باربری و اتوبار وزرا

باربری وزرا

باربری وزرا | اتوبار وزرا | وانت تلفنی وزرا

باربری واتوبار وزرا باتوجه به این که جز مناطق مرکزی شهر تهران می باشد به تصمیم باربری و اتوبار آسایش بار تهران جهت رفاه حال ساکنین خیابان وزرا و محله های محدوده اطرلف آن تاسیس شده است و آماده می باشد تا خدمات حرفه ای مربوط به بسته بندی، جابجایی و اثاث کشی عالی و بی نظیری را برای شهروندان محترم این منطقه به بهترین شکل ممکن انجام دهد. چنانچه در این خیابان و یا محله های اطراف آن ساکن می باشید پیشنهاد می کنیم که باربری وزرا تماس بگیرید تا در اسرع وقت خدمات خود را به شما عزیزان ارائه نمایند.

توضیحی درباره خیابان وزرا

خیابان وزرا یا همان خیابان خالد اسلامبولی یکی از خیابان‌های مرکزی شهر تهران می باشد، این خیابان موازی با خیابان ولیعصر می باشد که ابتدای شروع آن از سمت جنوب از خیابان شهید بهشتی می باشد و در ادامه از سمت شمال به خیابان گاندی متصل می‌شود. خیابان وزرا به عنوان یکی از مراکز معروف پخش و فروش عطر و ادکلن در تهران می باشد. یکی از جذابیت های خیابان وزرا مجاورت آن با ضلع شرقی پارک ساعی می باشد. پردیس سینمایی آزادی هم یکی از مراکز فرهنگی می باشد که در این خیابان واقع شده است.

حمل بار مطمئن را با باربری وزرا تجربه کنید

حمل بار و اثاثیه منزل، ادارات و شرکت ها را باربری و اتوبار وزرا تجربه کنید اثاث کشی از کار هایی می باشد که برای انجام دادنش نیازمند افراد با تجربه و کاملا حرفه ای می باشد.

اگر شما می خواهید این روزها جابجایی اثاثیه منزل یا محل کار خود را انجام دهید بی شک به دنبال یک شرکت ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در نزدیکی خود هستید. شرکت باربری وزرا با تجربه ترین و قدیمی ترین اتوبار در تهران به صورت شبانه روزی آماده هر گونه خدمات و سرویس دهی اثاثیه منزل به شما عزیزان در منطقه وزرا می باشد. 

باربری و اتوبار وزرا از خودرو های سرپوشیده و موکت بندی شده جهت حمل اثاثیه استفاده می کند، که در صورت نیاز به خودرو نگران نباشید شرکت ما از نیسان بار و وانت بار برای انتقال وسایل کم و کوچک استفاده می کند در صورتی که میزان بار کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی وزرا استفاده کنید.

” باربری وزرا با بهره گیری از افراد ماهر و آموزش دیده کار بسته بندی و انتقال را انجام می دهد “

باربری وزرا

سایر خدمات باربری و اتوبار وزرا

باربری وزرا خدمات زیادی به مشتریان خود ارائه می دهد تا رضایت کامل شما عزیزان را کسب کند زیرا ما این موضوع را که مشتریان با ارزش ترین سرمایه ما هستن را درک می کنیم.

اگر قصد اسباب کشی دارید اصلا نگران شکسته شدن وسایل تان و همچنین نحوه بسته بندی اثاثیه منزلتان نباشید. وقتی شما در اولین مرحله با ما تماس می گیرید در اولین قدم یک مشاوره در خصوص نحوه جابجایی و خدماتی که شامل حمل و نقل شما می شود به شما عزیزان ارائه می دهیم. 

 از جمله خدمات باربری وزرا ارائه بیمه نامه می باشد باتوجه به اتفاقات و پیش آمدهایی که احتمال دارد در طول مسیر جابجایی و یا در زمان بسته بندی اتفاق بیافتد شکستن وسایل و یا آسیب رسیدن به اثاثیه می باشد باتوجه به بیمه نامه مخصوصی که باربری و اتوبار وزرا برای شما در نظر گرفته است لازم نیست که نگران این موضوع باشید چون در صورت بروز هرگونه حادثه ای بیمه تمام ضرر و زیان وارد شده را به صورت کامل جبران می نماید.

باربری و اتوبار وزرا آماده می باشد تا خدمات بسته بندی انواع اثاثیه و لوازم شما را به بهترین شکل ممکن با استفاده از روش های اروپایی و بهترین روش های روز دنیا با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین وسایل مربوط به بسته بندی که شامل چسب، کارتن، طناب، فوم و…. می شود را به روش اصولی و صحیح انجام دهد.

باربری وزرا پیشنهاد می کند که حتما قبل از بسته بندی لوازم الکتریکی مانند تلویزیون و سایر لوازم جانبی حتما از نحوه اتصالات آن به پریز برق و… عکس بگیرند تا در محل جدید برای اتصال مجدد دچار مشکل و سردرگمی نشوند. مورد دیگری که بد نیست به آن اشاره داشته باشیم خرید مواد غذایی فاسد شدنی و فریز شده مانند گوشت، ماهی، مرغ و…. قبل از اثاث کشی می باشد درست که ما کارتن های مخصوصی برای بسته بندی این محصولات داریم اما بهتر است که قبل از جابجایی به مکان جدید از خرید این اقلام بپرهیزید.

ارائه خدمات باربری اینترنتی با تخفیفات ویژه

امروزه همانطور که می دانید انجام هر کاری در خانه و به روش های آنلاین و اینترنتی انجام می شود باربری آسایش بار تهران افتخار دارد به عنوان یکی از اولین باربری های سطح شهر تهران خدمات باربری و اتوبار خود را به روش اینترنتی و اسنپ بار و باربری اسنپ انجام دهد و دلیل اصلی این کار آسایش و رفاه حال مشتریان منطقه وزرا می باشد. با انتخاب نوع خدماتی که نیاز دارید و خودروی حمل بار و همچنین تاریخ و روزی که قرار است کار اثاث کشی را انجام دهید از خدمات آنلاین باربری وزرا در تهران بهره مند شوید.

اگر عنوان این بخش را هوانده باشید متوجه تخفیفات ویژه خواهید شد که ما در عنوان به آن اشاره کرده ایم که می خواهیم بدانیم منظور از تخفیفات ویژه چه می باشد. باربری آسایش بار تهران به عنوان یکی از بهترین و با سابقه ترین باربری های شهر تهران کاری کرده است که آن را به عنوان باربری ارزان در تهران هم بشناسند به همین دلیل تخفیفات همیشگی 25% خود را برای تمامی مناطق مختلف شهر تهران به ویژه باربری و اتوبار وزرا در نظر گرفته است باتوجه به قیمت هایی که اتحادیه کل باربری های شهر تهران به باربری آسایش بار ارائه داده است به هیچ وجه نمی تواند که مبلغ اضافی را از مشتریان خود دریافت نماید پس با خیال راحت و بدون نگرانی می توانید باربری آسایش بار تهران را برای انجام خدمات مربوط به حمل بار در تهران انتخاب کنید. شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت آسایش بار تهران با شماره تلفن های باربری تماس گرفته و سوالات و نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید.