باربری باکری

باربری باکری | اتوبار باکری | وانت تلفنی باکری

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری باکری در تهران آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه های مختلف حمل بار و جابجایی اثاثیه و لوازم متنوع و مختلف به مشتریان خود که در نزدیکی بزرگراه شهید باکری و محدوده ی آن ساکن می باشند را در مدت زمان کوتاهی با بهترین کیفیت و سرعت عمل عالی انجام دهد. شما می توانید با خیال راحت و بدون داشتن نگرانی از صفر تا صد کارهای مربوط به حمل اثاثیه ی منزل، مغازه، فروشگاه، اداره و…… را به باربری و اتوبار باکری بسپارید تا با استفاده از نیروها و کارگران حرفه ای که دارد و همچنین با استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه نماید. اگر دوست دارید بدانید که باربری باکری خدمات خود را در زمینه ی بسته بندی اثاثیه، ماشین های حمل بار، هزینه های باربری و…. به چه صورت انجام می دهد و محاسبه می کند پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید امیدواریم که بتوانیم شما را در جهت انجام هرچه بهتر یک اثاث کشی باکیفیت با قیمت مناسب کمک کنیم تا در آینده به عنوان یک خاطره و یک تجربه ی لذت بخش از آن یاد کنید و نام ببرید.

باربری باکری

توضیحی درباره بزرگراه شهید باکری

بزرگراه شهید باکری که نام قبلی آن بزرگراه آسیا بوده است یکی از بزرگراه های شمالی-جنوبی می باشد که در غرب تهران واقع شده است و از حصارک شروع می شود که پس از عبور از بزرگراه نیایش، بزرگراه شهید همت و بزرگراه شهید حکیم در نهایت به اتوبان تهران – کرج خاتمه پیدا می کند. بزرگراه باکری یکی از بزرگ ترین و اصلی ترین بزرگراه های شهر تهران می باشد. این بزرگراه دارای ۷ کیلومتر مسافت می باشد که از منطقه حصارک و پونک آغاز می شود و در نزدیکی پارک ارم کرج در پایان آزاد راه تهران – کرج پایان می یابد. 

امکان دارد که شما در نزدیکی بزرگراه شهید باکری ساکن باشید و یا در نزدیکی آن محل کسب و کاری داشته باشید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که در صورتی که نیاز به خدمات باربری داشتید به راحتی کافی است که وب سایت باربری آسایش بار مراجعه کنید و با تماس با شماره تلفن های موردنظرتان نه تنها شماره تماس باربری باکری بلکه هر منطقه ای از تهران را به دست بیاورید.

ارائه خدمات بسته بندی به صورت کاملا حرفه ای 

 باتوجه به تماس هایی که ما از طرف مشتری های خود داریم و همچنین باتوجه به تجربه ای که در زمینه ی انجام خدمات مختلف مربوط به باربری و جابجایی و حمل بار داشته ایم بیشترین نگرانی و دغدغه ای که در بین افراد وجود دارد برای مرحله بسته بندی می باشد. باربری باکری در تهران آماده می باشد تا به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای خدمات مربوط به بسته بندی اثاثیه را به مشتریان خود ارائه دهد شما می توانید باتوجه به تصاویری که برای بخش بسته بندی قرار داده شده است نمونه کارهای انجام شده توسط باربری باکری را مشاهده نمایید تا خیالتان از بابت این موضوع راحت باشد.

اثاثیه ی شما عزیزان به ترتیب نوع و جنسی که دارند کاملا از هم تفکیک و جدا سازی خواهند شد تا باتوجه به جنس وسیله بسته بندی انجام شود به عنوان مثال بسته بندی ظروف شکستنی، حساس و قدیمی که ارزشمند می باشد به شکل کاملا متفاوتی از بسته بندی مبلمان، سرویس خواب و بوفه انجام می شود. به دلیل اینکه باربری باکری تهران هم دارای پرسنل خانم می باشد هم آقا شما می توانید جهت انجام خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای درخواست کنید تا پرسنل خانم ما خدمات بسته بندی را به شما عزیزان ارائه نمایند در زمینه ی خدمات بسته بندی خانم ها با دقت و ظرافت بیشتری نسبت به آقایان عمل می کنند.

تمامی تجهیزات و وسایل استفاده شده جهت بسته بندی اثاثیه از بهترین و باکیفیت ترین ها می باشد باربری باکری از کارتن ها و جعبه های کاملا تازه و محکم برای قرارگیری اثاثیه در داخل آن استفاده می کند تا در زمان حمل بار و جابجایی در طول مسیر در داخل ماشین کارتن ها پاره نشوند، به علاوه از چسب های بسیار باکیفیت و همچنین بهترین مشماها، نایلون ها و….. جهت پوشش وسایل استفاده می کند تا از به وجود آمدن خط و خش به وسایل جلوگیری شود.

انتخاب ماشین حمل مناسب

انتخاب ماشین حمل بار مناسب

شاید با دیدن این تیتر یا بهتر است بگوییم این عنوان از خودتان این سوال را پرسیده باشید که ماشین حمل بار چه نقشی می تواند در یک جابجایی و اثاث کشی داشته باشد چون در کشور ما و به ویژه های شهرهای مختلف مشاهده کرده ایم که با هرنوع وسیله و ماشین حمل و نقلی اثاثیه های مختلف را حمل و جابجا می کنند که این یک کار کاملا غلط و اشتباه می باشد که باعث می شود خسارات جبران ناپذیری برای وسایل و لوازم به وجود بیاید که باعث می شود باعث از بین رفتن وسیله های شما شود.

باربری باکری آماده می باشد تا مشاوره و راهنمایی های لازم را در زمینه انتخاب ماشین حمل بار به شما عزیزان بدهد پیشنهاد می کنیم در صورتیکه میزان اثاثیه و وسایل کمی برای حمل و جابجایی دارید بهتر است از سرویس وانت تلفنی باکری استفاده کنید چون هم در میزان هزینه ها تا حد زیادی صرفه جویی کرده اید و هم از به وجود آمدن سایر مشکلات مختلف برای اثاثیه و لوازم جلوگیری کرده اید. وانت تلفنی باکری آماده می باشد تا همانند باربری شبانه روزی به مشتریان خود خدمات ارائه دهد.

خدمات باربری باکری

سایر خدمات باربری باکری

باربری باکری که تحت نظارت شرکت باربری آسایش بار تهران فعالیت های خود را انجام می دهد خدمات بسیار متنوع و مختلفی برای ارائه دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت یکی از مواردی که باعث شهرت و محبوبیت باربری باکری در تهران در بین مشتریان شده است ارائه ی خدمات متنوع به مشتریان می باشد.

شما می توانید وسایل و اثاثیه ی خود را توسط بیمه باربری باکری بیمه نمایید تا در صورت بروز هرگونه مشکل و یا به وجود آمدن حادثه و یا اتفاقی خسارت به وجود آمده به شما بازگردد. یکی از خدمات ارزنده ی باربری و اتوبار باکری ارائه ی بیمه نامه به مشتریان می باشد.

هزینه های باربری یکی از مهم ترین موضوعاتی می باشد که بیشتر افراد درباره ی آن از ما سوال دارند باید بگوییم که تمامی فعالیت های انجام شده در باربری باکری توسط اتحادیه ی باربری در تهران نظارت می شود در صورت دریافت هرگونه مبلغ اضافی می توانید از طریق اتحادیه پیگیر شوید و شکایت خود را در صورت نارضایتی انجام ارائه خدمات و یا هرگونه مشکل دیگری مطرح کنید. 

یکی از خدمات یا بهتر است بگوییم ویژگی های باربری باکری ارائه تخفیفات25% به مشتریان می باشد در هر منطقه ای از شهر تهران که ساکن هستید می توانید از این تخفیفات بهره مند شوید تا یک باربری ارزان و اثاث کشی با قیمت مناسب را تجربه کنید. باربری باکری اماده می باشد تا حمل و ارسال بار به شهرستان را هم برای مشتریان خود انجام دهد.