باربری و اتوبار فرحزاد

آسایش بار تهران

 

باربری و اتوبار فرحزاد

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

 

باربری و اتوبار فرحزاد یکی از بهترین و مجهز ترین باربری هایی می باشد که در منطقه شمال تهران فعالیت می کند و آماده است تا به تمامی شهروندان محترم تهرانی ساکن در شهر تهران در تمامی مناطق و سایر شهرهای اطراف آن مانند کرج خدمات مناسب و با کیفیتی ارائه نماید. تمامی فعالیت های انجام شده در باربری فرحزاد به صورت مستقیم و تحت نظارت آسایش بار تهران انجام می شود باربری ما به دلیل سابقه طولانی و درخشانی که دارد توانسته است به خوبی خودش را در طی سال ها فعالیتی که داشته است به مشتریانش ثابت کند. 

بسته بندی و حمل انواع اثاثیه در باربری فرحزاد

باربری فرحزاد با ارائه ی خدمات گوناگون و متنوع این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده است تا باتوجه به نیاز ها و خواسته هایی که دارند کار بسته بندی، حمل و جابجایی و تخلیه بار برای آن ها انجام شود. اتوبار فرحزاد آماده می باشد از کوچکترین وسایل گرفته تا بزرگ ترین اثاثیه ها را برای شما به خوبی بسته بندی و جابجا نماید. باربری فرحزاد آماده ارائه خدمات به شرکت ها، نهادها، موسسات و … می باشد، شما با خیال راحت می توانید از صفر تا صد کار بسته بندی و حمل بار خود را به ما بسپارید.

روش ها و لوازم مورد نیاز بسته بندی

زمانی که تصمیم به جابجایی می گیرید و قصد دارید از یک مکان به جای دیگری منتقل شوید بخش اصلی و مهمی که باید به آن توجه داشته باشید مرحله بسته بندی می باشد اگر این کار به درستی و به شکل صحیح انجام نشود باعث می شود که در طول مسیر به وسایل شما آسیب برسد و دچار مشکل شوید.

لوازمی که باربری فرحزاد برای بسته بندی وسایل خود از آن استفاده می کند شامل انواع کارتن و جعبه های بسیار محکم، چسب، نایلون، فوم و …. می باشد که باتوجه به وسیله ای که قرار است آن را بسته بندی کنید از آن ها استفاده می کنند. به هیچ وجه لازم نیست که نگران ظروف شیشه ای، کریستالی و با ارزش خود شوید تمامی پرسنل ما متشکل از افراد حرفه ای و باتجربه ای می باشند که این کار را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهند.

یکی از مواردی که باعث تمایز باربری فرحزاد با سایر باربری های مشابه آن شده است این می باشد که تمام اثاثیه های شما عزیزان را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید تا در صورت بروز هرگونه حادثه و یا اتفاقی دچار مشکل نشوید پس با خیال راحت و بدون داشتن نگرانی کار حمل بار خود را به ما بسپارید.

 ” باربری و اتوبار فرحزاد دارای ناوگانی مجهز جهت جابجایی وسایل شما می باشد “

در تعیین نرخ باربری چندین عامل دخالت دارند که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

نوع وسیله نقلیه که براساس حجم بار و فصل جابه جایی انتخاب می شود.

مسافت طی شده از مبدا تا مقصد بسته به حمل و نقل درون شهری یا برون شهری.

 سرعت جابه جایی و مدت زمانی که شما مدنظر دارید که جابه جا شوید.

نوع خدمات درخواستی شما، منظور از نوع خدمات این می باشد که برخی از کاربران نیازی به پرسنل ما برای انجام کار بسته بندی ندارند و خودشان کار بسته بندی را انجام می دهند و فقط درخواست دارند که کار حمل بار برای ان ها انجام شود به همین دلیل قیمت این 2 خدمت با هم متفاوت می باشد.

سرویس های متنوع حمل بار در باربری فرحزاد

باربری فرحزاد به دلیل گسترده بودن فعالیتی که دارد از لحاظ ماشین و سرویس های حمل بار دارای تنوع می باشد و باتوجه به میزان حجم بار و وسایلی که قصد دارید جابجا کنید آن را تعیین می کند به عنوان مثال برای حمل لوازمی که از لحاظ اندازه و وزن کوچک هستند لازم نیست که از کامیون های بسیار بزرگ جهت حمل بار استفاده شود.

باربری و اتوبار فرحزاد مجهز به سرویس وانت بار و نیسان بار می باشد تا در صورت نیاز شما مشتریان گرامی به خودروی حمل بار کوچک و داشتن وسایل کم بتوانند از این سرویس استفاده کنند. 

یکی از دلایلی که باعث شده است باربری فرحزاد تبدیل به یکی از بهترین باربری ها در پایتخت شود ارائه خدمات متنوع و با کیفیت می باشد.

پیشنهاد آسایش بار 

باتوجه به تجربه ای که آسایش بار از انجام کار باربری دارد همیشه در پایان به این موضوع اشاره می کند که سعی داشه باشید حتما قبل از تصمیم به انجام کار باربری با باربری موردنظرتان تماس حاصل نمایید و جهت رزرو سرویس و تعیین نوبت اقدام کنید تا دچار مشکل نشوید، شما می توانید با شماره تلفن های قرار داده شده بر روی سایت تماس گرفته و سوالات، انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را با ما مطرح نمایید ما همواره آماده شنیدن نظرات سازنده مشتریان خود می باشیم یکی از دلایلی که باعث رمز موفقیت باربری فرحزاد شده است سعی در به دست آوردن رضایت مشتریان می باشد.