باربری و اتوبار آرژانتین

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار آرژانتین

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار آرژانتین در تهران از جمله باربری های با سابقه و باتجربه ای می باشد که باتوجه به سابقه ی درخشانی که در زمینه اثاث کشی و انواع حمل بار و وسایل مختلف که دارد توانسته است بهترین خدمات خود را در این زمینه به مشتریان خود ارائه نماید نکته ای که باعث محبوبیت و معروفیت باربری آرژانتین شده است پیروی از قوانین و دستورات شرکت باربری آسایش بار تهران می باشد تمامی عملیات و کارهای انجام شده تحت نظارت شرکت آسایش بار تهران انجام می شود. اگر می خواهید از انجام کار اثاث کشی و اسباب کشی در تهران لذت ببرید کافی است برای یک بار هم که شده کار خود را به ما بسپارید. هر فردی امکان دارد روزی به خدمات باربری و اتوبار نیاز داشته باشد، اگر ساکن منطقه آرژانتین، خیابان آرژانیتن و یا در محدوده آرژانتین هستید پیشنهاد ما با شما انتخاب باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری آرژانتین می باشد.

خدمات باربری و اتوبار آرژانتین شامل چه مواردی می شود ؟

باربری آرژانتین توسط اتحادیه باربری در تهران تایید شده است و به رسمیت شناخته شده است به همین دلیل هزینه های باربری را با توجه به نرخ مصوبی که توسط اتحادیه محاسبه و تعیین شده است حساب می کند به همین دلیل هیچگونه تخلفی از لحاظ قیمت و هزینه انجام نمی شود بابت این موضوع ما می توانیم این اطمینان خاطر را به شما بدهیم.

از دیگر خدمات باربری و اتوبار آرژانتین می توان به ارائه بیمه نامه باربری اشاره کرد با استفاده از خدمات بیمه باربری اگر خطا و یا مشکلی توسط هرکدام از کارکنان و یا کارگران شرکت باربری آرژانتین به وجود بیاید تمام خسارت به وجود آمده به صورت کامل جبران می شود پس لازم نیست از این بابت نگرانی داشته باشید.

از جمله خدمات جدیدی که در باربری و اتوبار آرژانتین ارائه می شود استفاده از خدمات باربری نوین می باشد که با نام باربری اسنپ، اسنپ بار تهران و اسنپ با ارزان به مشتریان عزیز ارائه شده است از طریق اپلیکیشن باربری اسنپ شما می توانید نمونه کارهای انجام شده توسط باربری آرژانتین را مشاهده کنید و به علاوه می توانید تاریخ و روز جابجایی را هم تعیین و مشخص کنید.

در تعیین نرخ باربری چند عامل تاثیرگذار هستند :

نوع سرویس: با توجه به حجم بار و فصل جابه جایی وسیله نقلیه مناسب انتخاب می شود.

مسافت تا مقصد: بسته به اینکه می خواهید جابه جایی بین شهری باشد یا بین استانی و مسافت طی شده از مبدا تا مقصد چقدر است

سرعت جابه جایی: اگر مدت زمان محدودی را در نظر داشته باشید می تواند بر روی قیمت ها اثر بگذارد. 

عملیات بسته بندی اثاثیه به چه صورتی انجام می شود ؟

یکی از مهم ترین و اساسی ترین مراحل در انجام کار یک اثاث کشی خوب و باکیفیت مرحله بسته بندی می باشد این مرحله باید با استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات و همچنین با روش های درست و حرفه ای انجام شود تا در حین جابجایی و در زمان تخلیه ی وسایل مشکلی برای هیچکدام از وسایل شما پیش نیاید. باربری و اتوبار آرژانتین از محکم ترین و مقاوم ترین جعبه ها و کارتن ها که 3 لایه می باشند استفاده می کنند به علاوه برای پوشش دور وساییل از روزنامه، نایلون، فوم و چسب استفاده می کند البته باتوجه به نوع وسیله ای که قرار است جابجا شود بسته بندی متفاوت می باشد همچنین باربری آرژانتین برای حمل لباس های شما از کارتن های رگالدار استفاده می کند.

کادر کاری باربری و اتوبار آرژانتین متشکل از خانم ها و آقایان باتجربه و آموزش دیده می باشد که شما را در تمام مراحل جابجایی و حمل و نقل کمک می کنند. شما می توانید تعداد افرادی را که برای کمک نیاز دارید انتخاب کنید. این افراد هم برای مرحله بسته بندی و هم برای مرحله جابجایی از کمک آن ها بهره مند شوید.

بهره گیری از ماشین های حمل بار متنوع 

یکی دیگر از خدمات و ویژگی های باربری آرژانتین داشتن سرویس وانت بار و نیسان بار می باشد. باربری آرژانتین دارای سرویس وانت تلفنی آرژانتین می باشد تا در صورت داشتن اثاثیه و وسایل با میزان و حجم کم و اندازه ی کوچک بتوانید از سرویس وانت تلفنی آرژانتین استفاده کنید مزیت بزرگی که سرویس های وانت بار و نیسان بار دارد این می باشد که در میزان هزینه ها تا حد زیادی صرفه جویی کرده اید چون یکی از دلایلی که باعث بالا رفتن میزان مبلغ اثاث کشی می شود انتخاب نوع ماشین حمل بار می باشد. علاوه بر این باربری آرژانیتن دارای سرویس های کامیون، خاور و….. می باشد. باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که وانت تلفنی آرژانتین به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمات و سرویس دهی به مشتریان خود می باشد. با اعتماد و اطمینان به باربری و اتوبار آرژانتین تجربه ی یک اثاث کشی لذت بخش را به خود و خانواده تان هدیه دهید.