باربری و اتوبار چیتگر

باربری چیتگر | اتوبار چیتگر | وانت تلفنی چیتگر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار چیتگر آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای شهروندان ساکن در منطقه چیتگر می باشد. باربری آسایش بار تهران تمام سعی خود را کرده است تا در تمامی مناطق مختلف شهر تهران از شمال شهر گرفته تا شرق و غرب تهران شعبه های مختلفی را تاسیس کند تا بتواند رضایت مشتریان خود را به دست آورد.

باربری چیتگر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد با اخد مجوز توانسته است فعالیت های خود را به صورت چشمگیری افزایش دهد و بالا ببرد و اعتماد و اطمینان کامل مشتریان را جلب نماید.

باربری و اتوبار چیتگر طی سال ها فعالیتی که داشته است تجربه های بسیار زیادی در زمینه حمل بار و اثاث کشی به دست آورده است و توانسته است به مشتریان خود کمک کند تا یک اسباب کشی راحت و بدون مشکلی داشته باشند. 

خدمات باربری و اتوبار چیتگر 

باربری چیتگر در شهر تهران آماده است تا تمامی لوازم و اثاثیه شما را هم در سطح تهران و هم به سایر شهرستان های کشور جابجا کند با این کار توانسته است نیاز مشتریان خود را از این بابت هم برطرف نماید.

باربری و اتوبار چیتگر خدمات بسیار زیادی را برای مشتریان خود ارائه کرده است از جمله خدمات باربری چیتگر تهران ارائه ی خدمات بسته بندی اثاثیه به روش اصولی و استاندارد با استفاده از تجهیزات و وسایل مخصوص می باشد مهم ترین نکته در زمان اثاث کشی که باید به آن توجه داشت بسته بندی اصولی می باشد اگر این کار به درستی انجام شود برای اثاثیه شما به هچ وجه هیچ مشکلی پیش نمی آید و هیچ آسیبی نمی بیند، باربری چیتگر با استفاده از کارتن های محکم و چسب های محکم و نایلون های ضخیم وسایل شما را از شکستنی ها و کریستال ها گرفته تا سایر لوازم آشپزخانه مانند یخچال، ماشین لباسشویی و…. را بسته بندی نماید.

باربری و اتوبار چیتگر جهت برقراری آرامش هرچه بیشتر در زمان اثاث کشی پیشنهاد می کند که وسایل هر قسمت از خانه را دسته بندی کنید به عنوان مثال می توانیم بگوییم که می توانید وسایل مربوط به اتاق خواب را ازوسایل پذیرایی و وسایل مربوط به آشپزخانه تفکیک کنید تا از به وجود آمدن سردرگمی و سایر مشکلات جلوگیری نمایید.

باربری چیتگر هزینه باربری به هر نقطه ای از کشور را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری محاسبه می کند.

” باربری چیتگر به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات می باشد “

 

انتخاب ماشین مخصوص جهت حمل بار 

باربری چیتگر با توجه به میزان حجم متفاوت وسایل و بارها انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است مهم ترین موضوعی که باید در زمان تماس با باربری و اتوبار چیتگر به آن توجه داشته باشید انتخاب ماشین مخصوص جهت حمل بار می باشد حتما به این موضوع دقت داشته باشید که باتوجه به نوع وسیله ای که قرار است جابجا شود ماشین حمل بار را انتخاب کنید. 

از جمله وسایل نقلیه متفاوت باربری چیتگر میتوان به سرویس وانت بار و نیسان بار اشاره کرد این ماشین ها می تواند برای مواقعی که میزان بار و اثاثیه شما کم است بسیار مفید باشد. بدنه ی داخلی تمامی ماشین های موجود در باربری چیتگر با موکت پوشیده شده است تا در طول مسیر و در طی مسافت چنانچه اثاثیه با بدنه ماشین برخورد داشت دچار مشکل و یا آسیبی نشود.

رعایت چه مواردی در باربری ضروری می باشد ؟

باربری و اتوبار چیتگر به شما توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کنید و از درست بودن مواردی همچون تعداد موارد حمل شده، خدمات درخواست شده و نوع وسیله نقلیه اطمینان پیدا کنید.

در صورت اشتباه بودن هر یک از موارد گفته شده در بالا می توانید در همان لحظه موضوع را به کارکنان و پرسنل باربری چیتگر اطلاع داده تا در اسرع وقت مشکل به وجود آمده را برطرف نمایند.

باربری و اتوبار چیتگر تهران به شما توصیه می کند که بهتر است برای رعایت بهداشت خود و خانواده تان هم که شده محل جدیدی که قرار است وسایل را در آن جا تخلیه نمایید با استفاده از مواد شوینده مخصوص تمیز کرده و ضدعفونی نمایید با انجام این کار می توانید با خیال راحت وسایل و اثاثیه را در محل جدید تخلیه نمایید.

پیشنهاد آسایش بار تهران

باربری آسایش بار تهران همواره توصیه می کند که جهت راحتی و رفاه حال خانواده تان از چند روز قبل از تصمیم به اقدام به جابجایی با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت تماس گرفته و تاریخ مورد نظر روز جابجایی را تعیین نمایید. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با کارشناسان و مشاوران باربری آسایش بار ارتباط برقرار کرده تا به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهند. باربری آسایش بار به تازگی باربری اینترنتی و باربری اسنپ را به سایر خدمات خود اضافه کرده است تا کاربران دسترسی راحت تر و سریع تری به خدمات باربری داشته باشند.