبیت های خود را تعیین نمایید. این کار به ویژه در مواقعی که به ایام تعطیلات و یا فصل اثاث کشی نزدیک هستید مانند فصل تابستان بسیار راه ساز می باشد.

چناچه وسایل کمی برای جابجایی دارید شما می توانید در صورت تماس با باربری صادقیه درخواست خودروهای کوچکتری مانند وانت بار و نیسان بار کنید. باربری صادقیه مجهز به انواع ماشین های حمل بار کوچک و بزرگ می باشد شما می توانید باتوجه به تعداد وسیله ها و اندازه آن ها سرویس حمل بار را انتخاب نمایید.