باربری و اتوبار محمودیه

باربری محمودیه | اتوبار محمودیه | وانت تلفنی محمودیه 

باربری و اتوبار محمودیه با داشتن کادر کاری ورزیده و مجرب آماده می باشند تا کالا و اثاثیه شهروندان محترم  ساکن در منطقه محمودیه را جابجا کرده و با استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات و مجهزترین خودروهای حمل بار کار جابجایی وسایل را از خیابان محمودیه به سایر مناطق مختلف تهران و همچنین ارسال به شهرستان ها با سرعت و بدون هیچ مشکلی انجام دهند.

دقت کافی و رعایت نکات ایمنی در اثاث کشی و جابه جایی میزان خسارات را به صفر می رساند، شعار باربری محمودیه این است که هیچگاه دقت را فدای سرعت نکرده و همه کارها را در کمال دقت و رعایت نکات ایمنی انجام می دهند. باربری و اتوبار محمودیه به مشتریان خود توصیه می کند که قبل از شروع به اثاث کشی حتما برنامه ریزی مناسب و کارایی داشته باشند تا اثاث کشی دور از استرس و نگرانی را تجربه نمایند.

توضیحی درباره منطقه محمودیه 

منطقه محمودیه یکی از محله های مرفه‌ نشین در شمال شهر تهران می باشد که از سمت شمال به محله زعفرانیه، از جنوب به بزرگراه چمران و چهارراه پارک وی، از شرق به خیابان ولی‌عصر منتهی می شود. می توانیم بگوییم که محله محمودیه تا حدی به تجریش نزدیک می باشد باتوجه به آب و هوای بسیار خوبی که این منطقه دارد و همچنین موقعیت جغرافیایی آن در تهران می توانیم بگوییم که افراد ثروتنمد بسیار زیادی در آن منطقه ساکن هستند که امکان دارد در طول سال حداقل یک بار به کار حمل بار و شرکت باربری خوب نیاز پیدا کنند که باربری محمودیه در تهران که زیر نظارت باربری آسایش بار فعالیت می کند یکی از بهترین باربری هایی می باشد که آماده خدمت رسانی می باشد.

رعایت موارد بهداشتی در باربری محمودیه

این روزها که به دلیل وجود شیوع ویروس کرونا مشکلات متعددی وجود دارد بیشتر افراد نگران این موضوع می باشند که در صورتی که نیاز به کار باربری و خدمات مربوط به آن داشته باشند آیا باربری مطمئن و بهداشتی وجود دارد که کارگران و پرسنل آن پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند باید بگوییم که باربری محودیه از همان لحظه اول که در محل مورنظر حاضر می شود با اشتفاده از مواد ضدعفونی کننده مخصوص و همچنین پوشیدن لباس های مخصوص و گذاشتن ماسک و پوشیدن دستکش تمامی قواعد و موارد بهداشتی را رعایت می کنند و سپس اقدام به ارائه خدمات می کنند.

با ضدعفونی کردن سطوح و همچنین اثاثیه ای که قرار است بسته بندی شود و رعایت استاندارد ها تجربه یک اثاث کشی سالم و بدون مشکل را در ذهن خود و خانواده تان به یادگار بگدارید. باربری و اتوبار محمودیه جز اولین باربری ها در تهران می باشد که با متوجه شدن ویروس کرونا تمامی پرسنل خود را حتی ماشن های باربری را مجهز کرده و شستشو داده و ضدعفونی کرد.

” فعالیت باربری و اتوبار محمودیه شبانه روزی می باشد “

باربری محمودیه

انتخاب ماشین حمل بار به چه مواردی بستگی دارد؟

 دارای انواع وسایل نقلیه بزرگ و کوچک می باشد که این خودروها شامل سرویس وانت بار و نیسان بار می باشد. 

باربری محمودیه به شما توصیه می کند که اگر مقدار وسایل شما کم می باشد بهتر است از سرویس وانت تلفنی شبانه روزی این باربری استفاده کنید تا هم آسیبی به وسایلتان وارد نشود و هم هزینه کمتری را بابت جابجایی و اثاث کشی پرداخت کنید. تمامی ماشین های موجود در وانت تلفنی محمودیه مسقف و سرپوشیده می باشند و حتی کامیون هایی که در این باربری فعالیت می کنند دارای اتاقک های مخصوصی می باشند که از تمامی اطراف آن با فوم های مخصوص پوشش داده شده تا از رسیدن آسیب به وسایل شما جلوگیری شود.

اتوبار محمودیه یکی از شرکت های باربری می باشد که کار بسته بندی وسایل و لوازم را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد. با استفاده از کارتن ها و جعبه های محکم و بسیار مقاوم کارگران باربری محمودیه آماده می باشند تا با روش های اصولی روز دنیا که به صورت اروپایی می باشد اثاثیه شما را بسته بندی کنند. با استفاده از برچسب های مخصوصی که در اتوبار محمودیه تهران وجود دارد وسایلی که داخل کارتن ها قرار داده شده نام گذای می شوند تا در زمان تخلیه و چینش بار از محتویات داخل کارتن و جعبه اطلاع داشته باشید.

سایر خدمات باربری و اتوبار محمودیه 

از جمله خدمات باربری محمودیه می توان به ارائه خدمات باربری آنلاین و باربری اسنپ و همچنین اسنپ بار در تهران اشاره کرد که باتوجه به مشغله کاری افراد و نداشتن تایم کافی به ارائه خدمات مربوط به اثاث کشی سرعت می بخشد و با هزینه ی پایین تری کار جابجایی صورت می گیرد.

در صورت بروز هرگونه رخداد و یا اتفاقی در طول مسیر جابجایی و یا در حین بسته بندی باربری محمودیه آماده می باشد تا با ارائه بیمه نامه خسارت به وجود آمده را به شما عزیزان جبران نماید.

یکی دیگر از خدمات ارزنده باربری محمودیه ارائه قیمت ها مناسب و منصفانه می باشد به دلیل اینکه باربری و اتوبار محمودیه تحت نظارت اتحادیه باربری در تهران فعالیت می کند قیمت های کاملا متعارفی را به مشتریان خود ارائه می دهد که همراه با تخفیفات 25% می باشد.