باربری و اتوبار قصرالدشت

باربری قصرالدشت

باربری قصرالدشت | اتوبار قصرالدشت | وانت تلفنی قصرالدشت

باربری و اتوبار قصرالدشت در تهران آماده می باشد تا خدمات مربوط به جابجایی، حمل بار و اثاثیه منازل، ادارات، شرکت ها، مغازه ها و….. را برای شهروندان حاضر در این منطقه و یا محدوده های خیابان قصرالدشت تهران به صورت حرفه ای و با کیفیت بالایی انجام دهد تا در نهایت لذت یک جابجایی بدون نقص را برای مشتریان خود رقم بزند. باربری قصرالدشت تهران آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه بسته بندی انواع اثاثیه، حمل بار، تخلیه و چینش اثاثیه در محیط جدید انجام دهد. اگر می خواهید با نحوه ارائه خدمات ما بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم ادامه ی محتوا را مطالعه نمایید تا با سایر خدمات ما بیشتر آشنا شوید.

خدمات اصلی باربری و اتوبار قصر الدشت

 1. – کارتن حمل لباس
 2. بسته بندی ظروف حساس و شکستنی وسایل آشپزخانه
 3. بسته بندی مبلمان و رخت و خواب به شیوه های نوین روز
 4. ارائه بیمه نامه رسمی و معتبر برای تمام اثاثیه جهت اطمینان خاطر شما عزیزان
 5. استفاده از کارتن های محکم و استاندارد برای بسته بندی تمام وسایل
 6. و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس
 7. بسته بندی به سبک اروپایی با روش های نظیر استرچ رپ و بابل رپ
 8. حمل و نقل کالا به صورت تضمینی
 9. خدمات 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
 10. راهنمایی و مشاوره رایگان قبل از انجام کار
 11. انتخاب مناسب ترین خودرو جهت حمل بار برای کاهش هزینه ها
 12. جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
 13. راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب مناسبترین خودرو
 14. ارائه ی سرویس های مناسب
 15. به کارگیری خودروهای موکت کاری شده
 16. استفاده از فوم، چسپ و کارتن های محکم و مخصوص جهت بسته بندی کالا
 17. به کارگیری مدرن ترین و تمیزترین خودروها جهت حمل بار
 18. نیروهای با تجربه و خوش برخورد
 19. تضمین سلامت کالا تا مقصد
 20. ارسال به سراسر استان تهران و منطقه های اطراف آن
 21. استفاده از کارتن های یک لایه و چندلایه، چسپ، روزنامه، فوم و …
 22. ارائه خدمات VIP
 23. حمل بار به سراسر کشور
 24. قیمت ارزان و با نرخ اتحادیه
 25. دقت و سرعت عمل بسیار در انجام کار
 26. مسئولیت پذیری و تعهد به کار تمام مجموعه.

نحوه انجام چگونگی کار بسته بندی اثاثیه 

از مهم ترین مراحلی که در هر جابجایی اهمیت دارد مرحله بسته بندی وسایل و اثاثیه می باشد چون اگر این مرحله به درستی انجام نشود در زمان حمل بار در راه پله ها، راهرو ها و…. و یا در طول مسافت از محل مبدا به مقصد وسایل و اثاثیه دچار آسیب و مشکل می شود و ضرر و زیان های جبران ناپذیری را به بار خواهد آورد. جهت جلوگیری از به وجود آمدن اتفاقات و حادثه های این چنینی باربری قصرالدشت از کارتن ها  جعبه های محکمی برای بسته بندی وسایل استفاده می کند که کاملا تازه و نو می باشند البته قبل از اینکه وسایل و اثاثیه را در کارتن قرار دهد آن ها را باتوجه به نوع و جنسی که دارد با روزنامه، نایلون، مشما و….. پوشش می دهد و بعد در کارتن قرار می دهد پس از این مرحله با چسب های پهن و محکم که مخصوص بسته بندی می باشد کارتن را چسب می زند و با یک برچسب مخصوص و یا با ماژیک روی کارتن حاوی وسایل نوشته ای قرار می دهد که مشخص شود محتوای داخل کارتن چیست تا در زمان چینش وسایل در مکان و محل جدید دچار سردرگمی و آشفتگی نشوید. تمامی مراحل کار بسته بندی وسایل و اثاثیه توسط کارگران باتجربه و کاربلد انجام می شود به همین دلیل احتمال آسیب رسیدن به وسایل در باربری و اتوبار قصرالدشت تقریبا صفر درصد می باشد.

باربری قصرالدشت

باربری مطمئن، سریع و ایمن

باربری و اتوبار قصرالدشت باکارگران آموزش دیده و رانندگانی صبور و با حوصله جهت انجام یک اسباب کشی و اثاث کشی بدون استرس و  بی سر و صدا با رعایت تمامی اصول و قواعد توسط نیروهای کاربلد خود آماده می باشد تا به صورت شبانه روزی به ساکنین منطقه قصرالدشت خدمت رسانی کند. برای ثبت تاریخ نوبت اثاث کشی کافی است از طریق اپلیکیشن باربری که به تازگی از طریق اسنپ بار و باربری اینترنتی و باربری اسنپ که باربری قصرالدشت به سایر خدمات خود اضافه کرده است تعداد کارگران مورد نیاز، نوع خدمات درخواستی و….. را تعیین کنید تا در زمان مشخص با شما تماس گرفته شود.

باربری و اتوبار قصر الدشت باتوجه به سابقه درخشانی که طی سال ها فعالیت خود به دست آورده است همچنین تجربه های فوق العاده ای که در این زمینه دارد این اطمینان را به شما می دهد که کار و حرفه خود را به صورت حرفه ای و بدون مشکلی در نهایت صحت و سلامت انجام خواهد داد. کافی است یکبار کار خود را به باربری قصرالدشت بسپارید تا در صورت نیاز برای دفعات بعدی که نیاز به کار حمل بار و اثاث کشی داشتید باز هم از خدمات ما استفاده کنید. باربری آسایش بار در تهران باخدمات ویژه و به روز برای انجام هر نوع اثاث کشی و جابجایی در خدمت شما شهروندان محترم و گرامی می باشد. باربری و اتوبار قصرالدشت در تهران مطمئن ترین، ایمن ترین و سریع ترین باربری می باشد که می توانید در تهران پیدا کنید.

باربری قصرالدشت مجهز به ماشین های حمل بار متنوعی می باشد که در ابعاد و اندازه های بزرگ و کوچک مانند کامیون، خاور، وانت و… می باشد تا مشتری باتوجه به تعداد اثاثیه و وسایلی که دارد و باتوجه به حجم و اندازه وسایل ماشین حمل بار را انتخاب کند. با انتخاب درست وسیله نقلیه موردنظر از به وجود آمدن مشکلات متعدد و همچنین آسیب رسیدن به وسایل جلوگیری خواهد شد. البته باید در این جا به این نکته هم اشاره ای داشته باشیم که ماشینهای حمل بار حاضر در باربری قصرالدشت مسقف و سرپوشیده می باشد و روزانه توسط تعمیرکاران بازدید می شوند تا در صورت وجود هرگونه نقص و یا مشکلی آن را برطرف کنند.

جمع بندی

اگر قصد جا به جایی اثاث منزل یا اداره خود را دارید و می خواهید به جایی دیگر (هر جای تهران یا کشور) نقل مکان کنید می توانید از خدمات باربری و اتوبار قصر الدشت استفاده کنید این باربری به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی می باشد.

باربری قصر الدشت تجربه و سابقه بسیار زیادی در حمل بار دارد و مشتریان زیادی را در طول روز به خود می بیند؛ باربری قصر الدشت، حمل بار را با رعایت اصول انجام می دهد و به همین دلیل احتمال آسیب دیدن وسایل هنگام حمل و نقل بسیار کم است.

شما می توانید با یک تماس، از خدمات این باربری استفاده کنید، به همین دلیل کار چندان سختی برای استفاده از خدمات نخواهید داشت.