باربری لشکری

باربری لشکری | اتوبار لشکری | وانت تلفنی لشکری

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری لشکری به عنوان یک باربری مطمئن در تهران آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه های مختلف مربوط به اثاث کشی، حمل بار، بسته بندی اثاثیه و لوازم مختلف و….. به مشتریان و شهروندان محترم خود ارائه نماید باتوجه به این موضوع که بحث باربری یک موضوع بسیار مهم می باشد و امکان دارد هر فردی به دلایل مختلفی مانند حمل جهیزیه عروس، رفتن به یک شهر جدید، ارسال اثاثیه به یک فروشگاه و….. به این خدمات  نیاز داشته باشد پس بهتر است که شرکتی را برای این کار انتخاب کنید که در کنار خدمات خوب و باکیفیتی که ارائه می دهد در انجام کارها صبر، دقت، توجه، سرعت عمل و….. را هم داشته باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر در شهر تهران ساکن هستید و به خدمات باربری نیاز دارید بدون معطلی با  شرکت باربری آسایش بار تماس حاصل نمایید تا خدمات خود را در زمینه باربری و حمل بار به شما عزیزان ارائه نماید.

باربری لشکری

ارائه خدمات به صورت حرفه ای و تخصصی

شاید با دیدن این تیتر یا بهتر است بگوییم این عنوان این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا انجام خدمات مربوط به باربری، حمل بار و اثاث کشی آیا نیاز به تخصص دارد که در جواب باید بگوییم بله تمامی کارگران و پرسنل حاضر در باربری لشکری با گذراندن دوره های آموزشی و تجربیاتی که در طی این سال ها در زمینه ی فعالیت خود به دست آورده اند آماده می باشند تا خدمات خود را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای به مشتریان خود ارائه نمایند. منظور از خدمات تخصصی انجام درست تمامی عملیات از صفر تا صد بخش های مختلف یک اثاث کشی می باشد که از همان لحظه اول با بسته بندی شروع می شود و تا بخش پایانی کار که تخلیه ی بار و چیدمان است تمام می شود. 

موضوعی که باید به آن توجه داشت بحث تفکیک پذیری و جداسازی اثاثیه در هر بخش می باشد همچنین نوع وسایل به کار برده شده در مرحله بسته بندی، نوع حمل بار و چگونگی انتقال آن در طول مسیر ساختمان به ماشین و از ماشین تا محل جدید و نحوه ی تخلیه و چیدمان اثاثیه بستگی دارد. اگر تمامی این مراحل به درستی و از روش های صحیح و درست انجام شود در نهایت می تواند باعث شود تا یک اثاث کشی خوب و باکیفیت داشته باشید.

بسته بندی به روش صحیح و اصولی

از مهم ترین مرحله ها و اصلی ترین بخش ها در یک جابجایی و اثاث کشی که بسیار مهم می باشد و نقش بسیار مهمی در جابجایی درست و اصولی وسایل دارد مرحله بسته بندی می باشد اگر این مرحله به درستی انجام شود و از وسایل و تجهیزات باکیفیت استفاده شود در نهایت شما می توانید اثاثیه و وسایل را به صورت کاملا سالم تحویل بگیرید. باربری لشکری برای بسته بندی تمامی اثاثیه، وسایل و کالاهای شما مشتریان گرامی باتوجه به جنس و نوع کالایی که قرار است جابجا شود بسته بندی را انجام می دهد با استفاده از بهترین جعبه ها و کارتن ها و همچنین با استفاده از نوارچسب های محکم و باکیفیت و همچنین تجهیزات مختلفی مانند نایلون، مشما، روزنامه و…… کار بسته بندی انجام می شود.

بسته بندی به روش اصولی و صحیح

ما به دلیل اینکه در باربری هم از پرسنل آقا و هم پرسنل خانم استفاده کردیم شما می توانید در صورتی که دوست داشته باشید می توانید انجام عملیات بسته بندی را به نیروهای خانم واگذار نمایید چون تجربه ثابت کرده است که خانم ها می توانند در این موضوع با ظرافت و دقت بیشتری کار کنند در صورتی هم که دلتان بخواهد کار بسته بندی را خودتان انجام دهید می توانید با مشاوره از بخش پاسخگویی با شماره تلفن های موجود  بر روی صفحه سایت تماس حاصل نمایید و سوالات خود را با مشاوران ما مطرح نمایید.

هر نوع وسیله و ظرف و کالایی که قرار است بسته بندی شود باتوجه به نوع، جنس و اندازه ای که دارد بسته بندی مخصوص به خود را دارد به همین دلیل باید بگوییم که بسته بندی یک ظرف شیشه ای و کریستالی با بسته بندی یک وسیله چوبی مانند مبل، بوفه، میز نهارخوری و یا وسایلی مانند گاوصندوق و….. متفاوت می باشد.

استفاده از ماشین های حمل بار مجهز

یکی از مواردی که در باربری لشکری توانسته است کار مشتریان را به راحتی راه بیاندازد استفاده از ماشین های حمل بار متنوع می باشد انتخاب ماشین حمل باربری باتوجه به میزان وزن و اندازه ای که کالا دارد می تواند در سالم رسیدن اثاثیه به محل و مقصد جدید نقش داشته باشد باتوجه به اینکه باربری لشکری دارای سرویس وانت تلفنی هم می باشد در صورتی که فکر می کنید میزان اثاثیه و کالایی که قرار است جابجا کنید کم می باشد و یا وزن زیادی ندارد می توانید از سرویس وانت تلفنی لشکری برای حمل و جابجایی اثاثیه ی خود استفاده کنید.

از بابت خودروهای حمل بار موجود در باربری و اتوبار لشکری خیالتان راحت باشد چون بخش داخلی ماشین ها که شامل اتاقک داخلی آن می باشد با استفاده از وسایل و تجهیزات مخصوصی مانند پتو، فوم، موکت و…… پوشش داده شده است تا در حین جابجایی در طول مسیر راه و جاده اتفاقی برای وسایل پیش نیاید. همچنین خودروهای موجود در باربری لشکری در تهران به صورت مرتب توسط تعمیرکاران و متخصصان فنی بررسی می شوند تا در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نقص فنی آن را بررسی کنند مشکل را حل کنند سپس آن ها را برای راه اندازی مجدد آماده نمایند.

خدمات باربری لشکری

سایر خدمات باربری لشکری

اگر قبلا با شرکت های مختلف باربری تماس گرفته باشید و یا خدمات ارائه شده ی آن ها را مشاهده کرده باشید متوجه خواهید شد که با یک مقایسه کوچک باربری آسایش بار تهران با اختلاف در جایگاه بهتری قرار دارد چون تمامی سعی و تلاش خود را کرده است تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید. از جمله خدمات ارائه شده در باربری لشکری در تهران می توان به ارائه تخفیفات 25%، ارائه ی بیمه نامه باربری، ارائه ی قیمت ها مناسب و…. اشاره کرد.

به دلیل اینکه باربری و اتوبار لشکری تمامی فعالیت های خود را تحت نظارت اتحادیه انجام می دهد به همین دلیل نمی تواند هیچگونه تخلفی را انجام دهد به ویژه در بحث محاسبه ی هزینه های باربری چون قیمت های ارائه شده باتوجه به تعرفه های ارائه شده توسط اتحادیه می باشد. به همین دلیل در صورت بروز هرگونه تخلف و یا نارضایتی از عملکرد کارکنان باربری لشکری می توانید شکایت خود را با اتحادیه مطرح کنید. اگر به دنبال یک شرکت باربری می باشید که با یک قیمت مناسب و ارزان کار باکیفیت و خدمات عالی به شما ارائه دهد پیشنهاد ما به شما انتخاب شرمت باربری آسایش بار تهران می باشد هدف ما جلب رضایت مشتریان و خشنودی آن ها در پایان عملیات می باشد.