باربری و اتو بار نارمک

آسایش بار تهران

باربری و اتو بار نارمک

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتو بار نارمک به عنوان یکی از بهترین باربری های در حال حاضر در تهران آماده می باشد تا خدمات مربوط به حمل بار و اثاثیه را برای ساکنین منطق نارمک و خیابان های اطراف آن با رعایت قوانین و موارد اصولی انجام دهد. باربری نارمک نه تنها حمل بار و اثاثیه منزل بلکه آماده می باشد تا اثاثیه مغازه ها و فروشگاه ها که در خیابان نارمک و اطراف آن هستند را انجام دهد.باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری نارمک با سالها تجربه در زمینه باربری مفتخر به ارائه خدمات به ساکنین محترم منطقه نارمک می باشد. باربری و اتوبار نارمک در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما شهروندان محترم می باشد. 

توضیحی درباره نارمک تهران

نارمک نام یکی از محله های واقع در شمال شرق تهران می باشد که به عنوان یکی از قدیمی ‌ترین محله ها و منطقه های شهر تهران شناخته شده است. منطقه نارمک یکی از مناطق خوش آب و هوا و سردسیر شهر تهران می باشد.قبل از انقلاب این محله برای کارمندان آموزش و پرورش و فرهنگیان ساخته شده بود تا در آنجا ساکن شوند.

انجام خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای 

اولین کاری که بعد از تصمیم گیری و اقدام  به اثاث کشی باید انجام دهید بسته بندی می باشد. در صورت تمایل شما کارکنان مجرب باربری نارمک بسته بندی اثاثیه های شما را به بهترین روش ممکن با آخرین متدهای روز دنیا یعنی روش های اروپایی که شامل روش استرچ رپ می شود انجام می دهند. یکی از دلایل مهم در سلامت و ایمنی کالاها نوع، جنس و مقاومت کارتن استفاده شده برای بسته بندی است. باربری و اتوبار نارمک از بهترین و با کیفیت ترین وسایل و جعبه ها جهت بسته بندی انواع اثاثیه شما استفاده می کند.

در هنگام بسته بندی رعایت چند نکته برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه ها لازم و ضروری می باشد که این موارد شامل :

انتخاب جعبه محکم و مناسب: برای جلوگیری از خراب شدن کارتن باید از کارتن های محکم و 5 لایه استفاده شود. با انتخاب درست جعبه بسته بندی از ریختن اثاثیه در زمان حمل بار جلوگیری می شود.

استفاده بهینه از فضای کارتن: اگر بیشتر از ظرفیت کارتون و یا حتی کمتر از آن وسیله در آن قرار دهید باعث وارد شدن خسارت به اثاثیه ها می شود. باربری نارمک پیشنهاد می کند که باتوجه به میزان حجم و اندازه وسیله موردنظرتان کارتن را برای بسته بندی انتخاب کنید.

استفاده از نوارچسب: برای بستن درب کارتن ها و جلوگیری از بیرون ریختن لوازم استفاده از نوارچسب ضروری است. نوار چسب محکم و با کیفیت یکی از موارد بسیار مهم می باشد که پس از قرار گیری وسایل داخل کارتن باید بر روی کارتن بزنید.

علامتگذاری: منظور از علامت گذاری این می باشد که با یک ماژیک و یا برچسب های مخصوصی که در بازار وجود دارد بر روی کارتن بسته بندی محتوای داخل آن را بنویسید تا در زمان تخلیه و چیدمان دچار مشکل و سردرگمی نشوید با انجام این کار از بهم ریختگی جلوگیری می شود. اگر کار بسته بندی اثاثیه را به باربری نارمک بسپارید این کار را برای شما انجام می دهند.

سایر خدمات باربری و اتوبار نارمک

باربری نارمک با بهره مند بودن از کادری کاری، توانا، مجرب و متعهد به کار در تلاش است تا خدمات باربری را با کیفیت بهتر و بالاتری ارائه کند. 

 اتوبار نارمک لوازم کوچک و بزرگ شما را به مقصد برده و در آنجا خدمات تخلیه بار را نیز برای شما انجام می دهد. باربری نارمک خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل و مکانجدید را نیز برای شما فراهم کرده است. از دیگر خدمات باربری نارمک باید به ارائه بیمه نامه باربری اشاره کرد با بیمه نامه ای که شرکت باربری آسایش بار تهران در اختیار مشتریان خود قرار می دهد این اطمینان خاطر و این اعتماد به وجود خواهد آمد که در صورت هرگونه مشکل و یا آسیبی در حین انجام کار خسارت وارد شده به صورت کامل جبران می شود.

ارائه خدمات نوین با سرویس های متنوع 

اگر قصد دارید که مقداری کمی از وسایل خود را جابجا کنید باربری و اتوبار نارمک به شما پیشنهاد می دهد که از سرویس وانت تلفنی نارمک و نیسان بار، باربری نارمک استفاده نمایید. خدمات وانت تلفنی نارمک به صورت شبانه روزی می باشد گاهی اوقات پیش می آید که شما مقدار وسایل کمی برای جابجایی داشته باشید و نیازی به ماشین حمل بار بزرگ نداشته باشید در این صورت می توانید از سرویس وانت تلفنی نارمک استفاده کنید.

از سری خدمات آنلاین باربری نارمک می توان به خدمات مربوط به باربری اسنپ، اسنپ بار ارزان و اسنپ بار در تهران اشاره کرد این روزها که به دلیل مشغله کاری و نبود تایم و زمان کافی افراد نمی توانند با شرکت های مختلف باربری در تهران تماس بگیرند و خدمات آن ها را مشاهده کنند می توانند با نصب اپلیکیشن اسنپ بر روی تلفن همراه از خدمات باربری آنلاین و باربری اینترنتی در تهران بهره مند شون. شما می توانید نوع خدمات، تعدا کارگران موردنیاز، نوع ماشین حمل بار و……. از طریق باربری اسنپ انتخاب کنید.