باربری و اتوبار بلوار ارتش

u0628u0627u0631u0628u0631u06cc u0648 u0627u062au0648u0628u0627u0631 u0628u0644u0648u0627u0631 u0627u0631u062au0634

باربری بلوار ارتش | اتوبار بلوار ارتش | وانت تلفنی بلوار ارتش

باربری و اتوبار بلوار ارتش با 25% تخفیف یکی از بهترین و حرفه ای ترین باربری های شهر تهران می باشد که تحت نظارت باربری آسایش بار تهران فعالیت می کند و در تمامی ایام هفته و 24 ساعته آماده می باشد تا خدمات جابجایی و حمل بار را برای شهروندان ساکن در منطقه بلوار ارتش تهران انجام دهد. چنانچه در منطقه بلوار ارتش شهر تهران ساکن هستید می توانید انجام تمامی خدمات حمل بار و اثاث کشی خود را به این باربری مجهز بسپارید.

دلایل انتخاب باربری و اتوبار بلوار ارتش 

– باربری بلوار ارتش دارای بیمه نامه رایگان می باشد و این تعهد را نسبت به مشتریان خود دارد که در صورت ضرر و زیان آماده است تا خسارت احتمالی در زمان جابجایی را برای شما به صورت کامل جبران نماید.

– کارشناسان و مشاوران متخصص حاضر در باربری و اتوبار بلوار ارتش آماده اند تا بهترین پیشنهاد ها را از جمله انتخاب ماشین حمل بار و نوع بسته بندی وسایل را به شما پیشنهاد دهند.

-یکی از مواردی که همواره باربری بلوار ارتش به آن اهمیت می دهد به دست آوردن رضایت مشتریان می باشد تمام سعی و تلاش خود را می کند تا انتظارات مشتریان خود را برآورده نماید.
– باربری و اتوبار بلوار ارتش با توجه به کارگران آموزش دیده ای که دارد آماده می باشد تا کار بسته بندی اثاثیه شما را به صورت حرفه ای انجام دهد.
– باربری بلوار ارتش باتوجه به قیمت ارائه شده از سوی اتحادیه باربری در تهران نرخ جابجایی را تعیین می کند.

باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری و اتوبار بلوار ارتش با تخصص و تجربه چندین ساله ای که درعرصه باربری دارد، شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کرده و بارهای شما را سالم به مقصد می‌رساند.

باربری بلوار ارتش مشاوره رایگان دارد کارشناسان باربری و اتوبار بلوار ارتش درمحل شما حاضر می شوند و به شما مشاوره رایگان را در زمینه های مختلف ارائه خواهند داد.

باربری و اتوبار بلوار ارتش دارای کارگران مجرب، ماهر و آموزش دیده می باشد که بصورت شبانه روری در خدمت همشریان عزیز در منطقه بلوار ارتش می باشند.

” اتوبار بلوار ارتش بسته بندی حرفه ای را برای مشتریان عزیز ارائه می نماید “

باربری بلوار ارتش

رعایت چه مواردی در اثاث کشی لازم است ؟

یکی از مواردی که در زمان حمل و جابجایی اثاثیه باید به آن توجه داشت نوع بسته بندی وسایل و چگونگی بسته بندی اثاثیه با تجهیزات مخصوص می باشد مرحله بسته بندی از اصلی ترین و مهم ترین مراحل یک جابجایی بدون نقص می باشد. باربری بلوار ارتش آماده است تا با استفاده از کارتن ها و چسب و فوم و نایلون های باکیفیت کار بسته بندی اثاثیه را برای شما انجام دهد.

هر وسیله ای باتوجه به ابعاد و اندازه ای که دارد و همچنین نوع و جنسی که دارد بسته بندی متفاوتی می خواهد به عنوان مثال بسته بندی یک ظرف شیشه ای و یا کریستالی با نوع بسته بندی یک یخچال یا یک ماشین ظرفشویی متفاوت می باشد پس باید به این نکات توجه داشت و اهمیت نوع بسته بندی هر وسیله ای را در نظر گرفت.

باربری بلوار ارتش تمام استاندارد و قوانین بین المللی باربری را رعایت می کند و آماده است تا بدون هیچ نقصی کار جابجایی را انجام دهد.

سایر خدمات باربری و اتوبار بلوار ارتش

همانطور که می دانید باربری و اتوبار آسایش بار تهران نسبت به سایر باربری های موجود در شهر تهران خدمات متنوع و گسترده ای عرضه می نماید یکی از خدماتی که باعث تمایز آن با سایر باربری های شهر تهران شده است ارائه خدمات باربری اینترنتی و اسنپ بار می باشد با استفاده از این خدمات شما می توانید به صورت آنلاین سرویس موردنظر خود را تعیین نمایید و تاریخ مورد نظر زمان جابجایی را تعیین نمایید. با استفاده از اسنپ بار شما می توانید در طول مسیر جابجایی از طریق تلفن همراه خود مسیر جابجایی حمل بار را با ماشین باربری بلوار ارتش مشاهده نمایید تا در صورت بروز هرگونه اتفاق و یا مشکلی از اتفاقات به وجود آمده مطلع شوید.

پیشنهاد آسایش بار

باربری و اتوبار بلوار ارتش و همچنین باربری آسایش بار تهران همواره به مشتریان خود پیشنهاد می دهد که باتوجه به این که تمامی مناطق مختلف در تهران را پوشش می دهد می توانید به صفحه وب سایت آستیش بار مراجعه نمایید و با استفاده از شماره تلفن های موجود در صفحه سایت با باربری موردنظرتان تماس گرفته و حداقل چند روز قبل از اقدام به کار جابجایی سرویس های خود را رزرو کرده و باتوجه به وزن و میزان حجم بار ماشین حمل بار خود را انتخاب نمایید.

چنانچه وسایل کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس های وانت بار شرکت باربری بلوار ارتش استفاده نمایید تا وسایل و اثاثیه شما دچار آسیب نشوند. تمامی ماشین های موجود در باربری و اتوبار بلوار ارتش با موکت ها و فوم های مخصوصی پوشش داده شده اند تا در زمان جابجایی ضربه و اسیب نبیند.