باربری و اتوبار مفتح

باربری مفتح | اتوبارمفتح | وانت تلفنی مفتح

 باربری و اتوبار مفتح در تهران جهت انجام کارهای مربوط به حمل و نقل و باربری و ارائه ی خدمات به شما انواع راه حل های مفید و ایمن را ارائه می نماید. راه حل هایی که توسط باربری مفتح به مشتریان پیشنهاد می شود امنیت، آرامش، صرفه جویی در وقت و هزینه را برای شما عزیزان فراهم می آورد. اگر در خود خیابان مفتح و یا محدوده ی خیابان مفتح ساکن می باشید و یا صاحب مغازه و یا کسب و کاری هستید و نیازمند کار باربری می باشید و به خدمات باربری در تهران نیاز دارید پیشنهاد می کنیم که از خدمات باربری مفتح بهره مند شوید. ما آماده می باشیم تا به عنوان یک باربری حرفه ای در تهران از صفر تا صد کارهای مربوط به بسته بندی، حمل و جابجایی بار و وسایل را در تمامی مناطق مختلف شهر تهران و همچنین ارسال بار به شهرستان های مختلف را برای مشتریان گرامی خود انجام دهیم. اگر دلتان می خواهد که با خدماتی که باربری مفتح در تهران به شما ارائه می دهد بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب ما را همراهی نمایید.

باربری مفتح

به کارگیری جدیدترین روش ها برای بسته بندی 

باربری و اتوبار مفتح رضایت مشتری، اخلاق مداری ، صداقت در کار، رعایت حق مشتری ، ادب و خوش اخلاقی تمام پرسنل را سرلوحه ی کار خود قرار داده است. مهم ترین مواردی که باعث می شود تا رضایت مشتری جلب شود عایت حقوق مشتری و انجام کار درست و حرفه ای به سلیقه و انتخاب مشتری می باشد. باربری مفتح آماده می باشد تا بسته بندی تمامی وسایل و اثاثیه ی متنوع و مختلف را با استفاده از جدیدترین و به روزترین روش های روز دنیا که روش های اروپایی (بابل رپ – استرچ رپ) می باشد انجام دهد. 

مرحله ی بسته بندی یک مرحله ی بسیار مهم در یک جابجایی و اثاث کشی درست و حرفه ای می باشد به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای انجام این مرحله از پرسنل خانم باربری مفتح استفاده کنید چون تجربه ثابت کرده است که خانم ها در این زمینه با دقت و وسواس بیشتر و بهتری کار می کنند. باربری مفتح برای بسته بندی هرکدام از وسیله های شما بسته بندی مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال بسته بندی ظروف شیشه ای و کریستالی با بسته بندی ظروف چوبی و یا فلزی مانند مبلمان، سرویس خواب، وسایل مربوط به آشپزخانه مانند یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی و…… کاملا متفاوت می باشد.

باربری و اتوبار مفتح برای بسته بندی مواد غذایی فاسدشدنی و همچنین بسته بندی لباس از جعبه های تازه و تجهیزات مخصوصی استفاده می کند بسته بندی لباس های شما در کارتن های رگالدار انجام می شود همچنین برای بسته بندی مواد غذایی فاسد شدنی مانند گوشت، مرغ، ماهی و…… هم از جعبه ها و کارتن هایی که باعث ماندگاری بالای مواد غذایی می شود استفاده می شود.

انتخاب ماشین حمل بار به انتخاب شما

باربری و اتوبار مفتح قابلیت حمل و نقل های متعدد انواع بار و تجهیزات و لوازم شما رو با حمل بهترین وسائل حمل و نقل بروز ( کامیونت – کامیون – خاور و….) با مدل های بالا و بیمه نامه های دولتی همراه با تدارکات آن ( اعم از بار چین ، باربر ) را دارد. در صورتی که قرار است وسایل و اثاثیه ی کمی را جابجا نمایید بهتر است که از سرویس وانت تلفنی مفتح در تهران استفاده کنید. وانت تلفنی مفتح آماده می باشد تا با استفاده از ماشین های حمل بار کوچک مانند نیسان، وانت و…… وسایل کوچک شما را که حجم، وزن و اندازه ی زیادی ندارند را حمل و جابجا نماید.

برای حمل وسایلی مانند گاو صندوق، بوفه، یخچال و……. که با وانت بار هم قابل حمل می باشد نیازی نیست که از ماشین های حمل بار بزرگ مانند کامیون، خاور و…… استفاده کنید با این کار شما می توانید در میزان هزینه های باربری تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنید چون هرچه ماشین حمل بار بزرگتر باشد طبیعتا میزان هزینه ها نیز بالا می رود.

سایر خدمات باربری و اتوبار مفتح

باربری مفتح با مجوز رسمی از اتحادیه ی شرکت حمل و نقل تهران و اتحادیه ی باربری ها از تهران از حرفه ای ترین راننده ها و کارگران را جهت انجام کار بسته بندی و جابجایی وسایل شما استفاده می نماید. در صورت داشتن هرگونه شکایت و یا نارضایتی از انجام کار شما می توانید که مشکل و شکایت خود را از طریق اتحادیه پیگیری نمایید.

باربری و اتوبار مفتح خدمات تخلیه و چینش بار را برای شما ارائه نموده است شما می توانید پس از تخلیه وسایل خود در مقصد از کارگران ما بخواهید تا به سلیقه شما کار چینش لوازم را هم در محل جدید برایتان انجام دهند. این خدمت برای خانم های باردار و یا افراد سالمند که به تازگی اثاث کشی و جابجایی انجام داده اند بسیار خوب می باشد.

اگر به دنبال یک باربری ارزان در تهران می باشید شما می توانید که از خدمات باربری و اتوبار مفتح در تهران بهره مند شوید باربری ما در تهران آماده می باشد تا با ارائه ی تخفیفات 25% که برای تمامی مشتریان خود در نظر گرفته است یک اثاث کشی و یک باربری ارزان و با کیفیت را با قیمت مناسب و منصفانه ای انجام دهد این تخفیفات شامل تمامی مناطق و شهرستان های مختلف می شود.

راه های ارتباطی با ما 

در صورتی که تصمیم به اثاث کشی گرفته اید و به دنبال این می باشید که یک باربری ایمن و مطمئن خدمات باربری خود را در اختیار شما بگذارد پیشنهاد می کنیم که از خدمات شرکت باربری آسایش بار در تهران استفاده کنید، تمام سعی و تلاش ما در این می باشد که در نهایت دقت و سرعت عمل خدمات خود را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهیم. شما می توانید از طریق مراجعه به وب سایت شرکت باربری آسایش بار در تهران تمامی مناطق تحت پوشش را مشاهده نمایید و با تماس با شماره تلفن های موجود بر روی سایت با کارشناسان و مشاوران ما در باربری مفتح ارتباط داشته باشید و سوالات خود را با آن ها در میان بگذارید. باربری و اتوبار مفتح آماده می باشد تا به صورت 24 ساعته و شبانه روزی نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان را بشنود. هدف ما جلب رضایت و خشنودی مشتریان پس از انجام کار می باشد.