باربری و اتوبار شهرک آزادی

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شهرک آزادی

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
شرکت باربری و اتوبارآسایش بار شعبه باربری و اتوبار شهرک آزادی آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه شهرک آزادی است.

باربری شهرک آزادی از مشغله های کاری خانواده باخبر است به همین دلیل خدمات خود را به صورت 24 ساعته ارائه کرده است تا افرادی که نمی توانند در طول روز اثاث کشی خود را انجام دهند در هر زمان که خواستند به خدمات باربری دسترسی داشته باشند.

باربری شهرک آزادی با داشتن کادری مجرب و ورزیده آماده جابه جایی و حمل نقل کالا و اثاثیه منزل و محل کار در سطح تهران و شهرستانها می باشد. اتوبار شهرک آزادی

برای جابجایی وسایل و لوازم خود باید دو نکته را در نظر داشته باشید:

1- حجم بارهایتان را محاسبه کنید و متناسب با آن ماشین مورد نطر را اجاره کنید.

2- دقت داشته باشید شرکت باربری را انتخاب کنید که در کنار خدمات با کیفیت هزینه های ارزان و منصفانه ای داشته باشد.

باربری و اتوبار شهرک آزادی متعهد به ارائه خدمات باکیفیت و مدرن با راه حل های نوآورانه است، دفاتر این باربری از لحاظ استراتژیکی در سراسرتهران قرار دارند تا اثاث کشی را برای ساکنین تمام مناطق آسان نمایند. 

باربری شهرک آزادی با بهره مند بودن از کادری کاری آموزش دیده و متعهد به کار آماده است تا خدمات ذیل را برای شما انجام دهد:

1- بسته بندی لوازم 2- بار زدن آنها  3- تخلیه بار 4- چینش اثاثیه

باربری و اتوبار شهرک آزادی خود را در مقابل مشتریان و قانون مسئول می داند برای همین بارها و اثاثیه های شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید، شما می توانید این اطمینان را داشته باشید که در صورت وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان هزینه های مربوطه توسط بیمه به شما بازگردانده می شود.

اگر چنانچه شما در خود منطقه شهرک آزادی نمی باشید میتوانید با تماس با باربری شهرک آزادی و یا مشاهده  منو دیگر باربری ها در صفحه اصلی سایت از سایر مناطقی که در محدوده شهرک آزادی می باشند اطلاع پیدا نمایید.