باربری غرب

آسایش بار تهران

باربری غرب

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری غرب زیر نظر آسایش بار با داشتن سالها تجربه درخشان در عرصه باربری و حمل نقل مفتخر است که در خدمت شما مشتریان باربری غرب باشد.

باربری غرب با داشتن کادری مجرب و ورزیده در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت دقت و رعایت نکات ایمنی تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا کرده. تیم باربری غرب آماده حمل نقل و جابه جایی اثاثیه شما عزیزان در سطح تهران و شهرستان ها است. یکی از خصوصیات برجسته باربری غرب که این باربری را از سایر باربری ها جدا کرده استخدام رانندگان مجربی است که با تمامی نقاط درون شهری و برون شهری آشنا بوده. باربری غرباز دو تیم مجزا برای انجام کار بسته بندی و جابه جایی استفاده کرده تیم باربری غرب از همان آغاز کار بسته بندی تا چیدمان پایانی کار همراه شما عزیزان است. باربریغرب به منظور کاهش استرس های روز جابه جایی اقدام به  ارائه بیمه نامه رایگان کرده است که بر اثاث این بیمه نامه تمامی کالا و اثاثیه مشتریان که در زمان جابه جایی توسط تیم جابه جایی باربری شکسته یا ناپدید شود را را برعهده گرفته و به صورت تمام کمال تمامی خسارات را پرداخت می کند.

خدمات باربری غرب:

  1. بسته بندی کالا و اثاثیه 

بسته بندی یکی از مقوله های مهم در زمان اثاثکشی است. یک بسته بندی اصولی می تواند تا اندازه قابل توجهی در سرعت جابه جایی و کاهش هزینه های جابه جایی موثر باشد. تیم بسته بندی باربری غرب در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی می کنند.     

 2. حمل اثاثیه منزل و محل کار

تیم مجرب و ورزیده باربری و اتوبار غرب بار در تمامی ساعات شبانه روز آماده جابه جایی کالا و اثاثیه منزل یا محل کار شما مشتریان باربری و اتوبارغرب است. تیم جابه جایی باربری غرب از ابتدای کار جابه جایی تا چیدمان پایانی کار همراه شما خواهد بود.

 3. استفاده از جعبه های مقاوم

  باربریغرب به خاطر امنیت خاطر مشتریان باربری در بسته بندی کالا و اثاثیه منزل یا محل کار شما عزیزان از کارتونهای چهارلایه و پنچ لایه استفاده می کنند. مقاومت و ضخامت این کارتونها دو برابر کارتونهای موجود در بازار است.  

اتوبار غرب با داشتن سالها فعالیت مدام در عرصه حمل نقل به صورت شبانه روزی و آنلاین آماده ارائه خدمات به مشتریان اتوبار غرب است.

حمل بار به شهرستان از جمله خدماتی است که اتوبار غرب را از سایر اتوبارها جدا می کند. حمل بار به شهرستان در اتوبار غرب شامل حمل و جابه جایی کالا و اثاثیه منزل یا محل کار از تهران به شهرستانهای اطراف می باشد. جابه جایی های درون شهری و برون شهری خود را با خیالی آسوده به اتوبار غرب بسپارید.

مشاوران زبده اتوبار غرب به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان اتوبار می باشند. اتوبارغرب با بهره گیری از سالها تجربه خود در تلاش است که اثاثکشی با کمترین استرس و نگرانی را برای مشتریان خود فراهم سازد. مشتریان اتوبار غرب می توانند با مطالعه رزومه درخشان اتوبار غرب با خیالی آسوده کالا و اثاثیه خود را به ما بسپارید.