باربری و اتوبار قلهک

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار قلهک

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار قلهک باتوجه به تخفیفات 25% که در نظر گرفته است آماده می باشد تا تحت نظارت کامل شرکت باربری و اتوبار آسایش بار تهران تمامی خدمات مختلف و متنوع را در زمینه حمل و جابجایی انواع اثاثیه و لوازم در تمامی منطقه های شهر تهران و همچنین ارسال به تمامی شهرستان ها با یک هزینه بسیار خوب و مناسبی انجام دهد. جهت رفاه حا هرچه بیشتر شهروندان ساکن در منطقه قلهک تهران و محدوده قلهک باربری قلهک تاسیس شده است تا در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به خدمات حمل بار داشتید با یک تماس کوتاه به شما خدمت رسانی کنند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر ساکن منطقه قلهک در تهران  هستید و قصد جابجایی دارید با باربری و اتوبار قلهک تماس بگیرید کارکنان مجرب و متعهد به کار در باربری قلهک در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای خدمت رسانی درب منزل شما حضور پیدا می کنند. 

توضیحی درباره منطقه قلهک تهران

قلهک یکی از محله های مشهور و قدیمی شهر تهران می باشد که در منطقه ۳ شهرداری تهران قرار دارد. قلهک از سمت شرق به محله دروس، از سمت غرب به رودخانه قلهک، از سمت شمال به باغ سفارت بریتانیا و از سمت جنوب هم با خیابان خیابان ظفر در یک راستا می باشند. منطقه قلهک تهران از زمان های قدیم دارای چند قنات و چاه آب بوده که هنوز هم بعضی از آن‌ها جاری هستند. از امکان تاریخی و مشهور این منطقه می توان به دو مسجد به نام های مسجد جامع و مسجد اعظم قلهک اشاره کرد.

خدمات منحصر به فرد باربری قلهک

باربری قلهک خود را در مقابل قانون و مشتریان مسئول می داند به همین دلیل هم تمامی اثاثیه شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید.

تمامی هزینه باربری در اتوبار قلهک با توجه به نرخ تصویب شده توسط اتحادیه باربری در نظر گرفته می شود. اگر به دنبال باربری ایمن و ارزان هستید ما به شما باربری قلهک را پیشنهاد می کنیم. باتوجه به این موضوع که میزان هزینه های دریافتی از شما از سوی اتحادیه تعیین می شود پس لازم نیست از بابت دریافت هزینه های اضافی نگرانی داشته باشید.

از جمله خدمات باربری قلهک هم می توان به خدمات بسته بندی بسیار ویژه آن اشاره کنیم. با استفاده از وسایل و تجهیزات حرفه ای کار بسته بندی هرنوع وسیله ای که داشته باشید برای شما انجام می شود. باتوجه به تجربه ای که باربری قلهک در طول سال ها فعالیت خود به دست آورده است پیشنهاد می کند که چند روز قبل از اثاث کشی از خرید موادغذایی فاسد شدنی جلوگیری کند البته باید بگوییم که باربری و اتوبار قلهک جعبه ها و کارتن های مخصوصی جهت بسته بندی مواد غذایی و همنین لباس های شما دارد اما باتوجه به اینکه یک تا دو روز طول می کشد تا یخچال را راه اندازی کنید بهتر است از انجام این کار یعنی خرید مواد فاسدشدنی جلوگیری کنید.

 در صورتی که مایل هستید که کار بسته بندی لوازم را خودتان انجام دهید باید موارد زیر را رعایت کنید تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری کنید 

1. استفاده از کارتنها و جعبه های محکم، تازه و استاندارد

2. انتخاب کارتن متناسب باتوجه به میزان حجم وسیله

3. استفاده از نوارچسب، فوم و نایلون محکم

انتخاب ماشین حمل بار بستگی به چه عواملی دارد؟

باتوجه به این موضوع که باربری قلهک در تهران دارای ماشین های متنوعی جهت حمل بار می باشد به همین دلیل پیشنهاد می کند که قبل از اقدام به انتخاب سرویس و ماشین حمل بار با کارشناسان و مشاوران ما در باربری و اتوبار قلهک یک مشاوره داشته باشند تا با مشکل مواجه نشوند. در صورتی که میزان و مقدار کمی وسایل برای حمل دارید و یا فکر می کنید ماشین های حمل باری مانند کامیون، خاور و…. برای جابجایی وسایل شما بزرگ است می توانید از سرویس وانت تلفنی قلهک استفاده کنید. وانت تلفنی قلهک به صورت شبانه روزی اماده فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.

یکی از مواردی که روزانه رانندگان باتجربه و کاربلد حاضر در باربری قلهک انجام می دهند بررسی و چک کردن ماشین های حمل بار و سرویس و تعمیر آن ها قبل از انجام کار می باشد چون قرار است این ماشین ها در جاده ها و مسیرهای مختلفی حرکت داشته باشند پس باید حتما به صورت مرتب بررسی شوند تا در صورت وجود مشکلی در اسرع وقت مشکل آن حل شود.

ارائه خدمات حمل بار به صورت آنلاین

 شاید شنیدن این کلمه یعنی باربری آنلاین و یا باربری اینترنتی برای شما جالب و هیجان انگیز باشد اما باید بگوییم که این روزها به دلیل وجود ویروس کرونا و شیوع آن در تمامی نقاط مختلف باربری قلهک به این فکر افتاد تا سرویس های مختلف باربری خود را مانند باربری اسنپ، اسنپ بار و اسنپ بار در تهران را راه اندازی کند با استفاده از این خدمات شما می توانید در خانه و محل کارتان بمانید و تنها از طریق نصب اپلیکیشن اسنپ باربری بر روی تلفن همراه هوشمندی که دارید از خدمات باربری قلهک در تهران بهره مند شوید.

از طریق باربری اسنپ شما می توانید تمامی نمونه کارها و خدمات باربری قلهک را مشاهده کنید و همچنین شما می توانید تعداد کارگران درخواستی، نوع ماشین حمل بار، خدمات بسته بندی و سایر خدمات موردنیاز را در آن مشاهده کنید به علاوه این امکان برای شما وجود دارد تا این طریق طول مسیر جابجایی را از مقصد تا مبدا مشاهده کنید تا در صورت بروز حادثه و یا اتفاقی از مشکلات به وجود آمده باخبر شوید.