باربری در هفت حوض

باربری در هفت حوض

باربری هفت حوض | اتوبار هفت حوض | وانت تلفنی هفت حوض

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری در هفت حوض یکی از باربری های با سابقه و باتجربه می باشد که آماده است خدمات مربوط به حمل و جابجایی وسایل را برای افراد حاضر در این منطقه به صورت شبانه روزی انجام دهد به دلیل اینکه هفت حوض تهران یکی از مناطقی می باشد که هم حالت تجاری دارد و هم حالت مسکونی به همین دلیل آماده است تا به فروشندگان، مغازه داران، و تمامی افرادی که به شکلی در این مسیر هستند کمک کند تا کار اثاث کشی و جابجایی را ب بهترین نحو ممکن انجام دهند.

توضیحی درباره هفت حوض تهران

میدان نبوت که نام قبلی میدان هفت‌حوض می باشد یکی از بزرگترین میدان‌ها ی بخش شرقی تهران است که این میدان در قسمت جنوبی محله نارمک تهران می باشد که همانطور که در بالا گفتیم حالت مرکزی و همچنین تجاری در این منطقه دارد. میدان هفت حوض در اصل بخش اولیه محله نارمک تهران می­ باشد که حدود 50 سال پیش به صورت شطرنجی توسط مهندسان فرانسه ای طراحی و ساخته شد و علت نامگذاری این میدان وجود هفت حوض در آن می­ باشد که پس از یک سری اصلاحات هندسی که بر روی آن انجام شد تعداد حوض ها هم افزایش پیدا کرد و زیبایی دوچندانی به آن داد.

اگر بخواهیم درباره موقعیت هفت حوض توضیحی بدهیم باید بگوییم که میدان هفت حوض در حدفاصل خیابان بهمن شرقی و مهران­پور، خیابان مدائن، چمن غربی و شرقی و خیابان سروان بختیاری قرار گرفته است. متروی سرسبز یکی از بهترین گزینه­‌های دسترسی به این میدان می­ باشد که پس از گذشت مسیر بسیار کوتاهی از خیابان آیت به میدان هفت حوض می رسد.

ارائه مشاوره رایگان در باربری و اتوبار هفت حوض

مشاوره رایگان از جمله خدماتی است که باربری هفت حوض برای اینکه مشتری اطلاعاتی از خدماتی که اتوبار هفت حوض ارائه می دهد و آشنایی داشته باشد قرار داده است و شما با تماس با شماره باربری هفت حوض از خدمات وانواع پکیچ هایی که می توانید از قیمت آنها آگاه شوید در خدمت شما بگذارد و می توانید با حضور خود از این خدمات آگاه شوید و از امکانات ما نیز بازدید کنید.

حمل  و جابجایی وسایل و اثاثیه سگین از دیگر خدماتی است که باربری و اتوبار هفت حوض نارمک آن را به بهترین روش انجام می دهد بسیاری از شرکت های باربری این کار را به صورت جداگانه حساب می کنند ولیباربری هفت حوض به این شکل نمی باشد و بسته بندی مناسبی را برای این وسایل در نظر می گیرد تا ضربه در حمل ونقل وارد نشود و از امکانات مانند چهار چرخ و کمربند برای جابه جایی استفاده می کند. باتوجه به ماشین های حمل بار مخصوص و مجهزی که در باربری هفت حوض فعالیت می کنند که شامل کامیون، خاور و… می شود آماده است تا کار اثاث کشی را برای مشتریان خود انجام دهد البته سرویس وانت بار هفت حوض هم آماده می باشد تا در صورت حمل بار و اثاثیه کم کار جابجایی را برای مشتریان خود انجام دهد.

باربری در هفت حوض

اسباب کشی ادارات و سازمانها و کلیلینک های پزشکی با توجه به حساسیت بالایی که دارد به بهترین شکل ممکن و با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات در باربری هفت حوض به صورت بسیار قوی انجام می شود و بدون ۱ درصد خطا به همین دلیل  بسیاری از ادارات و ارگانهای دولتی کار حمل بار را به اتوبار هفت حوض می سپارند.

حمل جهیزیه عروس از دیگر خدماتی است که باربری هفت حوض انجام می دهد و برای بسته بندی به صورت حرفه ای عمل می کند و پکیج های ویژه ای برای جهیزیه دارد که بسیار کار را متفاوت می کند و نهایت دقت را می کنند تاهیچ خسارتی به وجود نیاید.

بیمه باربری از دیگر گزینه های است که باربری هفت حوض برای همه اثاث کشی ها به صورت رایگان انجام می دهد و دلهره و نگرانی مشتری را تا حد زیادی کم می کند.

بیمه کارکنان شرکت

این شرکت تمام کارهای خود را به صورت اصولی و ریشه ای انجام می دهد. شرکت آسایش بار تمام نیروهای خود را بیمه می کند. امکان دارد در هنگام کار کردن حادثه ای پیش بیاید به عنوان مثال افراد در هنگام جابجایی  وسایل سنگین ، آسیب جسمانی ببینند و یا در هنگام جابجایی وسایل درپله ها زمین بیفتند که در این صورت هیچ خسارتی بر عهده کارفرما نخواهد بود و تمام خسارت بر عهده شرکت و بیمه خواهد بود . هیچ نیرویی بدون بیمه در این شرکت حق کار کردن ندارد و هزینه ی ماهانه ی بیمه بر عهده شرکت است.

ارائه خدمات آنلاین نوین باربری با تخفیفات ویژه

این روزها انجام خدمات حمل بار به صورت اینترنتی و آنلاین یکی از کارهایی می باشد که باربری آسایش بار تهران شعبه باربری هفت حوض حاضر به انجام آن می باشد با ارائه خدمات باربری اسنپ، اسنپ بار و باربری اینترنتی در نارمک آماده می باشد تا با استفاده از تلفن همراه شما و نصب اپلیکیشن مخصوص و تخفیفات 25% که برای شما در نظر گرفته شده است کار حمل بار و اثاث کشی را به بهتریت نحو ممکن انجام دهد.

هزینه های باربری به چه صورت است

موارد زیادی بر روی هزینه ها تاثیر می گذارند به عنوان مثال مسافت مبدا تا مقصد یک عامل تاثیرگذار است که مثلا با وانت انجام شود یا با کامیون و اینکه چه مسافتی طی شود. اگر منزل یا دفتر شما در طبقه همکف باشد هزینه آن پایین تر است نسبت به زمانی که در طبقه ی هشتم یک آپارتمان باشید. اگر آپارتمان شما دارای آسانسور باری باشد هزینه ها کم می شود. به فرض اگر درب خروجی شما با کامیون فاصله زیادی داشته باشد قیمت بیشتر خواهد شد. تعداد افرادی که برای کار نیاز است. معمولا برای یک واحد معمولی 4 نفر کافی است ولی اگر شما عجله داشته باشید با افزایش تعداد نفرات ، زمان را به حداقل می رسانیم. یک نفر هم به عنوان کارشناس ، کارها و افراد و فضای کاری را مدیریت می کند. این شرکت تمام هزینه های خود را بعد از اتمام کار دریافت می کند.

امتیاز خاص باربری هفت حوض

همانطور که قبلا گفتیم قبل از عملیات باربری ، از طریق تلفنی کارشناس شرکت ، یک مشاوره کامل خدمت شما ارائه می دهد. ولی اگر بخواهید قیمت دقیقی داشته باشید شرکت باید کارشناس خود را به محل اعزام کند و بعد از ارزیابی دقیق ، قیمت را ارائه دهد. امتیاز خاص برای شما این است که بعد از اعزام کارشناس اگر پاسخ شما منفی باشد شرکت برای فرستادن کارشناس و ایاب ذهاب آن هیچ هزینه ای نمی گیرد. این مورد باربری هفت حوض که تحت نظارت شرکت آسایش بار تهران قرار دارد را از شرکت های دیگر متمایز می کند. شرکت باربری هفت حوض یک انتخاب هوشمند و مطمئن می باشد.