باربری ولیعصر شرکت آسایش بار

باربری ولیعصر

مفهوم باربری ولیعصر :

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

منظور از باربری همان جابجایی اسباب و اثاثیه شما از یک مکان به محل دیگر است. باربری ، امروزه یکی از شغل های ویژه دنیا محسوب می شود. در هر جای دنیا که باشید وقتی که می خواهید اسباب خود را جابجا کنید به این فکر می افتید که جابجایی اسباب ، سخت ترین کار دنیاست چون هم کار پر زحمتی است ، امکان آسیب دیدن وسایل شما وجود دارد و هم امکان آسیب جسمانی وجود دارد. در واقع شاید برداشتن یک یخچال ، خدای نکرده صدمه ای به ستون فقرات شما بزند که تا آخر عمر جبران نشود. این شغل در دنیا جایگاه ویژه ای دارد و در تمام کشورهای دیگر جا افتاده است. شرکت باربری ولیعصر در این زمینه دارای تیم های ویژه ای است که می تواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد.

 

انجام باربری با یک تماس:

شماره تلفن های باربری ولیعصر در سایت نوشته شده اند.  شما ابتدا با این شماره ها که به صورت شبانه روزی فعال هستند، تماس می گیرید. کارشناس های دفتری این مجموعه ، سوال هایی از شما در مورد وسایل اسباب کشی ، موقعیت پروژه و … می پرسند و مشاوره ی کاملی خدمت شما ارایه می دهند. در این مشاوره هزینه های عملیات باربری و زمان انجام و تعهدات شرکت  خدمت شما عرض می شود. اگر نظر شما مثبت باشد تیم فنی مجموعه در اولین فرصت به محل مورد نظر اعزام می شود و کار را شروع می کند.  به همین راحتی …

تیم اختصاصی باربری ولیعصر:

باربری ولیعصر در استخدام نیروهای خود حساسیت زیادی به خرج می دهد و در هنگام استخدام به حس مسئولیت پذیری  – اخلاق مناسب – رعایت ادب و احترام  – ظاهر آراسته و … در افراد اهمیت می دهد و از تمام افراد یک ضامن معتبر مالی دریافت می کند که خدای نکرده در هنگام بروز حادثه ، مشکلی پیش نیاید. بعد از مرحله استخدام ، این شرکت تمام نیروهای خود را به صورت ویژه آموزش می دهد. این نیروها طی یک سری مراحل تئوری و عملی دوره می بینند. نیروهای ویژه این شرکت در این دوره ها کاملا با اسباب کشی آشنا می شوند و یاد می گیرند که چطور وسایل رو بدون آسیب رساندن به وسایل و دیوارهای راه پله و خروجی های ساختمان و … به مقصد برسانند.

نیروهای متخصص باربری

بحث خسارت و تعهد:

چون وسایلی که جابجا می شود مثلا تلوزیون led که ظرافت بالایی دارد باید با احتیاط حمل شود . باربری ولیعصر به شما اطمینان می دهد که وسایل شما را بدون آسیب و خط و خش جابجا کند و تمام وسایل را اعم از وسایل خیلی بزرگ و یا خیلی کوجک را منتقل می کند و نیازی به کمک کردن کارفرما نیست. مطمئن باشید در هنگام انتقال ، هیچ صدمه ای به پاگرد ساختمان و درب ها وارد نمی شود. حال اگر خسارتی به خانه ی شما وارد شود این شرکت کاملا تعهد می نماید که خسارت آن را بپردازد و اگر ضرری به وسایل شما برسد به عنوان مثال اگر تلوزیون شما بشکند ، شرکت آسایش بار به طور کامل هزینه ی یک تلوزیون اکبند را به کارفرما تقدیم می کند. اگر شرکت ، وسایل شما را در بین شهرها جابجا کند یک نفر از افراد کارفرما در ماشین حمل اثاثیه به عنوان تضمین می شیند ولی اگر از طرف کافرما امکان این قضیه نباشد یک فاکتور رسمی به کارفرما داده می شود که در آن تمام موارد اثاثیه نوشته می شود.

 

جایگاه بیمه در باربری ولیعصر:

این شرکت تمام کارهای خود را به صورت اصولی و ریشه ای انجام می دهد. شرکت آسایش بار تمام نیروهای خود را بیمه می کند. امکان دارد در هنگام کار کردن حادثه ای پیش بیاید به عنوان مثال افراد در هنگام جابجایی  وسایل سنگین ، آسیب جسمانی ببینند و یا در هنگام جابجایی وسایل درپله ها زمین بیفتند که در این صورت هیچ خسارتی بر عهده کارفرما نخواهد بود و تمام خسارت بر عهده شرکت و بیمه خواهد بود . هیچ نیرویی بدون بیمه در این شرکت حق کار کردن ندارد و هزینه ی ماهانه ی بیمه بر عهده شرکت است.

نحوه بسته بندی:

اگر شما خودتان وسایل را در داخل جعبه و کارتون ، بسته بندی کنید در این صورت هزینه اسباب کشی شما کمتر می شود ولی اگر جعبه در دسترس شما نباشد و یا انجام بسته بندی برای شما سخت باشد. جای هیچ نگرانی نیست چون باربری آسایش بار یک امتیاز ویژه برای شما در نظر گرفته است. این شرکت جعبه های بزرگ زیادی به محل مورد نظر می آورد و تمام وسایل را در داخل کارتون ها بسته بندی می کند و چسب می زند و هیچ احتیاجی نیست که شما عزیران قبل از آمدن تیم باربری به این مسائل فکر کنید. کار خود را فقط یکبار به شرکت آسایش بار بسپارید و تمام .

بسته بندی

ترابری شرکت:

این شرکت به تمام نقاط ایران خدمت رسانی می کند. شما عزیزان در هر جایی که باشید می توانید کار خود را به این باربری بسپارید. وسایل نقلیه این شرکت برای هر حجم از عملیات باربری مناسب است. برای باربری هایی با حجم کم از وانت ، برای باربری های متوسط از کامیون و برای باربری هایی با حجم بالا از تریلر 18 چرخ استفاده می شود. مسلم است که هزینه ی وانت از تریلر کمتر است.  این وسایل نقلیه هم برای جابجایی در داخل شهر و هم برای جابجایی در بین شهرها مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال می توانید از شهر بندرعباس به تهران جابجایی داشته باشید. وسایل نقلیه این شرکت از بهترین نوع اتخاب شده است و چیدمان اسباب در داخل تریلر به طور حرفه ای انجام می شود تا در حین مسافت طولانی مشکلی پیش نیاید.

ترابری شرکت آسایش بار

هزینه های اسباب کشی در باربری ولیعصر:

موارد زیادی بر روی هزینه ها تاثیر می گذارند به عنوان مثال مسافت مبدا تا مقصد یک عامل تاثیرگذار است که مثلا با وانت انجام شود یا با کامیون و اینکه چه مسافتی طی شود. اگر منزل یا دفتر شما در طبقه همکف باشد هزینه آن پایین تر است نسبت به زمانی که در طبقه ی هشتم یک آپارتمان باشید. اگر آپارتمان شما دارای آسانسور باری باشد هزینه ها کم می شود. به فرض اگر درب خروجی شما با کامیون فاصله زیادی داشته باشد قیمت بیشتر خواهد شد. تعداد افرادی که برای کار نیاز است. معمولا برای یک واحد معمولی 4 نفر کافی است ولی اگر شما عجله داشته باشید با افزایش تعداد نفرات ، زمان را به حداقل می رسانیم. یک نفر هم به عنوان کارشناس ، کارها و افراد و فضای کاری را مدیریت می کند. این شرکت تمام هزینه های خود را بعد از اتمام کار دریافت می کند.

امتیاز خاص باربری ولیعصر در مورد مسائل مالی:

همانطور که قبلا گفتیم قبل از عملیات باربری ، از طریق تلفنی کارشناس شرکت ، یک مشاوره کامل خدمت شما ارائه می دهد. ولی اگر بخواهید قیمت دقیقی داشته باشید شرکت باید کارشناس خود را به محل اعزام کند و بعد از ارزیابی دقیق ، قیمت را ارائه دهد. امتیاز خاص برای شما این است که بعد از اعزام کارشناس اگر پاسخ شما منفی باشد شرکت برای فرستادن کارشناس و ایاب ذهاب آن هیچ هزینه ای نمی گیرد. این مورد باربری ولیعصر را از شرکت های دیگر متمایز می کند. شرکت باربری ولیعصر یک انتخاب هوشمند و مطمئن می باشد.

 

آسوده خاطر بودن شما عزیزان در هنگام جابجایی اسباب ، هدف ماست. مردم ایران لایق بهترین ها هستند.