باربری و اتوبار یوسف آباد

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار یوسف آباد

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار یوسف آباد تهران با داشتن سال ها سابقه و تجربه درخشان در زمینه خدمات مربوط به باربری و حمل بار و انواع اثاثیه در خیابان یوسف اباد تهران توانسته است خدمات ارزشمندی را به افراد ساکن در منطقه یوسف آباد ارائه نماید. باتوجه به اینکه منطقه یوسف آباد تهران یکی از بهترین مناطق شهر تهران می باشد ایجاد و تاسیس شعبه باربری در این منطقه کار جالب و مناسبی بود که توسط باربری آسایش بار تهران انجام شد. اگر ساکن منطقه یوسف آباد می باشید و قصد دارید با خدمات این باربری بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم که حتما ادامه این مطلب را دنبال کنید.

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی

یکی از ویژگی های باربری یوسف آباد که باعث شده تا آن را از سایر باربری ها جدا نماید نوع ارائه خدمات آن می باشد که به صورت 24 ساعته و آنلاین حتی در روزهای تعطیل به مشتریان ارائه می دهد. خدمات آنلاین باربری یوسف آباد توسط باربری اسنپ و اسنپ بار ارزان در تهران انجام می شود که این ویژگی باعث شده است تا در زمان و هزینه باربری تا حد بسیار زیادی صرفه جویی به عمل بیاید.

این روزها که بیشتر افراد به دلیل داشتن مشغله و گرفتاری تایم و زمان کافی برای انجام کارها ندارند می توانند از خدمات باربری اینترنتی و آنلاین باریری اسنپ استفاده کنند با استفاده از باربری اسنپ شما می توانید روز حمل بار، تعداد کارگران، نوع خدمات درخواستی و….. را انتخاب کنید در غیر این صورت شما می توانید با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت تماس گرفته و باتوجه به منطقه ای که در نظر دارید و خدماتی که می خواهید با کارشناسان و مشاوران  ما در ارتباط باشید. پرسنل ما آماده می باشند تا به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما باشند.

کادر کاری باربری یوسف آباد با داشتن سالها تجربه در عرصه باربری و حمل نقل درون شهری و برون شهری در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا می کنند. 

خدمات باربری و اتوبار یوسف آباد

1-  ارائه 24 ساعته خدمات

2-  ارائه سرویس VIP به تمام نقاط ایران

3-  ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی

4-  ارائه انواع کارتن های بسته بندی (کارتن های چهار لایه و پنچ لایه)

باربری یوسف آباد دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران می باشد هزینه های خدمات بسته بندی، حمل بار و…… در باربری و اتوبار یوسف آباد طبق نرخ تصویب شده توسط اتحادیه محاسبه می شود. باتوجه به نظارتی که از سوی اتحادیه انجام می گیرد از هرگونه تخلف و گرفتن مبالغ اضافی از مشتریان جلوگیری خواهد شد. باربری آسایش بار تهران در دسته ی باربری هایی قرار گرفته است که توانسته است مقررات و قوانین را در چهارچوب اتحادیه رعایت کند.

حمل بار با خودروهای متنوع

باتوجه به ماشین های متنوع باربری از جمله وانت بار، نیسان بار، کامیون و…… شما می توانید حمل بار خود را با خیال راحت با ماشین های مجهز و مسقف باربری یوسف آباد انجام دهید. در مواقعی که مقدار وسایل و اثاثیه کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی یوسف آباد استفاده کنید. رانندگان حاضر در باربری یوسف آباد بسیار باتجربه و حرفه ای می باشند که به تمامی مناطق مختلف شهر تهران و همچنین جاده های خارج از شهر تهران آشنایی کامل دارند به همین دلیل مطمئن ترین و امن ترین جاده ها را جهت جابجایی و انتقال بارها و اثاثیه انتخاب می کنند تا در طول مسافت جابجایی مشکلی به وجود نیاید.

باربری یوسف آباد هر روز ایمنی وسایل نقلیه را بررسی می کند تا از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کند. خودروهای حمل بار در باربری یوسف آباد بسیار مجهز می باشند و اتاقک های داخلی آن با موکت، فوم و….. کاملا پوشش داده شده است.

باربری و اتوبار یوسف آباد به مراکز خرید و مجتمع های تجاری نیز خدمات باربری ارائه می دهد، برای جابجایی لوازمی مانند مبلمان، کمد، تختخواب، آینه، و …. می توانید با باربری و اتوبار یوسف آباد تماس بگیرید.

 به دلیل قرارگیرری پاساژها و مراکز خرید مختلف در خیابان یوسف آباد و محدوده های اطراف آن افرادی که در این خیابان مغازه دارند و کسب و کاری دارند که نیاز به خدمات باربری دارند می توانند با خیال راحت و بدون نگرانی از خدمات حرفه ای باربری یوسف آباد استفاده کنند. باربری و اتوبار یوسف آباد در کنار تمامی خدمات ارزنده ای که دارد تخفیفات 25% را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.