باربری و اتوبار حافظ

باربری حافظ | اتوبار حافظ | وانت تلفنی حافظ 

 

باربری و اتوبار حافظ یکی از زیر مجموعه های باربری آسایش بار تهران می باشد که آماده است خدمات باربری و مشاوره در زمینه حمل‌ و‌ نقل و جابجایی را به مشتریان خود ارائه نماید تا با استفاده از تجربیات آن ها و مشورت با کارشناسان و مشاوران محترم این باربری در تهران بهترین خدمات خود را به شما شهروندان گرامی ساکن در خیابان حافظ و یا محدوده حافظ ارائه نمایند. باربری حافظ به عنوان یکی از باربری ها در تهران خود را متعهد به ارائه خدمات با کیفیت عالی میداند و امیدوار است تا با همکاری شما عزیزان هر روز خدماتی متفاوت و بهتر از قبل را به شما عزیزان ارائه نماید. اگر تا پایان این مطلب را بخوانید می توانید با نحوه خدمت رسانی و کارهایی که باربری حافظ برای شما انجام می دهند را بیشتر آشنا شوید. پس پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

نحوه بسته بندی صحیح واصولی انواع اثاثیه

قبل از هرچیزی وظیفه خود می دانیم که این موضوع را بیان کنیم که باربری حافظ آماده می باشد که خدمات بسته یندی انواع اثاثیه و وسایل را با بهترین وسایل و تجهیزات برای تمامی مشتریان خود انجام دهد. اما در صورتی که تمایل داشته باشید که خودتان کار بسته بندی اثاثیه و وسایل را خودتان انجام دهید.

بسته‌بندی و جابجایی تضمینی انواع وسایل مانند: یخچال ساید بای‌ ساید، پیانو، بوفه، مبلمان و تلویزیون با دقت و بدون آسیب دیدگی تخصص باربری حافظ است که با استفاده از چسب، کارتن های محکم، طناب و….. آن ها را بسته بندی کرده و آماده جابجایی می نماید. نکته ای که باید به آن توجه داشت دسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد انجام این کار باعث می شود تا از به وجود آمدن آشفتکی و به هم ریختگی وسایل جلوگیری شود.

بهتر است که وسایل هر قسمت را باتوجه به محلی که قرار است در آنجا قرار بگیرد دسته بندی نمایید به عنوان مثال پیشنهاد می کنیم که وسایل مربوط به اتاق خواب را به صورت جدا، وسایل مربوط به هال و پذیرایی را جدا و وسایل مربوط به آشپزخانه را هم جدا بسته بندی نمایید تا در زمان تخلیه و چینش در محل جدید دچار مشکل و سردرگمی نشوید.

باربری و اتوبار حافظ پیشنهاد می کند که حتما برچسب هایی را تهیه نمایید و باتوجه به وسایل مربوط به داخل جعبه ها و کارتن هایی که در آن قرار دارند را بر روی کارتن بچسبانید تا مشخص شود که هر کدام از وسایل و اثاثیه های شما در کدام کارتن قرار گرفته است.

حفظ امانت و مسئولیت‌پذیری در قبال کار و کارفرما، رعایت حقوق مشتریان، در اولویت کارهای باربری حافظ می باشد.

باربری حافظ

چه نکات بهداشتی در زمان اثاث کشی باید رعایت شود ؟

باتوجه به این که این روزها مشکل ویروس و بیماری کرونا وجود دارد و افراد را از این موضوع نگران و آشفته کرده است باربری و اتوبار حافظ با رعایت تمامی موارد بهداشتی خیال مشتریان را از بابت انجام یک جابجایی و اثاث کشی درست و صحیح راحت کرده است. باربری و اتوبار حافظ این مژده را به مشتریان خود می دهد که کارگران و کارکنان حاضر در آسایش بار تهران با استفاده از مواد شوینده و مواد ضدعفونی کننده مخصوص آماده می باشند تا قبل از شروع به کار تمامی وسایل شما را ضدعفونی و تمیز نمایند همچنین تمامی خودروهای حمل بار موجود در باربری حافظ را از کامیون گرفته تا وانت بار روزانه و به طور مستمر ضدعفونی می شوند.

کارکنان آماده به کار در باربری و اتوبار حافظ با پوشیدن لباس های مخصوص و همچنین استفاده از ماسک، الکل، دستکش و…. حاضر می باشند تا کار اثاث کشی و حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهند. باربری حافظ در تهران پیشنهاد می کند که حتما قبل از مرحله تخلیه بار در محل و مکان جدید آن محل را کاملا تمیز کنید بشویید و ضدعفونی کنید تا نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

مجهز بودن به انواع خودروهای باربری همراه با تمامی امکانات از ویژگی های باربری حافظ می باشد. مواقعی که فکر می کنید حجم بار و وسیله هایی که قرار است جابجا کنید کم است می توانید از سرویس وانت بار، باربری حافظ استفاده کنید. تمامی خودروهای موجود در باربری و اتوبار حافظ کاملا سرپوشیده و مجهز می باشند.

نیروی انسانی ماهر و سالم و با اخلاق در باربری اثاث منزل بسیار مهم است که باربری حافظ توانسته است با استخدام کارگران کاربلد و آموزش دیده این امر را محقق نماید.

ارائه خدمات اینترنتی همراه با تخفیفات ویژه

یکی از خدمات جدید و تازه ای که باربری و اتوبار حافظ جهت رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است استفاده از خدمات آنلاین و اینترنتی باربری مانند اسنپ بار، باربری اسنپ می باشد که به شما کمک می کند در خانه بمانید و به دور از نگرانی و در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید نوبت و تاریخ روز جابجایی را تعیین نمایید و از مبدا تا مقصد طول مسیر جابجایی را با استفاده از اسنپ بار تهران مشاهده کنید. 

باربری حافظ به عنوان یکی از باربری های ارزان در شهر تهران با ارائه تخفیفات 25% که دارد آماده می باشد تا کار جابجایی و حمل بار را برای مشتریان خود انجام دهد. شاید یکی از مواردی که باعث شهرت و محبوبیت باربری آسایش بار تهران شده است همین موضوع باشد. مهم نیست که شما در کدام منطقه از شهر تهران ساکن هستید از سعادت آباد و زعفرانیه گرفته تا پونک و چیتگر این تخفیفات شامل تمامی مشتریان آسایش بار تهران می شود.

باتوجه به شلوغ بودن ایام و روزهایی که مخصوص اثاث کشی هستند مانند تعطیلات رسمی و فصل تابستان باربری حافظ پیشنهاد می کند که حتما حداقل از یک هفته قبل از تصمیم به جابجایی و اثاث کشی نوبت خود را رزرو نمایید. مشاوران و کارشناسان حاضر در باربری و اتوبار حافظ آماده می باشند تا در طول 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما باشند. با تماس با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه اصلی سایت آسایش بار تهران می توانید با آن ها ارتباط برقرار نمایید.