باربری و اتوبار پونک

باربری پونک | اتوبار پونک | وانت تلفنی پونک

باربری و اتوبار پونک با داشتن سالها تجربه در عرصه باربری و حمل نقل آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه پونک می باشد.

باربری پونک خدمات و سرویس های خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل ارائه می کند.

باربری و اتوبار پونک دارای رانندگانی ماهر و صبور می باشد که تمام سعی و تلاش آن ها سالم رساندن اثاثیه های شما به مقصد می باشد. رانندگان باربری پونک تمام مسیرهای سطح شهر تهران و از تهران به شهرستان را به خوبی می دانند و ایمن ترین جاده ها را برای حمل و جابجایی انتخاب می کنند. باربری پونک خدمات متنوع و گسترده ای دارد که قصد داریم در ادامه به توضیح مهم ترین آن ها بپردازیم امیدواریم که برای شما مفید باشد.

پونک در کجا واقع شده است ؟

پونک یکی از مناطق یا بهتر است بگوییم محله های گران قیمت شهر تهران می باشد که از سه بخش پونک شمالی، پونک جنوبی و پونک شرقی تشکیل شده است. موقعیت جغرافیایی این منطقه به این صورت می باشد که در شمال غرب تهران قرار گرفته است. بخش پونک جنوبی و پونک شمالی در منطقه ۵ تهران قرار دارد و بخش پونک شرقی در منطقه ۲ پایتخت قرار گرفته است. یکی از دلایلی که باعث گران قیمت بودن این منطقه شده است نوساز بودن ساختمان های آن می باشد و جدای از نوساز بودن دارای معماری ویژه و مدرنی است که باعث زیبا شدن هرچه بیشتر نمای ساختمان ها شده است.

چنانچه شما در یکی از محله های منطقه غرب تهران مانند شهرک اکباتان، صادقیه، ستاری و…… ساکن هستید و نیازمند کار باربری و خدمات حمل و نقل می باشید می توانید که با باربری پونک و باربری آسایش بار تهران تماس حاصل نمایید تا در مدت زمان کوتاهی در خدمت شما عزیزان باشند تا کار اثاث کشی را برای شما عزیزان به خوبی انجام دهند.

خدمات باربری پونک

باربری پونک به دلیل دارا بودن انوع تجهیزات مخصوص باربری و همچنین به کارگیری پرسنل مجرب و کاربلد آماده می باشد تا در هر فصلی از سال کار بسته بندی، حمل و جابجایی اثاثیه را انجام دهد. باربری آسایش بار تهران به عنوان یکی از بهترین باربری ها در شهر تهران شناخته شده است که باربری و اتوبار پونک هم تحت نظارت مستقیم آن فعالیت می کند. باربری پونک آماده ارائه خدمات به شرکت ها، سازمان ها و ادارات می باشد. با اعتماد به باربری و اتوبار پونک لازم نیست که نگران حمل و اثاث کشی وسایل خود باشید چون اتوبار پونک سعی دارد در نهایت دقت و توجه کار باربری را برای شما انجام دهد.

بسته بندی وسایل به چه صورت انجام می شود ؟

یکی از موارد بسیار مهم یا بهتر است بگوییم یکی از مراحل بسیار مهم در اثاث کشی مرحله بسته بندی وسایل می باشد این مرحله یک مرحله بسیار حساس می باشد که اگر درست انجام شود تا پایان کار حمل بار هیچ مشکلی برای وسایل شما پیش نمی آید و اگر اشتباه انجام شود امکان دارد در طول مسیر جابجایی هرگونه آسیب و صدمه ای به وسایل شما وارد شود که وضعی ناخوشایند را به وجود می آورد.

بسته بندی در باربری پونک 2 راه بیشتر ندارد، شما می توانید تمامی مراحل بسته بندی وسایل را خودتان انجام دهید و در زمان تماس با باربری پونک بگویید که لازم نیست افرادی که کار بسته بندی را انجام می دهند برای شما بفرستند که در این صورت باید تمامی وسایل مربوط به بسته بندی را هم خودتان تهیه کنید یا اینکه در زمان تماس با اتوبار پونک بگویید که جهت انجام کار بسته بندی وسایل نیازمند نیروی متخصص می باشید که در صورت اعزام نیروهای حمل بار افراد متخصص همراه با وسایل و تجهیزات مخصوص بسته بندی به کمک شما می آیند تا این مرحله را اصولی و با رعایت تمامی استاندارد ها انجام دهند.

بسته بندی وسایل در باربری پونک باتوجه به نوع وسیله ای که قرار است حمل شود تفاوت دارد به عنوان مثال بسته بندی لوازم شکستنی مانند بلوریجات و کریستال بسیار متفاوت تر از بسته بندی یک وسیله ای مانند مبل، میز و یا تلویزیون می باشد به همین علت باربری پونک برای بسته بندی هرکدام از وسیله هایی که شما دارید وسایل مخصوص به آن را به کار می برد این وسایل شامل : چسب مخصوص، کارتن، فوم و مشمای پلاستیکی و… می باشد.

در این روزها که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است و مردم نگران هستند امکان دارد که به خدمات شرکت باربری نیاز داشته باشند اما بابت این موضوع نگران باشند اما باربری آسایش بار در تهران آماده می باشد تا تمامی مراحل مختلف اثاث کشی را از بسته بندی گرفته تا تخلیه بار با استفاده از مواد ضدعفونی کننده، الکل و سایر مواد شوینده مخصوص برای شما انجام دهد. تمامی کارکنان  کارگران باربری آسایش بار تهران با استفاده از لباس های مخصوص و ماسک و دستکش آماده خدمت رسانی می باشند.

باربری پونک

باربری و اتوبار پونک به شما توصیه می کند در مقصد صورتحساب خود را بررسی کنید و از رسید کالای خود مطمئن شوید :

1- تعداد موارد حمل شده 2- نوع وسیله نقلیه 3- خدمات درخواست شده

در صورت اشتباه بودن هر کدام از موارد ذکر شده حتما به کارکنان باربری پونک اطلاع دهید تا آن را اصلاح نمایند.

امکان دارد که در زمان جابجایی به صورت ناخواسته مشکلی برای هر کدام از وسیله های شما پیش بیاید و بر اثر این سانحه وسیله ی شما دچار مشکل شود به هیچ وجه لازم نیست که نگران باشید باتوجه به بیمه باربری که باربری پونک برای شما در نظر گرفته است تمامی خسارت به وجود آمده برای وسایل شما کاملا جبران می شود.

ارائه خدمات اینترنتی و ارزان

این روزها که به دلایل مختلفی از جمله بیماری و ویروس کرونا مردم مجبور هستند که در خانه بمانند و از خانه بیرون نروند و از رفت و آمد بیهوده جلوگیری کنند باربری آسایش بار به ویژه باربری پونک در تهران به این فکر افتاده است که خدمات آنلاین و اینترنتی خود را از جمله اسنپ بار و باربری اسنپ را در اختیار شهروندان محترم قرار دهد. با نصب اپلیکیشن مخصوص بر روی تلفن همراه خود می توانید اط طریق اسنپ بار تهران طول مسیر جابجایی وسایل را مشاهده نمایید. 

باربری آسایش بار تهران به عنوان یکی از باربری های ارزان و منصف در شهر تهران شناخته شده است و باتوجه به تخفیف 25% که برای تمامی مناطق خود ارائه داده است باربری و اتوبار پونک جز باربری هایی می باشد که با قیمت مناسبی کار حمل بار را برای مشتریان خود انجام می دهد.

پیشنهاد آسایش بار

باربری پونک آماده است تا در جهت ارائه ی خدمات عالی و باکیفیت کار اثاث کشی و جابجایی وسایل را با بهترین ماشین ها و خودروهای حمل بار برای شما انجام دهد به همین دلیل می توانید به اتوبار پونک اعتماد کنید و کار جابجایی اثاثیه خود را به ما بسپارید.

باربری پونک سرویس وانت بار و نیسان بار را به خودروهای خود اضافه کرده است در صورت داشتن اقلام ریز و وسایل کوچک می توانید از این دو سرویس استفاده کنید.

تمامی قیمت های ارائه شده به شما عزیزان طبق مصوبه اتحادیه باربری می باشد به همین دلیل باربری پونک نمی تواند قیمتی اضافه تر از شما دریافت نماید. شما می توانید برای تعیین وقت و رزرو نوبت با شماره تلفن های موجود در صفحه اصلی سایت با باربری پونک تماس بگیرید و تاریخ جابجایی خود را ثبت نمایید تا با شما تماس گرفته شود.