درباره آسایش بار تهران

آسایش بار تهران

آسایش بار تهران

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
آسایش بار تهران با بیش از یک دهه تجربه در عرصه حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده برای جابجایی وسایل منزل شما در خدمت شما می باشد.

آسایش بار با خاور های مسقف و موکت کاری شده ای که در اختیار دارد جابجایی و باربری وسایل منزل شما را انجام داده و اعتماد را برای شما به وجود می آورد.

خدمت گزاران شما در آسایش بار شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری میکند و بسته بندی و جابجایی و حتی چیدمان را برای شما نیز انجام می دهد. ما در آسایش بار خود را موظف می دانیم با تجربه ای که در اختیار داریم وسایل شما را بدونه کم و کسری برای شما انجام می دهیم.

حمل اثاثیه منزل تخصص ماست کار را به دست کاردان بسپارید و نگران هیچ چیزی نباشید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم.

آسایش بار تهران دارای سالها سابقه درخشان می باشد که می تواند با تجربه ای که دارد حمل و جابجایی وسایل منزل را برایتان انجام دهد.

آسایش باردارای مجوز از اتحادیه می باشد و خدمات خود را به گونه ای ارائه می دهد که قیمت های باربری را زیر نظر اتحادیه استان تهران انجام می دهد.

آسایش بار تهران مفتخر است که با شعبه هایی که در نقاط تهران ازجمله مناطق ستارخان،شهرک محلاتی ،کارگر و مدرس را دارد تا شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کند.

کارشناسان آسایش بار به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

وقتی که شما با آسایش بار تهران تماس میگیرید کارشنسان آسایش بار مشاوره رایگان را به شما ارائه داده و دیدگاه شما را برای یک اسباب کشی بی دغدغه آماده خواهند کرد و یک روز را برای جابجایی وسایل منزل شما رزرو خواهند کرد در یک روز یک اکیپ را برای حمل وسایل منزل شما فرستاده تا جابجایی وسایل منزل را برایتان انجام دهند.

هم اکنون با یک تماس در خدمتتان خواهیم بود.