باربری و اتوبار منظریه

باربری منظریه | اتوبار منظریه | وانت تلفنی منظریه

 باربری و اتوبار منظریه به عنوان یکی از بهترین باربری ها در شهر تهران آماده می باشد تا خدمات مربوط به انتقال و حمل انواع لوازم و اثاثیه را به تمامی نقاط مختلف شهر تهران و شهرستان های مختلف انجام دهد اگر می خواهید که یک باربری مطمئن و ایمن خدمات خود را در زمینه های مختلف یک جابجایی از مرحله بسته بندی گرفته تا مرحله تخلیه و چینش لوازم به درستی انجام دهد پیشنهاد می کنیم که باربری منظریه در تهران را انتخاب کنید.

باربری آسایش بار تهران یکی از شرکت های باربری بسیار معتبر در تهران می باشد که باتوجه به سابقه، تجربه و اعتباری که در طی سال ها فعالیت خود به دست آورده است آماده می باشد که کارهای لازم را جهت اثاث کشی منزل، محیط کار، فروشگاه ها، مغازه ها و…… انجام دهد.

توضیحی درباره منطقه منظریه تهران

منظریه نام یکی از محله های شهر تهران می باشد کهدر شمال تهران قرار گرفته است و مهم‌ترین بخش این محله مربوط به باغ منظریه است.

به دلیل قرار گیری محله منظریه در دامنه رشته کوه البرز می توان گفت که از نقاط بسیار زیبا و خوش آب و هوای شهر تهران می باشد که افراد بسیار زیادی به همین دلیل این منطقه را برای سکونت و خرید منزل انتخاب کرده اند. 

خدمات ارائه شده در باربری و اتوبار منظریه

باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری و اتوبار منظریه مجهز به سرویس های vip و ماشین های پتو دار و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی وسایل شما و دارای کامیون های مسقف و سرپوشیده می باشد. 

بسته بندی در باربری منظریه به سبک کشورهای اروپایی و با انواع کارتن ها از جمله بسته بندی با پلاستیک – بسته بندی بافوم – بسته بندی با سلفون – بسته بندی با نایلون و… انجام می شود. یکی از مواردی که باعث تمایز باربری منظریه در تهران با سایر باربری ها شده است نوع بسته بندی استاندارد وسایل و اثاثیه می باشد.

کارتن های استفاده شده در باربری منظریه در سایز های مختلفی با مقاومت و ضخامت بسیا بالایی و بسیار محکمی قرار داده می شوند که در برابر انواع ضربات هم محکم می باشند.

یکی دیگر از خدمات باربری و اتوبار منظریه ارائه ی خدمات نوین باربری می باشد که با نام باربری اسنپ، اسنپ بار در تهران و اسنپ بار ارزان شناخته شده است. خدمات باربری اسنپ می تواند به یک اثاث کشی راحت به شما کمک کند از طریق اپلیکیشن باربری اسنپ شما می توانید نمونه کارها و نوع خدمات درخواستی را تعیین و مشاهده کنید و همچنین تاریخ روز جابجایی را هم مشخص کنید.

باربری منظریه با تیمی متخصص در امر بسته بندی با کیفیت کار بالا می باشد، با خیال راحت کار باربری و اتوبار خود را به ما بسپارید. 

باربری منظریه دارای بیمه باربری می باشد، اگر زمانی در حین جابجایی آسیبی به وسایل شما وارد شد بیمه تمامی خسارت را تماما به شما پرداخت می نماید. 

خدمات باربری و اتوبار منظریه 24 ساعته می باشد و در ایام تعطیلی هم مشغول به فعالیت می باشد.

 

باربری منظریه

 تنوع در ماشین های حمل بار 

باتوجه به این موضوع که باربری و اتوبار منظریه دارای ماشین های حمل بار مختلفی می باشد سرویس های مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد که از جمله ی این خودروها باید به سرویس وانت بار، نیسان بار و….. اشاره کرد. در صورتی که میزان وسایل کمی برای حمل و یا جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی منظریه استفاده کنید. با انتخاب ماشین حمل بار کوچک در میزان هزینه ها هم تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کرده اید.

باربری منظریه این اطمینان را به شما می دهد که ماشین های حمل بار در باربری و اتوبار منظریه به صورت روزانه سرویس می شوند تا در صورت وجود نقص و یا مشکلی از حرمت آن ها جلوگیری شودو شما می توانید از خدمات وانت تلفنی منظریه به صورت شبانه روزی بهره مند شوید کافی است با شماره تلفن های موجود بر روی سایت تماس حاصل نمایید.

محاسبه هزینه خدمات باربری 

باتوجه به عوامل مختلف و متعددی مبلغ دریافت شده از مستری محاسبه می شود قبل از هرچیزی باید بگوییم که میزان مبلغ دریافتی از مستری توسط اتحادیه باربری محاسبه شده و به ثبت رسیده است پس باربری منظریه نمی تواند مبلف و وجه اضافه ای را از شما دریافت کند.

از جمله مواردی که بر میزان مبلغ هزینه های یک اثاث کشی و یک باربری خوب تاثیر گذار می باشد طول مساف جابجایی، تعداد کارگران درخواستی، نوع خدمات درخواستی، نوع ماشین حمل بار و….. می باشد. این مژده را به شما عزیزان می دهیم که باربری و اتوبار منظریه تخفیفات 25% را برای مشتریان خود در تمامی نقاط مختلف تهران در نظر گرفته است.