باربری وردآورد شرکت آسایش بار

باربری وردآورد | اتوبار وردآورد | وانت تلفنی وردآورد

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری وردآورد به عنوان یکی از شرکت های متخصص و حرفه ای در تهران آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه ی اثاث کشی، حمل و جابجایی، بسته بندی و….. به مشتریان خود در جهت انجام ارائه ی خدمات برای وسایل منزل، جهیزیه ی عروس، حمل بار به شهرستان های مختلف و….. به بهترین شکل ممکن و با بالاترین حد کیفیت ممکن انجام دهد. هر فردی در طول سال برای یک بار هم که شده است به خدمات باربری و اثاث کشی نیاز پیدا می کند به همین دلیل باید شرکتی را برای انجام کارهای خود انتخاب کند که در کنار ارائه ی خدمات باکیفیت با قیمت مناسبی حاضر باشد خدمات خود را در اختیار مشتریان خود قرار دهد به همین دلیل شرکت باربری آسایش بار در تهران سعی داشته است تا در تمامی مناطق مختلف شهر تهران شعبه های خود را تاسیس کند تا مشتریان به راحتی بتوانند از خدمات موجود در این شرکت بهره مند شوند. اگر می خواهید که با سیار خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار وردآورد آشنا شوید پیشنهاد می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

توضیحی درباره محله وردآورد

وردآورد یکی از قدیمی ترین منطقه های غربی در تهران می باشد که در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع شده است. وردآورد از بخش شمالی با آزاد راه تهران-کرج و از بخش جنوبی با شهر قدس و از سمت غرب با شهر گرمدره در مجاورت می‌باشد. در بخش مرز شرقی آن نیز رودخانه وردآورد قرار گرفته است که از دامنه جنوبی البرز سرچشمه می‌گیرد که پس از گذشت از وردیج و وردآورد به رودخانه کرج خواهد پیوست. از مکان های معروف و مشهوری که در این محل قرار گرفته اند می توان به بهشت سالم، مرکز تعویض پلاک، اداره بهزیستی پارک ها و مراکز تفریحی مختلف مانند پارک خبرنگار، زیتون و شهرقرآن اشاره کرد.

آسایش بار تهران در محله ورداورد

ارائه خدمات به تمامی مراکز و سازمان ها

یکی از مواردی که باعث شده است تا بیشتر افراد و مشتریان باربری وردآورد از خدمات این باربری بهره مند شوند ارائه ی خدمات تخصصی حمل بار و جابجایی اثاثیه می باشد باربری وردآورد در تهران آماده می باشد تا به تمامی مراکز و سازمان های مختلف، موسسات آموزشی، فروشگاه ها، نمایشگاه ها و….. خدمات باربری ارائه نماید. این موضوع باعث شده است تا افراد به صورت 24 ساعته بتوانند با باربری و اتوبار وردآورد تماس بگیرند تا در هر ساعت از شبانه روز که به خدمات جابجایی نیاز داشته باشند بتوانند از خدمات ما بهره مند شوند. 

برخی از عروس خانم ها از بابت حمل وسایل و جهیزیه ای که خریداری کرده اند نگرانی دارند و دوست دارند کار حمل وسایلشان را افرادی انجام دهند که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشند باربری وردآورد این مژده را به شما عروس خانم ها می دهد که بدون نگرانی و دغدغه ای می توانید خدمات خود را به راحتی به دست پرسنل و نیروهای حرفه ای ما بسپارید تا از صفر تا صد کارهای مربوط به اثاث کشی را برای شما عزیزان انجام دهند این خدمات از همان لحظه اول که مرحله بسته بندی می باشد شروع می شود و تا مرحله ی پایانی کار که بخش تخلیه و چینش وسایل می باشد ادامه خواهد داشت.

ارائه خدمات به تمامی مراکز و سازمانها

ارائه خدمات بسته بندی به روش اصولی

از مهم ترین و اصلی ترین مراحلی که در انجام کار اثاث کشی اهمیت دارد مرحله بسته بندی می باشد چنانچه این مرحله به درستی انجام نشود آسیب ها، خطرات و صدمات جبران ناپذیری را به دنبال دارد به همین دلیل باربری وردآورد با استفاده از بهترین کارتن ها و جعبه ها و همچنین با استفاده از تجهیزات باکیفیت شامل: نایلون، چسب، روزنامه، فوم، موکت و…… آماده می باشد تا کار بسته بندی را به بهترین نحو ممکن برای مشتریان انجام دهد.

نیروهای حرفه ای حاضر در باربری وردآورد با استفاده از روش های جدید و متدهای به روز که در دنیا وجود دارد آماده می باشند تا خدمات بسته بندی را به مشتریان ارائه نمایند این روش ها شامل جدیدترین روش های روز اروپا به سبک استرچ رپ و بابل رپ می باشد. بسته بندی هر نوع وسیله، ظرف و کالایی که قرار است جابجا شود با یکدیگر متفاوت می باشد به همین دلیل کارگران ما در باربری و اتوبار وردآورد با توجه به اینکه جنس و نوع کالا چه چیزی می باشد اقدام به کار بسته بندی می نماید.

مجهز به خودروهای حمل بار متنوع

باتوجه به اینکه باربری وردآورد مجهز به خودروهای متنوعی می باشد شما می توانید باتوجه به اندازه، حجم و وزنی که وسیله ی موردنظرتان دارد ماشین حمل بار را برای جابجایی و حمل انتخاب کنید ماشین های موجود باربری و اتوبار وردآورد شامل کامیون، خاور، وانت بار، نیسان بار و….. می باشد که با استفاده از این خودروها می توانید یک جابجایی مطمئن و ایمن داشته باشید. شما می توانید جهت حمل بار و اثاثیه های کوچک خود از سرویس وانت تلفنی وردآورد استفاده کنید تا هم در هزینه های پرداختی صرفه جویی کرده باشید و هم از آسیب رسیدن به وسایل جلوگیری کنید.

این اطمینان خاطر را داشته باشید که تمامی ماشین های حمل بار موجود در باربری وردآورد دارای سقف و اتاق می باشند و اتاقک های آن مجهز به موکت، فوم و پوشش های مخصوصی می باشد که از آسیب دیدن و ضربه به وسایل جلوگیری خواهد کرد تا در طول مسیر جابجایی در مسیر حمل اتفاقی برای اثاثیه و وسایل شما پیش نیاید.

خدمات باربری وردآورد

سایر خدمات باربری وردآورد

باربری و اتوبار وردآورد از جمله باربری هایی می باشد که خدمات بی نظیری را در اختیار مشتریان خود قرار داده است از جمله ی این خدمات می توان به ارائه بیمه نامه باربری، ارائه تخفیفات 25%، تنوع در پرسنل خانم و آقا و….. می توان اشاره کرد. یکی از خدمات بی نظیر باربری وردآورد ارائه ی هزینه های باربری با قیمت مناسب می باشد و دلیل این موضوع هم زیر نظر بودن خدمات باربری توسط اتحادیه باربری در تهران می باشد به همین دلیل شما می توانید در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف و یا دریافت هزینه های خارج از فاکتور می توانید از طریق اتحادیه پیگیر این موضوع باشید.

آسوده خاطر بودن شما عزیزان در هنگام جابجایی اسباب ، هدف ماست. مردم ایران لایق بهترین ها هستند.