اسنپ بار در آسایش بار تهران

اسنپ بار تهران تحت نظر شرکت آینده بار

اسنپ بار در آسایش بار تهران

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

اسنپ بار در آسایش بار تهران با دارا بودن سالها تجربه در زمینه باربری و حمل نقل افتخار دارد که در خدمت شما مشتریان گرامی در سراسر تهران و همچنین در سایر شهرستان ها باشد.

هدف از تاسیس باربری اسنپ  کاهش استرس، دغدغه و نگرانی در زمان حمل و جا بجایی اثاثیه و کالا می باشد.

اسنپ بار تهران با داشتن کارگران و کارکنان ماهر، آموزش دیده و حرفه ای سعی بر این دارد که در نهایت دقت و سرعت و رعایت نکات

ایمنی تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را به روش اصولی و استاندارد بسته بندی و جابجا نماید.

تیم باربری اسنپ بار در تهران آماده حمل و نقل و جابجایی وسایل شما عزیزان در شهر تهران و شهرستان ها می باشد. 

چرا اسنپ بار؟

یکی از ویژگی های اسنپ بار تهران که این باربری را از سایر باربری ها جدا کرده استخدام رانندگان ماهر است که با تمامی جاده ها و مسیرهای شهری و برون شهری آشنا هستند. باربری اسنپ به عنوان یکی از بهترین باربری ها در شهر تهران شناخته شده است که قادر می باشد برای تمامی مناطق مختلف از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب برای شما کار حمل اثاثیه را با کیفیت بالایی و به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

آسایش بار تهران

باربری اسنپ تهران اقدام به ارائه بیمه نامه رایگان کرده است، هدف از ارائه بیمه نامه به مشتریان این می باشد زمانی که فردی برای انجام کار باربری با ما تماس می گیرد و از باربری اسنپ بار درخواست می کند تا کار حمل بار را برایش انجام دهد باید این اطمینان را به او بدهیم که چنانچه در زمان حمل بار و اثاثیه مشکلی برای وسیله و اثاثیه آن فرد پیش آمد و دچار آسیب یا صدمه ای شد نگران نباشد چون باربری اسنپ آماده است تا از طریق بیمه تمامی خسارت وارد شده را جبران کند.

اسنپ بار در تهران با وانت

اتوبار اسنپ دارای سرویس حمل بار با وانت بار و نیسان بار می باشد تا در مواقعی که مقدار و یا حجم وسایل شما کم بود بتوانید از این سرویس استفاده کنید. برخی اوقات پیش آمده است که شما می خواهید تعدادی از وسایل خود را جابجا کنید در این زمان لازم نیست که ماشین های حمل بار بزرگ مانند کامیون، خاور و …. وسایل را برای شما جابجا کنند باربری اسنپ بار براساس نیاز مشتری و انتخاب مشتری خودروهای خود را جهت حمل بار برای شما ارائه می نماید.

کامیون باربری اسنپ بار تهران

شما می توانید با استفاده از وانت بار اسنپ بار وسایل اثاثیه هایی مانند بوفه، گاوصندوق، مبلمان و … را با کیفیت مطلوب جابجا کنید.

ارائه خدمات اینترنتی و آنلاین

یکی دیگر از خدماتی که به تازگی شرکت باربری آسایش بار تهران به سایر خدمات خود اضافه کرده است خدمات باربری اینترنتی و باربری آنلاین می باشد با استفاده از خدمات اینترنتی شما می توانید در خانه، محل کار و یا هر جای دیگری از خدمات باربری در بهره مند شوید و مراحل کامل اثاث کشی و جابجایی را از طریق این خدمات رصد کنید.

یکی دیگر از مواردی که باعث محبوبیت باربری آسایش بار تهران در بین مشتریان این شرکت و سایر شهروندان شده است ارائه تخفیفات 25% می باشد که باعث شده است باربری آسایش بار در تهران به عنوان یک باربری ارزان در بین سایر باربری های شهر تهران شناخته شود. مهم نیست که شما در کدام یک از مناطق شهر تهران ساکن هستید از زعفرانیه و سعادت آباد گرفته تا پونک و چیتگر تمامی این مناطق شامل این تخفیفات خواهند شد. تمامی مناطق شهر تهران تحت پوشش اسنپ بار می باشد.

سایر خدمات اسنپ بار تهران

بسته بندی یکی از موارد مهم در زمان اثاث کشی است تیم بسته بندی باربری اسنپ بار با بهترین وسایل و تجهیزات تمامی کالا و وسایل شما عزیزان را بسته بندی می کنند. تیم اسنپبار تمامی سعی و تلاش خود را در مرحله بسته بندی به میدان می گذارد تا به روش های کاملا صحیح و اصولی کار بسته بندی را انجام دهد.

اسنپ بار به دلیل امنیت خاطر مشتریان و جلوگیری از خطر و آسیب احتمالی برای بسته بندی کالا و وسایل منزل یا محل کار شما از کارتنهای مقاوم و انواع ضربه گیرها و فوم های مخصوص جهت بسته بندی وسایل شما استفاده می کند. 

اتوبار اسنپ به شما توصیه میکند قبل از اینکه وسایل خود را جابجا کنید حتما بر روی وسایل برچسب نام بزنید و مشخص کنید که داخل این کارتن چه چیزهایی قراردارد تا در موقع چیدمان وسایل در محل با مشکل مواجه نشوید این کار نظم و ترتیب خاصی به کار شما می دهد همانطور که می دانید در زمان اثاث کشی فرد به اندازه کافی دچار آشفتگی و بهم ریختگی می شود اما با انجام دادن یکسری نکات ریز و کوچک به راحتی می توانید از به وجود آمدن بی نظمی جلوگیری کنید.

خدمات ویژه اسنپ بار 

1- در باربری اسنپ قیمت گذاری هوشمند این امکان را به شما می‌دهد که قبل از تکمیل سفارش، قیمت منصفانه را ببینید و در صورت تمایل، ثبت سفارش کنید. منظور از قیمت گذاری هوشمند این می باشد که با انتخاب مبدا و مقصد موردنظرتان و همچنین انتخاب سرویس های درخواستی اسنپ بار قبل از انجام کار متوجه شوید که در نهایت باید چه مبلغی را به اتوبار اسنپ باید بپردازید. 

خدمات وِیژه اسنپ بار

2- اسنپ بار این امکان را به شما می دهد که موقعیت ماهواره ای بار خود را از لحظه بارگیری تا تخلیه بار به صورت آنلاین، روی نقشه رصد کنید. یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری اسنپ بار شده است همین موضوع می باشد چون کاربر از هر نظر خیالش راحت است که وسایل و اثاثیه ای که به شرکت باربری سپرده است از کدام مسیر حمل می شود تا به مقصد می رسد.

پیشنهاد اسنپ بار

یکی از کارهایی که برای شما پیش می آید در طول سال یا حداقل هرچند سال یک بار آن را انجام دهید حمل بار و جابجایی وسایل می باشد پس پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز به انجام این کار قبل از هرکاری به این فکر باشید که بهترین شرکت حمل بار را انتخاب کنید. باربری اسنپ در تهران یکی از بهترین گزینه هایی می باشد که در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

دلیل ما برای پیشنهاد باربری و اتوبار اسنپ در تهران و یا سایر شهرستان ها تجربه و سابقه درخشانی می باشد که دارد یکی از نکات بسیار مهم در جابجایی و حمل اثاثیه تجربه می باشد شما می توانید از راهنمایی های باربری اسنپ استفاده کنید تا یک جابجایی عالی و بدون نقص داشته باشید. در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن های قرار داده شده بر روی سایت تماس حاصل نمایید.

تیم ما در باربری اسنپ در تهران تحت نظارت کامل اتحادیه باربری در تهران فعالیت می کنند و در 24 ساعته شبانه روز مشاوران و کارشناسان حاضر در باربری آسایش بار آماده می باشند تا نظرات مشتریان خود را در ارتباط با نحوه چگونگی انجام خدمات و همچنین انتقادات و پیشنهاداتی که دارند بشنوند و به شما پاسخگو باشند تا از نظرات مفید شما در جهت بهتر شدن خدمات اسنپ استفاده کنند. هدف اسنپ بار جلب رضایت مشتریان و شما عزیزان می باشد. اگر در انتخاب باربری اسنپ تردید دارید می توانید به بخش نظرات و دیدگاه های ما در وب سایت اسنپ مراجعه کنید تا با مشاهده نظرات و بازخورد مشتریان از کارهای انجام شده توسط تیم باربری اسنپ تصمیم به انتخاب بگیرید.