باربری الهیه | خدمات تخصصی باربری | حمل اثاثیه منزل | بسته بندی

آسایش بار تهران

22373546

44846592

66525630

26654438

88553942

باربری و اتو بار الهیه به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی برای همشهریان ساکن منطقه الهیه تاسیس شده است. باربری آسایش بار تهران به منظور راحتی و سهولت در انجام کار باربری و ارائه خدمات حمل و نقل اقدام به تاسیس باربری الهیه در این منطقه کرده است.

یکی از ویژگی هایی که باعث تمایز و تفاوت این باربری با سایر باربری ها شده است ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل می باشد.  

باربری الهیه آماده جابجایی اثاثایه و حمل بار به تمامی منطقه های تهران در شمال، غرب، شرق و جنوب می باشد و همچنین آماده می باشد که بارهای شما را از تهران به سایر شهرستان ها انتقال دهد.

با اعتماد به باربری و اتوبار الهیه اثاث کشی راحت و متفاوتی را تجربه کنید. باربری الهیه اثاث کشی راحت و بدون دغدغه فکری را برای شما به ارمغان می آورد. 

باربری الهیه قبل از بار زدن اثاثیه ها را به صورت رایگان بیمه می نماید تا اگر در حین جابجایی متحمل ضرر شدید بتوانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید. 

منطقه الهیه در کجا واقع شده است ؟

محله الهیه یکی از محله‌های بسیار زیبا و خوش آب و هوا می باشد که در شمال شهر تهران و در منطقه شمیرانات قرار گرفته است. یکی از معروف ترین خیابان های موجود در این منطقه خیابان فرشته می‌باشد. اگر بخواهیم منطقه الهیه را از 4 جهت مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر، از جنوب تا پارک‌ وی و از شرق تا پل رومی وسعت پیدا می‌کند. محله ی الهیه در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات واقع شده‌است. در مجاورت منطقه الهیه، خیابان ها، بزرگراه‌ها و ساختمان‌های مشهور بسیار زیادی وجود دارد که بسیاری از آن ها محل زندگی اتباع خارجی می باشد. محله الهیه یکی از گران قیمت ترین مناطق شهر تهران می باشد.

بسته بندی در باربری و اتوبار الهیه :

باربری و اتوبار الهیه جز اولین باربری هایی است که در امر بسته بندی از روش استرچ رپ استفاده کرده است. شاید برای برخی از شما عزیزان سوال باشد که استرچ رپ به چه معنی می باشد، در ادامه توضیح کوتاه و مختصری را درباره آن برای شما قرار می دهیم. 

استرچ رپ یک نوار پلاستیکی با قابلیت کشش و چسبندگی بسیار بالایی می باشد که از پلی اتیلن تهیه می شود و برای بسته بندی های محکم در اطراف کارتن ها و جعبه ها از آن استفاده می شود.

معمولا برای نگهداری بهتر و محافظت بیشتر در حمل و نقل و برای قراردادن وسایل در کنار یکدیگر از استرچ رپ استفاده می شود چون مانع از تکان خوردن آن ها در طول زمان جابجایی می شود و یک پوشش مناسبی را برای وسایل حساس مانند شکستنی ها و بلوریجات به وجود می آورد که مانع از به وجود آمدن هرگونه آسیب و صدمه به آن ها می شود. در مجموع می توانیم بگوییم که بسته بندی استرچ رپ نوعی از بسته بندی بسیار ایمن و مطمئن می باشد که باتوجه به شکل و ساختاری که دارد وسایل شما را با ایمنی کاملی به مقصد می رساند.

مزایای استفاده از استرچ رپ :

یکی از روش های بسته بندی که باربری الهیه از آن بهره می برد استفاده از این نوع بسته بندی می باشد که جدای از اینکه به سلامت رسیدن بارهای شما را به مقصد تضمین می کند مزایای دیگری هم دارد که از جمله ی آن ها می توان به نوارهای ان اشاره کرد نوار های به کار رفته در آن قابل بازیافت می باشند. نوع UV آن قادر می باشد وسایل را در برابر مضرات موجود در اشعه خورشید محافظت کند، به علاوه از ورود انواع گرد و غبار و سایر مواد مضر به داخل جعبه محافظت می کند و در کنار تمامی این ویژگی ها بسیار مقرون به صرفه می باشد و قیمت مناسبی هم دارد.

خدمات تخلیه بار در باربری و اتوبار الهیه :

یکی از کارهای مهمی که بعد از جابجایی باید انجام شود کار تخلیه بار می باشد. در مواقعی که کار اثاث کشی و جابجایی به شهرستان انجام می شود شما به دلیل خستگی ناشی از جابجایی و راه طولانی به کمک افرادی نیاز دارید تا بارها را برای شما تخلیه کنند. یکی دیگر از خدمات و کارهایی که باربری الهیه به مشتریان خود ارائه نموده است خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید می باشد با این کار دیگر لازم نیست که شما خودتان را اذیت کنید کافی است از صفر تا صد کارها را به باربری و اتوبار الهیه بسپارید.

پیشنهاد آسایش بار 

یکی از مواردی که تمامی شعبات باربری آسایش بار به ویژه باربری و اتوبار الهیه همواره بر روی آن تاکید دارند که مشتریان آن را رعایت نمایند تعیین نوبت در تاریخ مشخصی می باشد که قرار است کار جابجایی و حمل بار انجام شود باربری الهیه به شما پیشنهاد می کند که حتما از چند روز قبل از جابجایی تاریخی را مشخص نمایند و با شماره تلفن های موجود در صفحه سایت تماس حاصل نمایند تا دچار مشکل نشوند همانطور که می دانید در فصل هایی که آب و هوا خوب است مانند بهار و تابستان و همچنین ایام تعطیلات امکان دارد که با باربری ها شلوغ باشند و تایم کافی برای انجام حمل بارهای شما نداشته باشند به همین دلیل پیشنهاد می شود که تاریخ جابجایی تعیین و مشخص شود.