دسته‌ها
آسایش بار تهران

باربری و اتوبار هوانیروز

باربری هوانیروز | اتوبار هوانیروز | وانت تلفنی هوانیروز

باربری و اتوبار هوانیروز تمام مدت آماده ارائه خدمات مختلف مربوط به حمل و جابجایی انواع مختلف اثاثیه و لوازم مختلف منزل، شرکت، دفاتر محل کار و…. در مناطق مختلف شهر تهران و همچنین ارسال بار به تمام نقاط مختلف کشورمان ایران می باشد. افرادی که در این منطقه ساکن می باشند و برای انتخاب شرکت باربری مناسب نمی دانند که باید به کجا مراجعه نمایند پیشنهاد می کنیم که از خدمات شرکت آسایش بار تهران استفاده کنند تا تجربه و یک خاطره خوب از یک جابجایی و یک اثاث کشی خوب در خاطرشان باقی بماند.

اگر ساکن منطقه هوانیروز هستید و قصد جابه جایی دارید با باربری و اتوبار هوانیروز تماس بگیرید. کارکنان مجرب و متعهد به کار باربری هوانیروز در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای خدمت رسانی درب منزل شما حضور پیدا می کنند. 

باربری هوانیروز خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند لذا اثاث شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید.

هزینه باربری در اتوبار هوانیروز با توجه به نرخ تصویب شده توسط اتحادیه باربری در نظر گرفته می شود. اگر به دنبال باربری ایمن و ارزان هستید ما به شما باربری هوانیروز را پیشنهاد می کنیم. 

ارائه ی خدمات ویژه حمل بار و بسته بندی 

بیشتر افراد در طول دوران زندگی خود برای یک بار هم که شده حداقل مجبور به انجام کار اثاث کشی و جاجایی از یک مکان به مکان دیگری شده اند به همین دلیل باید به این موضوع آگاه باشند که مهم ترین مرحله و اصلی ترین مرحله در یک جابجایی درست و مناسب مرحله بسته بندی می باشد. باربری هوانیروز به شما پیشنهاد می دهد که قبل از اقدام و انجام به هر کاری بهتر است که وسیله هایی که قرار است بسیته بندی شوند قبل از بسته بندی شسته شوند و تمیز شوند تا در زمان تخلیه و چینش وسایل دچار مشکل نشوند.

این روزها به دلیل وجود ویروس کرونا و انتقال سریع آن باربری و اتوبار هوانیروز به مشتریان خود پیشنهاد می کند که مراحل انجام نظافت را رعایت نمایند تا دچار مشکل نشوند. باربری هوانیروز با استفاده از بهترین جعبه ها و کارتن ها که هرکدام مخصوص بسته بندی یک محصول می باشند کآماده است تا کار بسته بندی را برای شما انجام دهد اما بهتر است قبل از آن وسایل و اثاثیه را باتوجه به جنس و نوعی که دارند از هم تفکیک کنید تا برای بسته بندی دچار مشکل نشوید.

به عنوان مثال باربری هوانیروز برای بسته بندی لباس های شما از کارتن هایی استفاده کرده است که مجهز به رگال می باشند همچنین برای بسته بندی لوازم شکستنی مانند کریستال ها و بلوریجات از فوم و نایلون های مخصوصی استفاده می کند تا در طول مسیر جابجایی آسیبی به وسایل شما نرسد. بهتر است از قبل از چند روز به جابجایی از خرید مواد غذایی زیاد خودداری کنید اما اگر مواد فاسد شدنی و خوراکی دارید که نمی توانید مدت زمان زیادی آن ها را در بیرون از یخچال و یا فریزر قرار دهید باربری و اتوبار هوانیروز برای آن ها هم بسته بندی های ویژه ای در نظر گرفته است.

 در صورتی که مایل هستید که کار بسته بندی لوازم را خودتان انجام دهید باید موارد زیر را رعایت کنید تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری کنید:

1. استفاده از کارتونهای محکم 

2. انتخاب کارتون متناسب با حجم وسیله

3. استفاده از نوارچسب محکم

به کارگیری ماشین های حمل بار متنوع

باربری و اتوبار هوانیروز به عنوان یکی از زیر شاخه های باربری آسایش بار تهران که سابقه ی زیادی در شهر تهران دارد و سال های طولانی است که در زمینه باربری در تهران فعالیت می کند شرکت خود را از لحاظ خودروهای باربری بسیار متنوع کرده است شما می توانید در صورتی که میزان حجم باری که می خواهید جابجا کنید کم است بهتر است از سرویس وانت بار و نیسان بار، باربری هوانیروز استفاده کنید. 

تمامی خودروهای باربری و اتوبار هوانیروز سرپوشیده و مسقف می باشند و از داخل هم با توجه به پوشش مناسبی که دارند با موکت و سایر تجهیزات مخصوص پوشش داده شده اند تا از وارد آمدن ضربه و یا خش به وسایل شما جلوگیری شود به همین دلیل از بابت خودروهای حمل بار موجود در باربری هوانیروز لازم نیست که نگرانی داشته باشید.

باربری ارزان همراه با تخفیفات ویژه

باربری و اتوبار هوانیروز باتوجه به میزان مبلغ هایی که به مشتریان خود پیشنهاد می دهد قیمت های منصفانه ای است به عنوان یک باربری شناخته شده در بین ساکنین این منطقه توانسته است رضایتمندی بالایی از سوی مشتریان خود به دست بیاورد. دلیل ارزان بودن این باربری نسبت به سایر باربری های موجود در تهران تخفیفات 25% می باشد که برای مشتریان در نظر گرفته شده باتوجه به این تخفیفات می توانید کار حمل بار خود را با یک قیمت منصفانه با خدمات مطمئن و حرفه ای انجام دهید. تمامی قیمت های ارائه شده به شما عزیزان از سوی اتحادیه کل باربری های شهر تهران با نرخ مصوب به تائید رسیده است پس برای این موضوع هم جای نگرانی وجود ندارد.

باربری آنلاین و خدمات اینترنتی

باربری و اتوبار هوانیروز به عنوان یک باربری به روز در بین سایر باربری های شهر تهران توانسته است خود را با خدمات اینترنتی و سایر خدمات مشابه آن مانند اسنپ بار و باربری اسنپ به روز نماید تا مشتریان آن ها در منزل و یا محلی که قرار است به عنوان مکان جدید انتقال پیدا کنند طول مسیر جابجایی وسایل خود را از مبدا تا مقصد مشاهده کنند. کافی است که اپلیکیشن مربوطه را نصب کنند تا از طریق تلفن همراه خود آمار دقیق ماشین حمل بار در دسترس آن ها باشد و در صورت بروز هرگونه حادثه، مشکل و یا اتفاقی در مدت زمان کوتاهی باخبر شوند. جهت تعیین نوبت و رزرو تاریخ های مربوط به جابجایی شما می توانید با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه وب سایت باربری آسایش بار تهران تماس بگیرید و با مشاوره با کارشناسان و متخصص حاضر در باربری بهترین خدمات و بهترین راهنمایی ها را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *