باربری جمالزاده

باربری جمالزاده | اتوبار جمالزاده | وانت تلفنی جمالزاده

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری جمالزاده به عنوان یکی از بهترین باربری ها در تهران در حال فعالیت می باشد که خدمات خود را تحت نظارت شرکت آسایش بار تهران به مشتریان خود ارائه می نماید و آماده است تا در جهت یک اثاث کشی و حمل بار مطمئن و بدون عیب و نقص به شهروندان محترم در خیابان جمالزاده تهران و محدوده جمالزاده خدمات خود را ارائه دهد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که اگر نیاز به کار جابجایی وسایل دارید می توانید کار خود را به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت با استفاده از افراد حرفه ای و وسایل و تجهیزات پیشرفته خدمات خود را ارائه دهیم. باربری جمالزاده می تواند به شما کمک کند تا صفر تا صد مراحل اثاث کشی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. برای هر فردی پیش آمده است که در طول سال حداقل برای یک بار هم که شده به کار باربری نیاز پیدا کند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که اگر در خیابان جمالزاده تهران ساکن می باشید و یا در آن محل صاحب فروشگاه، مغازه و….. هستید که نیاز به کار باربری دارید حتما از این خدمات ما استفاده کنید. خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار جمالزاده بسیار متنوع می باشد که از جمله ی آن ها می توان به حمل جهیزیه عروس، بسته بندی انواع اثاثیه، ارسال بار به شهرستان و…. اشاره کرد.

ارائه خدمات باربری به مناطق تهران و شهرستان ها

باربری جمالزاده از جمله باربری هایی می باشد که آماده می باشد تا وسایل و اثاثیه مشتریان خود را به هر نقطه از تهران و ایران حمل و جابجا کند به همین دلیل یکی از مواردی که باعث شده است تا باربری جمالزاده با سایر باربری ها در تهران متمایز شناخته شود همین موضوع می باشد کافی است شما با باربری جمالزاده تماس بگیرید و نوع خدمات درخواستی و مقصد خود را مشخص کنید تا در مدت زمان کوتاهی در محل حاضر شود. برخی از باربری ها در تهران ارائه خدمات باربری به شهرستان را ندارند همچنین برخی از آن ها حاضر نیستند که اثاثیه و وسایل مشتری را از شمال تهران به جنوب تهران انتقال دهند به همین دلیل باربری جمالزاده آماده است تا به هر نقطه ای از تهران بار شما را حمل و جابجا کند.

خدمات حرفه ای

ارائه خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای 

یکی از خدماتی که به عنوان مهم ترین مراحل در یک جابجایی و اثاث کشی حرفه ای مهم می باشد مرحله بسته بندی می باشد چون بسته بندی اثاثیه اگر به شکل درست و صحیحی انجام نشود می تواند خسارات جبران ناپزیری را به وجود بیاورد همچنین انجام این مرحله نیازمند تجربه و تخصص می باشد به همین دلیل باربری جمالزاده برای مرحله بسته بندی هم از پرسنل آقا و هم از پرسنل خانم برای انجام این کار استفاده کرده است شما می توانید مرحله بسته بندی را با خیال راحت به ما بسپارید چون هر وسیله ای که قرار است جابجا شود باتوجه به نوع و جنسی که دارد بسته بندی مخصوص به خود را دارد. باربری جمالزاده آماده می باشد تا بسته بندی لوازم پایین را برای مشتریان خود انجام دهد که این موارد شامل :

بسته بندی لوازم بزرگ و سنگین مانند: گاوصندوق، پیانو، یخچال ساید بای ساید و…..

بسته بندی لباس با استفاده از کارتن های رگال دار

بسته بندی لوازم کریستال و شکستنی 

تمامی بسته بندی ها با استفاده از محکم ترین و بهترین کارتن ها و همچنین با استفاده از چسب های بسیار باکیفیت و لوازم جانبی مختلفی مانند روزنامه، فوم، نایلون و…… انجام می شود حتی باربری جمالزاده آماده می باشد تا جدیدترین متد بسته بندی اروپایی را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود در منزل به بهترین شکل ممکن انجام دهد. جهت جلوگیری از بی نظمی و آشفتگی در مقصد و محل جدید با استفاده از یک سری برچسب ها و ماژیک محتویات داخل جعبه بر روی آن نوشته خواهد شد تا در زمان تخلیه بار و چینش اثاثیه دچار سردرگمی نشوید.

سایر خدمات باربری جمالزاده

باربری جمالزاده خدمات مختلف و متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد که ارائه ی این خدمات می تواند باعث شود تا مشتری با اطمینان خاطر بهتر و بیشتری کار خود را به این باربری بسپارند از جمله خدماتی که در باربری جمالزاده ارائه می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارائه ی خدمات بیمه کالا و اثاثیه 

ارائه ی قیمت های مناسب با تعرفه اتحادیه

ارائه ی تخفیفات 25% به مشتریان

ارائه ی ماشین حمل بار متنوع (وانت، نیسان، خاور، کامیون و….)

هرکدام از خدمات ارائه شده توسط باربری جمالزاده که در بالا به آن اشاره کردیم از مهمترین خدماتی می باشد که یک باربری به مشتریان خود ارائه می دهد شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا ؟ در پاسخ باید بگوییم که بیمه نمودن وسایل و اثاثیه می تواند خیال مشتری را از بابت آسیب دیدن و یا لطمه دیدن به وسایل حین جابجایی راحت کند در صورتی که در طول مسیر جابجایی مشکلی برای اثاثیه شما از سوی باربری جمال زاده پیش بیاید بیمه حاضر می باشد تا به صورت کامل خسارت به وجود آمده را جبران نماید.

هزینه باربری یکی از مواردی می باشد که برای هر فردی و هر مشتری که با ما تماس می گیرد بسیار مهم می باشد برخی از افراد هستند که به دلیل سپردن کار خود به باربری هایی که متخلف هستند و قیمت هایشان بر اساس نرخ تعیین شده ازسوی اتخادیه نیست ترسیده اند به همین دلیل به هر باربری اطمینان و اعتماد ندارند و از این موضوع ترس دارند که کار خود را به باربری ها بسپارند اما باید بگوییم که قیمت های ارائه شده در باربری جمالزاده تماما براساس نرخ مصوب اتحادیه می باشد.

خودرو های متنوع

استفاده از خودروهای حمل بار مجهز و متنوع

وجود تنوع در خودروهای حمل بار در باربری جمالزاده باعث شده است تا مشتری بتواند آزادانه انتخاب کند تا در صورتی که میزان اثاثیه و وسایل کمی برای جابجایی داشته باشد از سرویس وانت تلفنی جمالزاده استفاده کند به همین دلیل شما می توانید در صورتی که میزان وسایل کمی برای جابجایی دارید از ماشین های حمل بار کوچک برای جابجایی و اثاث کشی استفاده کنید.

وجود رانندگان باتجربه و ماهر باعث شده است تا خیال مشتری از بابت حمل بار در باربری جمالزاده راحت باشد چون رانندگان حاضر در باربری جمالزاده از بهترین مسیرها و ایمن ترین جاده ها اثاثیه ی شما را حمل و جابجا می کنند. تمامی خودروهای موجود در باربری آسایش بار تهران کاملا مسقف و سرپوشیده می باشند و با استفاده از اتاقک ها و تجهیزات مختلفی پوشش داده شده اند تا در نهایت صحت، سلامت و ایمنی اثاثیه ی مشتری به مقصد برسد. خودروهای موجو د در باربری جمالزاده به صورت روزانه توسط تکنسین ها و افراد متخصص بررسی می شوند تا در صورت وجود هرگونه مشکل و یا نقصی سریعا آن را بررسی و برطرف نمایند. در پایان باید به شما عزیزان بگوییم که می توانید از طریق شماره تلفن های مختلف موجود بر روی صفحه وب سایت ما با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید تا نظرات، سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را با آن ها مطرح کنید. هدف ما جلب رضایت مشتری و رضایت شما عزیزان می باشد.