باربری و اتوبار شریعتی

u0628u0627u0631u0628u0631u06cc u0648 u0627u062au0648u0628u0627u0631 u0634u0631u06ccu0639u062au06cc

 باربری شریعتی | اتوبار شریعتی | وانت تلفنی شریعتی

باربری و اتوبار شریعتی در تهران تمام سعی و تلاش خود را کرده است تا با ارائه خدمات باکیفیت کار جابجایی اثاثیه را برای شما انجام دهد و آرزومند یک اسباب کشی آسان و بدون مشکل را برای تمام همشهریان دارد. باربری شریعتی با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی، باربری و حمل بار و اثاثیه در تهران و سایر شهرستان ها  بهترین مشاور در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما می باشد. خدمات بی نظیر باربری و اتوبار شریعتی با قیمت مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه کادر باربری متخصص مناسبترین باربری و اتوبار جهت انتخاب می باشد.

چرا باربری و اتوبار شریعتی ؟ 

تمامی خدمات و فعالیت های انجام شده در باربری شریعتی تحت نظارت مستقیم باربری آسایش بار تهران می باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم چنانچه در منطقه شریعتی ساکن هستید و قصد جابجایی دارید و برای این موضوع مشکل دارید که کدام باربری را انتخاب کنید که در کنار ارائه خدمات با کیفیت فعالیت خود را به درستس و بدون نقص انجام دهد پیشنهاد ما به شما انتخاب باربری شریعتی می باشد.

باربری و اتوبار شریعتی آماده است تا کار حمل بار را برای منازل، ادارات، شرکت ها، موسسات و… انجام دهد پس لازم نیست بابت این موضوع نگرانی داشته باشید چون ما خدمات متنوع و گوناگون خود را در خدمت تمامی قشرها ارائه خواهیم داد. یکی دیگر از مواردی که باعث شده است که باربری شریعتی را به شما پیشنهاد کنیم دقت و توجه در انجام دادن درست کار می باشد.

باربری شریعتی نیروهای ورزیده و آموزش دیده ای دارد که باتوجه به تجربه و سابقه ای که در انجام کار باربری و حمل بار دارند می توانند از بهترین تکنیک ها و روش ها برای جابجایی وسیله های شما به کار ببرند یکی از نکات و موارد بسیار مهم در انجام خدمات باربری درست انجام دادن مراحل مختلف کار می باشد از لحظه شروع بسته بندی تا قسمت پایانی که تخلیه بار و چیدمان می باشد.

اهمیت مراحل بسته بندی در اثاث کشی

یکی از اصلی ترین و مهم ترین بخش ها در زمان جابجایی و اثاث کشی انجام درست و صحیح مراحل بسته بندی می باشد. چنانچه شما قصد داشته باشید خودتان این کار را انجام دهید باید قبل از اقدام به انجام این کار یکسری لوازم مخصوص و تجهیزات را خریداری کنید تا با مشکل مواجه نشوید. 

درست انجام دادن بسته بندی وسایل و اثاثیه نیازمند دانش کافی می باشد شاید شما با یک دید ساده به این موضوع نگاه کنید اما باید بگوییم که اینطور نیست هر وسیله ای که قرار است بسته بندی شود باتوجه به نوع و جنسی که دارد لازم است بسته بندی شود به عنوان مثال شما نمی توانید ظروف کریستالی و شیشه ای که دارید یا حتی آینه را به همان شکل بسته بندی کنید که قرار است یک وسیله چوبی یا فلزی را  بسته بندی کنید نوع و روش یکسانی داشته باشد مسلم است که این دو هرکدام وسایل مخصوص به خود را می خواهند برای بسته بندی صحیح و درست.

اگر کار بسته بندی وسایل خود را هم به باربری شریعتی بسپارید آماده ایم تا با وسایل مخصوص که شامل کارتن های محکم و مخصوص، فوم نرم، نایلون های مشمایی، چسب و….. این کار را با روش درست آن برای شما انجام دهیم تا در زمان حمل و انتقال بار با مشکلی مواجه نشوید. اگر مرحله بسته بندی درست انجام شود مطمئن باشید که در زمان جابجایی بار و در طول مسیری که قرار است وسایل به مقصد برسد هیچ مشکلی پیش نمی آید.

” بهترین روش تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت و نیروی متخصص می باشد “

باربری شریعتی

مبلغ جابجایی و حمل بار به چه عواملی بستگی دارد ؟ 

یکی از مواردی که برای مشتریان و کاربران ما سوال می باشد محاسبه هزینه های حمل بار می باشد قبل از هرچیزی باید به این موضوع اشاره کنیم که تمامی فعالیت های انجام شده در باربری شریعتی تحت نظارت اتحادیه باربری می باشد این به این معنی می باشد که اتوبار شریعتی به هیچ وجه نمی تواند مبلغ اضافی از مشتریان خود بگیرد.

عوامل بسیاری هستند که بر روی هزینه های اثاث کشی تاثیرگذار هستند از جمله این موارد می توانیم به حد فاصله طول مبدا تا مقصد اشاره کنیم بدیهی است که هرچه مسافت طولانی تر باشد قاعدتا هزینه بالاتر می رود.

مورد بعدی نوع خدمتی می باشد که شما درخواست کردید چنانچه شما از باربری شریعتی درخواست نیروی جداگانه داده باشید تا کار بسته بندی را هم برای شما انجام دهند فرق می کند تا اینکه فقط درخواست کرده باشید که نیرو اعزام کنیم که فقط کار حمل بار را برای شما انجام دهد. بد نیست که در اینجا اشاره ای هم داشته باشیم به این موضوع که باربری شریعتی هم پرسنل خانم دارد و هم آقا در صورت نیاز به نیروی خانم مشکلی بابت این موضوع نخواهید داشت.

یکی دیگر از مواردی که بر روی قیمت تاثیر می گذارد نوع ماشینی می باشد که قرار است کار حمل بار را برای شما انجام دهد اتوبار شریعتی جهت حمل وسایل کم و کوچک شما سرویس وانت بار و نیسان بار را هم نیز به خودروهای خود اضافه کرده است. 

پیشنهاد آسایش بار

باربری آسایش بار تهران همیشه این مورد را به مشتریان خود می گویند که اگر تصمیم قطعی برای انجام کار باربری دارند حتما از چند روز قبل با ما تماس گرفته و تاریخ نوبت ها و نوع خدمات و سرویسی که می خواهند را تعیین کنند تا دچار مشکل نشوند ما 24 ساعته حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی به تماس های شما هستیم جهت برقراری ارتباط با ما می توانید با شماره تلفن های قرار داده شد در سایت تماس حاصل نمایید کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند.