باربری و اتوبار فردوس شرق

باربری فردوس شرق

باربری فردوس شرق | اتوبار فردوس شرق | وانت تلفنی فردوس شرق

باربری و اتوبار فردوس شرق با کارنامه ای درخشان و سابقه ای طولانی و کادری حرفه ای یکی از بهترین باربری های شهر تهران می باشد که با بسته بندی اثاثیه منزل در تهران تا انتهای اسباب کشی همراه شما خواهد بود. منطقه فردوس شرق در تهران جز مناطق غربی شهر تهران می باشد که در بخش غربی شرق تهران قرار گرفته است.

باربری فردوس شرق به عنوان یکی از باربری های فعال در شهر تهران تمامی فعالیت ها و خدمات خود را تحت نظارت مستقیم باربری آسایش بار تهران انجام می دهد به همین دلیل به هیچ وجه نمی تواند تخلفی انجام دهد. با اعتماد و اطمینان به باربری و اتوبار فردوس شرق انجام خدمات اثاث کشی و جابجایی وسایل خود را به ما بسپارید.

خدماتی که توسط باربری و اتوبار فردوس شرق ارائه می شود 

– مشاوره و بررسی شرایط اسباب کشی به صورت حضوری و تلفنی 

– ارسال ماشین باربری ، مجهز به عایق و ضربه گیر

– اعزام راننده مجرب و آشنا به منطقه 

– جا به جایی جهیزیه عروس با قیمت ارزان و تخفیف ویژه 

– حمل وسایل سنگین، حساس و ظریف

نحوه نظافت و ضدعفونی کردن اثاثیه و منزل در زمان شیوع ویروس کرونا

همانطور که همه ی شما عزیزان می دانید به دلیل شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و در کشورمان ایران شرایط این روزها بسیار حساس می باشد به همین دلیل بیشتر افراد هستند که واقعا به انجام کار باربری و حمل بار و اثاثیه نیاز دارند و نمی توانند آن را به عقب بندازند. باربری آسایش بار تهران به ویژه باربری فردوس شرق آماده هستند تا با آمادگی کامل و رعایت نکات و موارد بهداشتی کار جابجایی و اثاث کشی را برای شما انجام دهند.

کارگران و کارکنان باربری فردوس شرق با استفاده از مواد ضدعفونی کننده مانند الکل و شوینده های مخصوص و لباس های مخصوص و استفاده از ماسک، دستکش و…. قبل از هرچیزی کار ضدعفونی کردن را شروع می کنند و با تمیز کردن سطوح مختلف اثاثیه و همچنین نظافت محل جدیدی که قرار است وسایل به آنجا انتقال پیدا کند و همچنین نظافت محلی که وسایل در حال حاضر در آنجا قرار دارند از انتقال ویروس جلوگیری خواهند کرد. البته پیشنهاد می دهیم که اگر برایتان امکان پذیر است حدالامکان کار جابجایی را به تعویق بیاندازید تا شرایط به حالت عادی برگردد.

انجام بسته بندی اثاثیه با روش های اصولی و به روز

امروزه با به وجود آمدن یک سری تغییرات در انجام کارهای مختلف در نحوه بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل هم تغییراتی به وجود آمده است اگر به خاطر داشته باشید در روش های قدیم برای بسته بندی تمامی اثاثیه ها تنها از کارتن و جعبه و روزنامه استفاده می کردند اما باربری فردوس شرق با استفاده از فوم، نایلون، چسب ها و طناب های باکیفیت کار بسته بندی وسایل و اثاثیه شما را انجام می دهند. نحوه بسته بندی در باربری و اتوبار فردوس شرق با جدیدترین و به روز ترین روش های دنیا یعنی استرچ رپ انجام می شود.

انجام درست بخش بسته بندی اثاثیه و وسایل مهم ترین بخش هر جابجایی می باشد باربری فردوس شرق در تهران از مرحله اول تا آخر کار را در نهایت دقت و وسواس انجام خواهند داد. همانطور هر وسیله ای نیازمند این می باشد که بسته بندی مخصوص به خود را داشته باشد قبل از انجام کار بسته بندی شما می توانید وسایل را از هم تفکیک کنید تا هم کارها سریع تر انجام شود و هم از به وجود آمدن بهم ریختگی و آَشفتگی جلوگیری شود.

بسته بندی وسایل مربوط به آشپزخانه مانند یخچال، گاز، ماشین ظرفشویی و لباسشویی با بسته بندی لوازم اتاق خواب و یا پذیرایی کاملا متفاوت می باشد. اما لازم نیست که به هیچ وجه نگران باشید چون کارگران و کارکنان باربری و اتوبار فردوس شرق باتوجه به آموطش هایی که دیده اند و باتوجه به تجربیاتی که در این زمینه دارند کار بسته بندی را به درست ترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند.

تجهیزات مخصوص ماشین های حمل بار

پس از مرحله بسته بندی و حمل بار از مبدا به داخل ماشین نکته ای که باید به آن توجه داشت ماشینی و خودروهایی می باشد که قرار است کار حمل بار را برای شما انجام دهند. باربری فردوس شرق مجهز به ماشین های حمل بار کوچک و بزرگ و سرپوشیده و سرباز می باشد به علاوه بخش داخلی ماشین ها با موکت ها و فوم های مخصوصی پوشش داده شده تا در زمان حمل بار از به وجود آمدن ضربه و آسیب به وسایل و اثاثیه شما جلوگیری شود.

به دلیل وجود ویروس کرونا در این روزها تمامی ماشین های حمل بار باربری و اتوبار فردوس شرق با مواد ضدعفونی کننده مخصوص کاملا تمیز و بهداشتی شده اند پس ای نگرانی نیست. در صورتی که اثاثیه و لوازم کمی با میزان و وزن کم و حجم کار برای جابجایی دارید می توانید از سرویس های وانت بار شرکت باربری آسایش بار تهران به ویژه باربری و اتوبار فردوس شرق استفاده کنید.

اثاث کشی ارزان و ایمن را با ما تجربه کنید

می توانیم بگوییم که یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری آسایش بار در تهران و سایر شعبات آن شده است ارزان بودن قیمت هایی می باشد که به مشتریان خود ارائه می دهد شعار باربری ما همیشه این بوده است که هزینه را فدای کیفیت نمی کند و نخواهد کرد دلیل ارزان بودن باربری فردوس شرق در تهران تخفیفات 25% می باشد که به مشتریان خود ارائه داده است تمامی مناطق مختلف شعبات باربری در تهران مانند زعفرانیه، سعادت آباد، فرمانیه، میرداماد، چیتگر و… شامل این تخفیفات می شوند.

دلیل ایمن بودن باربری آسایش بار تهران به خصوص باربری فردوس شرق نسبت به سایر باربری های موجود در شهر تهران ارائه بیمه نامه به مشتریان خود می باشد با ارائه بیمه نامه به مشتریان گرامی این اطمینان داده می شود که در صورت به وجود آمدن هرگونه حادثه و یا اتفاقی بیمه تمامی خسارت به وجود آمده را کاملا جبران می نماید.

یکی دیگر از مواردی که برای بیشتر مشتریان اهمیت دارد استفاده از خدمات اینترنتی باربری و اسنپ بار می باشد که باربری و اتوبار فردوس شرق آن را برای مشتریان خود آماده کرده است شما این امکان را دارید با ماندن در خانه و یا محل کارتان و نصب اپلیکیشن می توانید از طول مسیر جابجایی وسایل خود از مبدا به مقصد باخبر شوید و اطلاع پیدا کنید.