باربری و اتوبار امیریه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار امیریه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار امیریه مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه امیریه است. 

باربری امیریه دارای سرویس حمل بار وانت بار و نیسان بار نیز می باشد تا افرادی که مقدار کمی وسایل برای جابجایی دارند بتوانند از این سرویس استفاده کنند. 

برنامه ریزی در باربری و اتوبار امیریه :

اثاث کشی یکی از کارهای سختی است که اغلب افراد و خانواده ها وقتی اسم اثاث کشی به میان می آید یاد استرس و خسارت وارد شده در زمان جابه جایی می افتند. 

باربری و اتوبار امیریه توصیه می کند که حتما قبل از شروع به اثاث کشی با مراجعه به باربری امیریه و با کمک مشاوران باربری یک برنامه ریزی دقیق و کارآمد داشته باشید. 
نکاتی که در زمان اثاث کشی باید به آن توجه بسیاری شود این است که از کارتن های چند لایه برای بسته بندی استفاده شود و وسایل مشابه را با هم دسته بندی کنید.

” باربری امیریه در تمام طول هفته حتی روزهای جمعه آماده ارائه خدمات می باشد “

نکته مهم دیگر در حمل و نقل بار، بیمه نمودن بار و اثاث است. در صورتی که شرکت باربری بار و اثاث منزل شما را بیمه نماید، حتی در صورت آسیب دیدن بار، شرکت بیمه هزینه خسارت وارد شده را پرداخت می نماید. باربری امیریه

دیگر نگران بلند کردن اثاثیه های سنگین نباشید اگر شما نیاز به حرکت اقلام سنگین دارید می توانید از کارکنان ما کمک بخواهید.

کارکنان توانا و آموزش دیده ما در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت سلامت کالاها را برای شما جابجا می کنند و همچنین وسایل و لوازم خانه شمارا طبق سلیقه شما همشهریان عزیز مرتب و جایگذاری میکنند.