باربری و اتوبار شهرک غرب

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شهرک غرب

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار شهرک غرب با سال ها تجربه در زمینه باربری مفتخر به ارائه خدمات باربری به ساکنین منطقه شهرک غرب می باشد. 

از آنجایی که باربری و اتوبار شهرک غرب خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند لذا اثاث شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می کند، در صورتی که در هنگام جابه جای متحمل ضرر شوید می توانید خسارات خود را از بیمه پس بگیرید. 

قبل از بار زدن لوازم باید آنها را بسته بندی کنید در صورتی که شما تمایل داشته باشید کارکنان باربری شهرک غرب این کار را برای شما انجام می دهند کارکنان مجرب اتوبار شهرک غرب برای بسته بندی از کارتون های مخصوص ، چند لایه و محکم استفاده می کند. 

باربری و اتوبار شهرک غرب اطمینان کامل جهت سلامت کالاها را به شما می دهد اتوبار شهرک غرب با استخدام نیروی کاری جدا در امر بسته بندی کمک قابل توجهی به مشتریان باربری شهرک غرب کرده است.

توضیحی درباره شهرک غرب تهران

شهرک غرب یکی از بهترین منطقه های شهر تهران است که در از لحاظ جغرافیایی در بخش شمال غربی شهر تهران و در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده ‌است. این منطقه به دلیل برخورداری از شهرسازی مدرن، خیابان‌ ‌های عریض، میزان جمعیت پایین، آب‌و هوای سالم و تمیز، امکانات تفریحی، گردشی، رفاهی و درمانی و همچنین اتصال به بزرگراه ها و اتوبان های اصلی شهر تهران، به یکی از گران قیمت‌ترین مناطق مسکونی در تهران تبدیل شده ‌است. شما می توانید زیباترین خانه های ویلایی را در این منطقه ببینید که دارای بافت ساختمانی محکم و مقاومی می باشند که در کنار آن نوع و سبک طراحی ویژه و منحصر به فردی که دارد زیبایی دوچندانی به منطقه شهرک غرب تهران بخشیده است.

افراد بسیار زیادی در منطقه شهرک غرب تهران ساکن می باشند که یا مستاجر هستند و یا خانه تازه ای خریداری کرده اند و یا عروس و داماد می باشند که نیاز به کار حمل جهیزیه و حمل بار در این منطقه پیدا می کنند باربری شهرک غرب آماده می باشد تا بهترین خدمات خود را در زمینه حمل انواع بار و وسایل به شهروندان ساکن در منطقه شهرک غرب تهران ارائه نماید.

انتخاب خودروی حمل بار 

شاید با برخی از باربری های مختلفی که در سطح شهر تهران وجود دارد تماس گرفته باشید و درخواست ماشین حمل بار مورد نظر خود را مانند ماشین های حمل بار کوچک مانند وانت بار و نیسان بار داده باشید اما آن ها از فرستادن ماشین خودداری کرده باشند و دلیل آن ها بر این بوده است که خود باربری باید خودروی حمل بار تعیین کند و یا از شما خواسته باشند که با وانت تلفنی تماس بگیرید.

اما باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم که باربری و اتوبار شهرک غرب تهران که تحت نظارت مستقیم شرکت آسایش بار تهران فعالیت می کند دارای انواع وسایل نقلیه باربری از جمله وانت بار و نیسان بار می باشد، ماشین های باربری شهرک غرب مسقف و موکت کاری شده می باشند و آماده هستند بهترین خدمات را همراه با رانندگان مطمئن و باتجربه به شما عزیزان ارائه دهند.

یکی از مواردی که باعث شده است باربری شهرک غرب تهران به عنوان یکی از مطمئن ترین باربری ها در شهر تهران شناخته شود سالم رساندن وسایل به مقصد می باشد و دلیل این موضوع هم این می باشد که رانندگان اتوبار شهرک غرب بهترین مسیر و بهترین جاده ها را جهت حمل بار شما انتخاب می کنند و مطمئن ترین راه ها را انتخاب می کنند.

سایر خدمات باربری و اتوبار شهرک غرب

تمام سعی باربری شهرک غرب برنامه ریزی صحیح با حداکثر میزان بازدهی است، چندین سال تجربه و اعتماد شما همشریان عزیز دلیل بر این ادعای ماست.

باربری و اتوبار شهرک غرب خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را برای شما ارائه کرده است. شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان ما در کوتاه ترین زمان ممکن بارها را برای شما تخلیه کنند. 

یکی از خدمات جدید و جالبی که باربری شهرک غرب به تازگی به سایر خدمات خود اضافه کرده است استفاده از خدمات باربری اینترنتی به وسیله باربری اسنپ و اسنپ بار در تهران می باشد که می تواند با یک قیمت مطلوب و مناسبی کار حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهد تا در مدت زمان کوتاهی و با سرعت در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید خدمات خو را به مشتریان عزیز ارائه می نمایند از طریق اپلیکیشن مخصوص اسنپ شما می توانید تاریخ و روز جابجایی و اثاث کشی و همچنین نوع خدمات درخواستی و سرویس های حمل بار را تعیین و مشخص نمایید و در حین جابجایی از مشاهده مسیر و طول مسافت جابجایی در هر لحظه باخبر باشید.