باربری و اتوبار ظفر

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار ظفر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار ظفر در تهران  آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاه ترین زمان ممکن به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه ظفر و محدوده ظفر می‌ باشد. باربری و اتوبار ظفر تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران و کد ثبت می باشد به همین دلیل با اطمینان خاطر و آرامش خیال می توانید تمامی اثاثیه و بارهای خود را جهت حمل و جابجایی به باربری ظفر بسپارید و در نهایت با صحت و سلامت کامل آن را در محل جدید تحویل بگیرید.

باربری ظفر با برنامه ریزی صحیح، درست و دقیق در سر وقت انجام دادن کارها به همراه رعایت نکات ایمنی بسیار توجه دارد به ویژه این روزها که به دلیل وجود ویروس کرونا و انتشار آن افراد نمی توانند به هر شخصی و هر شرکت باربری اعتماد کنند باید بگوییم که تمامی کارکنان و کارگران حاضر در باربر و اتوبار ظفر با رعایت اصول و موارد بهداشتی و رعایت پروتکل ها و قوانین آن و همچنین پوشیدن لباس های مخصوص، ماسک و دستکش و همچنین استفاده اط مواد ضدعفونی کننده مختلف در نهایت سلامت و تمیزی حاضر به خدمات رسانی می باشند. 

چگونه یک باربری ایمن و مطمئن را از سایر باربری ها تشخیص دهیم

بسته بندی مناسب و ارائه به موقع خدمات در تشخیص یک باربری ایمن نقش به سزایی دارد. اتوبار ظفر با داشتن سالها تجربه در عرصه باربری و حمل نقل آماده ارائه خدمات به بهترین شیوه ممکن می باشد.

از دیگر ویژگی های یک باربری ایمن می توان به بسته بندی کار آمد و اصولی توسط کادر باربری، دقت در جا بجایی اثاثیه، احترام به مشتریان و راضی نگه داشتن مشتریان باربری، چیدمان درست اثاثیه …. می توان اشاره کرد. 

باربری ظفر همیشه به دنبال رفع خطرات، اشتباهات گران قیمت و مهمتر از همه تاخیر در اثاث کشی است. این باربری پایین ترین  و مقرون به صرفه ترین نرخ های موجود در بازار را بدست آورده است که برای مشتریان این باربری بسیار مفید است. 

چگونه لوازم و اثاثیه را بسته بندی کنیم؟

بسته بندی وسایل منزل کار بسیار حساس و ظریفی می باشد پس باربری و اتوبار ظفر این کار حساس را به کارگران ماهر و آموزش دیده خود می سپارد. باربری ظفر آماده می باشد تا با استفاده از بهترین وسایل، تجهیزات و کارتن ها و همچنین با رعایت موارد بسیار حساس و دقیق که برای بسته بندی یک وسیله رعایت آن ضروری می باشد و با استفاده از جدیدترین روش ها و متدهای روز دنیا آماده می باشد تا خدمات مربوط به تمامی اثاثیه و وسایل حساس، شکننده و تمامی وسایل مربوط به آشپزخانه، سالن پذیرایی، اتاق خواب و…… را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

اگر قرار است خودتان کار بسته بندی وسایل و اثاثیه را انجام دهید چه مواردی را باید رعایت کنید؟

اجتناب از انباشته شدن: بیش از حد انباشته شدن لوازم باعث کاهش استحکام کارتن مورد استفاده برای بسته بندی می شود.

از کارتن هایی که برای لوازمی که درون آن قرار می گیرند بیش از اندازه بزرگ است استفاده نکنیم.

مهر و موم کردن: بعد از بسته بندی حتما کارتن را با نوار چسب محکم ببندید.

قرار دادن برچسب که نوشته روی آن حاوی محتویات داخل جعبه و کارتن می باشد.

پوشش مناسب دور وسایل با استفاده از فوم، نایلون، روزنامه و…… .

سایر خدمات باربری و اتوبار ظفر

باربری ظفر به عنوان یک باربری مطمئن دارای سرویس باربری اسنپ و اسنپ بار ارزان در تهران می باشد که با استفاده از آن می توانید نمونه کارهای انجام شده، تعداد کارگران درخواستی، نوع ماشین حمل بار و سایر موارد را از طریق تلفن همراه هوشمند خود مشاهده نمایید و با بررسی و مشاهده خدمات آن با دیگر باربری ها آن را برای جابجایی وسایل و اثاثیه خود انتخاب کنید.

یکی دیگر از خدمات باربری و اتوبار ظفر مربوط به تنوع در ماشین حمل بار می باشد وانت تلفنی ظفر به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشد تا در صورتی که میزان وسایل کمی برای جابجایی داشتید بتوانید از ماشین های کوچکتری برای جابجایی اثاثیه خود استفاده کنید.

با استفاده از خدمات ارسال بار به شهرستان می توانید اثاثیه و وسایل خود را با ماشین های حمل بار مطمئن و رانندگان باتجربه و کاربلد باربری ظفر به هر نقطه ای از ایران ارسال نمایید.

از دیگر خدمات باربری ظفر می توان به بیمه باربری اشاره کرد با استفاده از بیمه باربری در صورت بروز هرگونه حادثه و یا اتفاق از سوی کارگران باربری ظفر تمامی خسارت های به وجود آمده به صورت کامل برای شما جبران خواهد شد. این خدمات و موارد می باشد که باعث شهرت و معروفیت باربری و اتوبار ظرف شده است و آن را با سایر باربری ها در تهران متمایز کرده است. هدف باربری ظفر به دست آوردن و جلب رضایت مشتریان گرامی خود در تهران می باشد.